• McLoud

    S bajkama to sice nesouvisí, ale třeba to pomůže. Předem se omlouvám těm, které tento tread uráží.

    //Vážení čtenáři, fandové Bohemky,

    Fotbalový klub FC Bohemians Praha měl v letošním roce oslavit 100 let své existence. Situace v klubu se bohužel natolik zkomplikovala, že klubu nyní reálně hrozí zánik. Víme a nebo alespoň tušíme, že mnoho z vás spřádá plány na záchranu naší Bohemky. A? už jde o jednotlivce nebo skupiny, myslíme si, že je důležité vaše nápady netříštit na mnoho iniciativ, ale spojit je v jeden velký plán, který bude mít naději na úspěch. Další neúspěšné pokusy o záchranu si již Bohemka nemůže dovolit. Zbavme se všech vzájemných antipatií a společně se pokusme o záchranu fotbalového klubu se stoletou tradicí!

    My ve Virtuálním Ďolíčku, nezávislém webovém magazínu mapujícím dění v Bohemians, bychom se rádi stali platformou pro kontaktování všech lidí a skupin, kteří chtějí Bohemce v těchto těžkých chvílích pomoci. Myslíme si, že jsme to právě my, kdo by mohl takovou platformu zastřešovat. O dění v Bohemians jsme v uplynulých 8 letech vždy informovali objektivně a profesionálně. Můžeme nabídnout kvalitní mediální podporu všem plánům na záchranu klubu.

    Obracíme se tímto na vás, fanoušky FC Bohemians Praha – vždy jste byli chloubou klubu. Pomozte při záchraně našeho klubu!

    Obracíme se i na vás, obyvatele pražské čtvrti Vršovice – sto let byl fotbalový klub Bohemians úzce spjat s touto pražskou čtvrtí a rozhodně jí ostudu nedělal. Pomozte při záchraně vašeho souseda!

    Obracíme se i na české umělce a politiky – víme, že je mezi vámi mnoho příznivců zelenobílých barev. Pomozte!

    Obracíme se i na vás, kteří jste o Bohemku bojovali do poslední minuty, zatímco vám ostatní házeli klacky pod nohy – stále můžete pomoci!

    Chceme oslovit i ty, kteří dříve v Bohemce působili a mnohokrát svůj vztah ke klubu označili za „srdeční záležitost“ – věříme, že i vy můžete pomoci!

    Vy všichni, kteři máte kladný vztah k zelenobílým barvám – nezůstávejte pasivní, ozvěte se nám a pomozte nám Bohemku zachránit! //

    Více ulr:http://www.fc-bohemians.cz/default.asp

    0 0
    • Beeda  

      Me to prijde jako velka drzost, do fotbalu tecou velky prachy i z verejnych rozpoctu, sama korupce a ty prijdes na bajkovy forum zadat o pomoc s jakousi srdecni zalezitosti. Bud jsi naivni nebo nevim… Dekuji podporuji neziskovy sektor, ne tento biznys. B.

      0 0
      • McLoud  

        Možná je to drzost, ale Bohemka je na tom beedně.

        0 0
        • Radek Broz  

          No a? Ja osobne mam radost z toho, zeted jde fotbal alespon trochu do haje (muzete si za to sami) – doufejme, ze sponzori a zejmena mesta, kraje a dalsi subjekty podporujici tuhle podivnou hru za nase dane, podporu omezi.

          0 0
    • wroum  

      pro me by fotbal nemusel existovat vubec. fotbalovy tym je porad stejne jenom firma a ta kdyz nefunguje, nemuze existovat a pokus o zachranu je vystrel do tmy. navic v dnesni dobe, kdy je vetsina (mozna vsechny) zapasu predem rozhodnuta (podle toho kdo zaplati vic) snad ani nema cenu hrat a stacila by existence fotbalu na virtualni urovni (treba neco na zpusob Draciho doupete). vyslo by to nastejno. a este by se musela urcita cast populace bavit jinak nez rozbijenim xichtu podobne postizenych jedincu s jinou barvou tricka. fotbal (a vsechno okolo) SUCKS!!!

      0 0
      • McBlacky  

        jsem viděl jedno scífko kde chlápek takhle skládal fotbal na PC a pak se to pouštělo v tv. Jak jsem to jmenovalo nevím, ale hlavní záporák byl Morx a všechno manipuloval přes obrazovku a všechno bylo virtuální, takovej tv-matrix :) taky mě fotbal nezajímá ani trochu a přijde mi to dost nudný, ale to někomu cyklistika taky :)

        0 0
    • Stingray  

      Bubníková: „když sem ti říkala kup bohemku, tak jsem myslela šampus a ne stadion!“

      0 0
    • Pá-dlista1  

      To dulezite uz tu bylo receno. Jen by nemuseli zrusit ty vyborny bonbony. No Slavie jsou vlastne lepsi. Tak ted je mi to uz uplne fuk.

      0 0
    • MARIN  

      postupem casu (tak behem 2let?) by v klidu mohl zanikonout cely ten business FOTBAL a se mnou by to ani nehlo :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • dalimil  

      mám rád fotbal i cyklistiku a nevím co je horší,zkorumpovaní rozhodčí,nebo dopující cyklisti.

      0 0
      • MARIN  

        zkorumpovani rozhodci,vedeni a dopujici fotbalisti :)

        0 0
        • yuvaa  

          ale este pred nimi vsetci epo-cyklisti a vrcholovi atleti s astmou…niekto na clenbuterole je rad ze sa moze normalne nadychnut, niekto vyhra olympijske double, vid hrdina el gerrouj v atenach v cyklistike je doping ovela horsi ako vo futbale, im nestaci mat len nadupane ale musia stale nieco vediet aj s loptou

          0 0
          • wroum  

            nemusi, proto se plati rozhodcimu.

            0 0
          • MARIN  

            pochybuju ze mezi fotbalistama se dela tolik dop.kontrol jako mezi cyklistama. Takze o dopingu ve fotbale ale i jinych mene kontrolovanych sportech si myslim sve :)

            0 0
    • climber  

      Nikdy, to mi přijde stejný jako kdyby Stehlík žádal abychom se mu složili na Poldovku

      0 0
      • McLoud  

        Až na to, že je to akce fanoušků a ne majitelů. Takže to může maximálně evokovat zaměstnance Poldovky, kteří ji chtějí zachránit poté, co ji Stehlík zničil.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.