• Mofo

    Na velotrade.cz nabizeji kotoucovku LX05, baleni obsahuje trmen, brzdovou paku (ne dual control) a adapter, ale bez kotouce, muj dotaz je nasledujici, sel by pouzit k teto brzde neriginalni kotouc, napr. od a2z a klasicky disk. naboj (6 der)?

    0 0
    • JohnLee  

      Mam to na kotoucich Hayes…

      0 0
    • Vilém  

      Ano

      0 0
    • vlk  

      jo. Já osobně k ní mám například kotouč od brzdy shimano xt 755.

      0 0
    • Mofo  

      tak to vypada cenove docela luxusne… Mate nekdo zkusenosti s tema kotoucema od a2z? Nebo poradte nejake jine…

      0 0
    • Jogador  

      Já jí mám na Tepanu 2 od A2Z, a brzdí:) Musíš počítat stim,že nebude brzdit na celé ploše,ale aspon to líp chladí…

      0 0
      • Mofo  

        chces rict, ze s neoriginalnim kotoucem to neni jako s originalem? Ja sem slyse, ze kotouce od a2z sou pro bezne jezdeni dostacujici a bez problemu

        0 0
    • Mofo  

      Máte někdo zkušenosti s těmato kotoučema, a? už s originál kotoučem nebo s neoriginálním, jsou lepší než Deore 525?

      0 0
      • Vilém  

        Kotouc jak kotouc,ty A2Z akorat pres zimu trosinku reznou.

        0 0
      • vlk  

        kotouc na deore 525 jsou jedny z nejhorších co jsem viděl, skoro žádné větrací díry-ty co tam jsou-no to je k smíchu.Jinak LX je lepší než deore a to především v dávkování.Brzdná síla ta záleží víceméně spíše na použitých destičkách.Už jsem se setkal s 525 které brzdili dobře a s 525 které nebrzdily.

        0 0
        • kovar  

          no oni jsou dva kotouče, ktere se standartně dodávají k Deore, jeden co se dodával kdysi RT60– vyfocen je třebas na bikestore.cz- ten pro tebe směšnýs málo dírami , ale je i druhá verze s více dírami- RT61, což je standart teď a ten není už tolik k smíchu. Takže máš nejspíš málo informací..

          0 0
          • vlk  

            SM-RT61 je kotouč co se dodává k brzdám deore 555 a SM-RT60 je ten co se dodává k brzdám 525 jak jsem ve svém příspěvku podotýkal, tak jsem psal o 525.ten SM-RT61 není tak špatný, ale např proti XT který vyprodávají na velotrade za stejnou cenu, je to nic moc.

            0 0
            • vlk  

              Ty xt co myslím jsou SM-RT 75

              0 0
            • kovar  

              no ale právě ten divný RT60 se už ani k Deore525 nyní nedodává.

              0 0
              • vlk  

                u nás v kamenných je mají stále s sm-rt60.Možná se shimano poučilo a aby ty brzdy ještě byly prodejné tak tam dává ty lepší.

                0 0
            • fousac  

              o vanocich sem dostal k M525 kotouc RT61

              0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.