• visby

    videli ste to uz niekto?

    0 0
    • Tomcat  

      ne. Bacha na p2p koluje fake verze ,je to 4ka prejmenovaná na 5ku

      0 0
    • Mox  

      Jo viděl. Mám doma (originál) DVD. Pěkný. Je vidět, že mládí (Strait, Basagoitia , Zink) vpřed, ale i ostatní se snaží. Mě se líbí třeba Simmons, NS je prostě super. Muzika dobrá, ale více hip-hop, skvělého soundtracku disorderu 2 nedosahuje. Je to ale otázka vkusu. Prostě příjemné videjko, peněz nelituji. Jestli chceš vědět ještě něco , napíšu.

      0 0
      • PIPO  

        hmm a kolko by si xcel za kopiu?

        0 0
      • visby  

        ja som to uz tiez zhliadol…

        co ma najviac dostalo bol diktat tych mladych a hlavne neznamych…

        backflip na box a nasledne do tailwhipu(alebo 360, uz si nepametam) bolo najvacsie sci-fi ake som kedy videl…

        0 0
      • Richie  

        Jako pekne bike video shledavam i Kranked (myslim 3): Search for the holy trail… Celkem jsem se zasmal u tech mezividei a i je tam luxusni pojezdeni…

        0 0
        • Franta  

          jj souhlas. Kranked 3 je dle meho nazoru nejlepsi ze vsech 5ti dilu.

          0 0
          • Richie  

            Nejvetsi luxus je jezdeni v tom mexicu nebo kdy jak tam ty cele chude vesnicky vubec nechapou…

            0 0
    • maverick82  

      hlavně disordeři mají vynikající kameru, střih, scénář, má to příběh, je to opravdu výbornej FILM, není to jen video přeplnený trikama, je na to pěkný pokoukání, pěkný prostředí… jestli bych mohl doporučit opravdu trikový peklo tak Chain Reaction 5

      0 0
      • Richie  

        Chain reactiony jsou celkem dobre. Par jsem jich skoukl na Extreme Chanelu..

        0 0
      • Franta  

        nemuzu souhlasit. Bike videa sleduju uz nakej rok, jeden cas jsem to i mohutne kupoval a dokonce mam od jiste doby prezdivku „viďánko“ od TT :-) Myslim si, ze Disorder je klasickej komercni shit, kde se posilaj jen velky vrazdy, vsechno je mohutny a big a prijde me, ze to je uplne mimo od nakyho fr jezdeni. Co ma pribeh a je super podivana a smeruje to vic k fr jezdeni je The Collective. Ac se me naka mista zdaji hlucha, tak proste to video je pekna podivana. Jinak si myslim, ze dodnes nejlepsi video je Ride to the Hills, neprekonatelny jak hudbou, strihem tak i tim o cem proste freeride je. Hodne fajn je Changing of the guard.

        0 0
        • maverick82  

          mě se třeba disorder nezdá nijak komerční… jsou tam velký věci, to určitě – posílaj pekla, ale je to nenásilně a nenuceně podaný! jsou tam nádherný záběry z těch jejich kanadskejch lesů, teď i z toho Zélandu.. o Collectivu se ani bavit nemusíme, to je pohodička nádherná… ale disordeři se mi líběj taky.. právě kvůli tomu jak umí podat freeride..

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Mi se teda na ty scenerie libi vic treba Kranked 4 (tam jsou zas trapny mezihry), ale NWD je urcite taky fajn.

            0 0
        • Mox  

          Jo, jo Ride to the Hills je nejlepší. Na druhém místě mám osobně Chainsmoke 2. A pak vše ostatní..

          0 0
      • davidak  

        Jakej maj příběh??

        0 0
    • Radek Broz  

      Myslim, ze kamos uz to ma, ale moc ty videa nesleduju, takze me to az tak nelaka. Radsi si zajezdim nebo kouknu na videa znamejch.

      0 0
    • Richie  

      I tak. Nevim jake ma NWD5 intro, ale nejluxusnejsi intro (ktere jsem videl) ma NWD4… Ta kalba…

      0 0
      • Radek Broz  

        To je to, jak ve vyrivce stena holka s trikem Marzocchi a pak se z vody vynori Ritchie Schley?;-)

        0 0
      • Mox  

        V NWD 5 je taky dobré intro i meziscény na něj navazují. Mě se teda líbí více než v Disorderu 4.

        0 0
        • Richie  

          Tak to se tesim. Uz jsem to stahoval pres nejakeho toho sdileneho klienta (ja mam DC++ neco jako Kazaa), ale napsalo mi, ze by to trvalo asi 35hodin, pac odesilajici PC melo pomale pc…

          0 0
    • Richie  

      Jako pekne bike video shledavam i Kranked (myslim 3): Search for the holy trail… Celkem jsem se zasmal u tech mezividei a i je tam luxusni pojezdeni…

      0 0
      • PIPO  

        no tak chlapici najde sa niekto kto by mi poslal NWD5 v avi. formatu,nemam DVD ,pleas mozem tiez nieco poslat ak niekto nieco nema

        0 0
        • Richie  

          Jo bylo by fajn kdyby to nekdo dal na kratkou chvili na net dal sem odkaz, by sme si to stahli a pak by to vymazal…

          0 0
          • Dumbo  

            ano suhlasim… som rad ze mam peniaze nato aby som jak tak poskladal bike a ORIGINAL si nemozem dovolit… tak ak tu je niekto dajte prosim na net… dikes

            0 0
            • visby  

              jasne chlapci, este sem potom rovno mozem napisat, ze kde byvam, aby som OSA usetril namahy s routovanim IP…

              emule nemate?

              0 0
            •  

              hm v dnesni dobe vystavovat ftp… OMG kde zijete to se ten dotycnej se rovnou muze jit udat

              0 0
              • riki  

                v sucasnosti su aj tak vsetky p2p siete zavisle od nejakych centralnych bodov, ktore obvykle maju majitelov, takze nie su dokonale decentralizovane a oproti ftp tam ziadny realny rozdiel nie je ked uz rozpravas o udavani.

                0 0
        • robero  

          mam v souc. dobe na hdd skolu kola Pepy Dresslera, Kranked 3, 4, a asi pulku 5, Pak NWD 3 a jeste NWD (jen nevim kolikatku – na konci je typek, kterej draci na jednokolce – bomba, jen ma zda se slusnou spotrebu rafku! :-)) – ale nemuzu sdilet vne kolejni site, jinak bych rad, sorry… :-( Pokud mate pevnou lajnu a pevny nervy doporucuju klasicky Kazaa, nebo WinMX – da se tam toho najit a stahnout spoustu…

          0 0
          •  

            tak zrovna s tou kazou nesouhlasim a uz vubec ne s klasickou media desktop – je to prolezly spywarem a riaa tam řádí, lepší je DC++

            0 0
            • robero  

              jj, DC++ je vyborny, ale bohuzel se z nasi site nemuzu dostat na verejny huby, kazaa se da myslim sehnat i bez spyware (alespon je tak prezentovana ta cz2.9 lite verze), ale nezkousel jsem to… :-( WinMX je bohuzel pomaly, ale jediny co mi funguje a projde siti. Jinak pouzivam prohlizec Operu, ktera nespousti kdejakou blbost z netu + Kerio firewall + spyware spybot + nod32 antivir + veskery zaplaty MS, vse denne aktualizovany… takze uz to moc neresim, maloco ke me projde… Jinak daval jsem to jen jako zdroj, odkud se to da stahnout a kde vim, ze ty videa jsou… pouzivani toho kteryho programu zalezi na kazdym!

              0 0
              •  

                hm jo ta lite ujde ale ta sí? jako taková je o tom že je tam hromadu fake a virů, zase u dc je problem se slotama a kdyz odejde zdroj a neni dalsi

                0 0
                • robero  

                  to mas recht, ale jak rikam – resim to hromadou programku, ktery mi ten bordel do pocitace nepusti… DC++ ma vyborny uziv. prostredi, pouzivame ho na koleji ke sdileni a vyhledavani v siti! Ty sloty jsou naprd, neda se tam poradne omezit rychlost, nepodporuje souc. stahovani z vice zdroju a navic zabira dost systemovych prostredku pocitace (na rozdil od jinych podobnych programku) Nojo, ale nevyberes si, kdyz neco potrebujes stahnout, jinak to asi nepujde… :-(

                  0 0
              • visby  

                edonkey je najlpesi pokial mas flat rate… nechas komp bezat cely den a sajes…

                0 0
    • JJ  

      Videl sem a docela hezky. I kdyz prvni 2 dily Disorderu se mi libily vic..

      0 0
    • ddd - andy  

      Mam to taky doma v originale a nejak moc me to nevzalo (tim nerikam ze je to spatny), je tam par uchazejicich zaberu, ale je to porad stejny.. U me jasne vede The Collective a pak North Shore 1 :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        NSX 1 je kult. S tema hrdinama se jeste muzu stotoznit, ale ty novy pekla uz mi nic nerikaj :))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.