• Gatier

    Potreboval by som nejaky kontakt na tieto prevodniky, resp. kde sa daju na internete kupit. Dakujem!

    0 0
    • fíha  

      isako@kiwwi.sk su z Kosic a posielaju na dobierku, zatial spolahlivost

      0 0
    • Cryzyy  

      a co třeba www.gebhardt.cz/:)

      0 0
      • fíha  

        To je v pohode, ale odpalkuju ho na vyssie menovanych, jakozto svoje zastupenie, alebo tak nieco. Aspon do maja urcite.

        0 0
        • Gatier  

          Uz som si to tu nasiel,teda adresu :-) Na Googli som sa nedopatral a www.gebhart ma fakt nenapadlo:-) Pisu tam o nejakych rozteciach.Ja to chcem na kluky Ritchey WCS a tam shimano nepasuje. Neviete niekto nahodou nejaky ten rozmer na strednu pilu 32z?

          0 0
          • Radek Broz  

            Kdyby jsi zkusil zapojit do vyhledavani i zvoleni jazyka (cestina), naslo by ti to jako prvni odkaz.

            0 0
          • TinkTink  

            No ono se to hlavne pise Gebhardt…ze jo :)

            Ty kliky si zmer, v cem je problem???

            0 0
    • Honzin  

      a nemáte někdo ceník? Na jejich stránkách jsem nic nenašel.

      0 0
      • Gatier  

        :-) uz som si vsimol ako sa to pise… S tym meranim prave neviem co zmerat, ale snad na to tiez pridem.

        0 0
        • djano  

          Gebhardt maval na zadnej strane obalu prakticku sablonu, stacilo prilozit prevodnik. Alebo pytaj na svoje konkretne kluky, vacsinou budu vediet co tam pasuje.

          0 0
        • djano  

          Alebo si zmeraj vzdialenost stredov dvoch susednych otvorov (staci aj pravitko), na stranke Gebhardt su tabulky, len si nesplet 4 a 5-dierove prevodniky :-)

          0 0
    • M@rtin  

      Nechci ti do toho kecat (sám je nemám) ale od několika lidí jsem slyšel, že jsou to pěkné sračky (sorry). Uvádím to jen jako názor a sdílenou zkušenost.

      0 0
      • JirkaD  

        To bohužel musím potvrdit, na XT kliky jsem namontoval 32 převodník Gebhard a měl jsem hned dva problémy:1. sukoval se mi řetěz mezi převodníky 42 a 32, 2. nepřehazovalo mi to na nejmenší. Po návratu k Shimanu vše funguje normálně.

        0 0
        • M@rtin  

          A navíc, že prý i materiál je pěkné bláto – nic nevydrží.

          0 0
      • blue  

        ja zas od nekolika lidi slysel, ze letos bude zase konec sveta…

        mel sem od gebhardta velkou placku, cerna s frezovanym obvodem a stribrnejma zubama a radil sem naprosto bez problemu, stejne jako pred tim s originalem od shimana…

        Uvádím to jen jako názor podložený osobní zkušeností.;-)

        0 0
      • Meesha  

        Ja mam ted novy komplet 22–32–44 cerny frezovany s nabehama. Mam na nich zatim jen 120km, takze nevim, jestli sou mekky, ale retez se mi este nezasukoval a jiny problemy taky nejsou.

        0 0
        • Gatier  

          Vdaka!

          0 0
        • djano  

          Mam na zimaku 34–46 a som spokojny. Predtym to bolo dost zle, ale iba ked som mal na MD 48z pilu – pri tazsich prevodoch to bolo fakt blato, ale velmi som sa tomu necudoval. 22z. mi staci ocel Shimano, duralove nic nevydrzia (mal som dokonca jeden od ineho vyrobcu a vydrzal necele jedno stupanie !), zatial mi drzi iba 22z Syncros.

          0 0
          • McBlacky  

            To jsi jel na everest ne :-)

            0 0
            • djano  

              Nie, ten prevodnik bol neskutocne makky, strmsie stupanie asi 300m a retaz ho tak vymackala, ze vytlaceny material zachytil retaz a nedalo sa ist dalej :-( Odvtedy 22z. kupujem iba ocel. Vydrzi vela.

              0 0
              • MartinXC  

                Stalo se mi neco podobného se Shimanem LX, na pár stech metrech jsem odepsal malou placku. Ale to bylo po dlouhé vyjížďce v zimě, kdy byl řetěz skoro bez mazání a na talířích se zadíral…

                0 0
        • Cryzyy  

          Mám pocit, že se pan Gebhart tak nějak pomalu učí ty převodníky dělat, první co jsem vozil byla velká a prostřední placka, na té prostřední se děsně kousal řetěz, takže jsem jí časem sundal a dal ocel od SH, velkej tak nějak fungoval, ale životnost byla mizerná, ten prostřední jsem potom vyřídil na zimáku. Následně jsem na druhém biku měnil prostřední a malej převodní a pro změnu jsem zase zahodil jenom ten malej, na kterej se děsně namotával řetěz, prostřední kupodivu fungoval dobře. Teďka jsem zkusmo vyměnil SH 44 za Gebhart 42 a ten převodník už od pohledu vypadá tak nějak propracovaněji… ještě někdo vyzkoušejte ten malej :)

          0 0
          • djano  

            Neviem ci pouzivaju ine zliatiny, ale musim suhlasit. Subjektivne sa mi zda, ze sa kvalitativne zlepsili. Middleburn to este nie je, ale vzhladom na cenu to splna moje ocakavania.

            0 0
      • Radek Broz  

        Tak ja od nich vozil nejakou dobu 32 prevodnik a urcite lepsi nez Shitmano, kterejch jsem par ohnul. Bracha ted vozi jednoprevodnik 36 a taky je spokojenej, takze bych to uplne neodsuzoval.

        0 0
        • pali  

          vcera som nasadil gebhart 32 zubov jazdim na klukach race face stredny ojazdeny som vymenil za gebh. po skusenostiach dam vediet.

          0 0
        • ivovi  

          Taky bych to tak neodsuzoval, pred nekolika lety sem vozil Gebhardt prevodnik 32 a byl sem docela spokojenej. Kvalita a vydrz odpovidala cene. Nejvic mi vadila absence poradnych nabehu, takze z malyho na prostredni to radilo mnohem hur nez Shimano.

          0 0
          • TeryPV  

            Oživím vlákno… chtěl bych převodníky 39(38)-26 a přemýšlím kde je sehnat. Tahle diskuze o tom jak jsou měkké je už řádku let stará, máte někdo zkušenosti s novými převodníky od této firmy ? Případně doporučíte jiné ?

            Díky

            0 0
    • TeryPV  

      Oživím vlákno… chtěl bych převodníky 39(38)-26 a přemýšlím kde je sehnat. Tahle diskuze o tom jak jsou měkké je už řádku let stará, máte někdo zkušenosti s novými převodníky od této firmy ? Případně doporučíte jiné ?

      Díky

      0 0
      • gargamel  

        Mám čerstvou zkušenost, cca 3týdny zpět. Objednával jsem 39/26, po objednání zadali do výroby, dodací lhůta cca týden. Bral jsem CNC s náběhama.

        0 0
        • TeryPV  

          A můžu vědět cenu ?

          A jak se jeví při jízdě ?

          0 0
          • gargamel  

            Cca 1900,– (velkej asi 1200, malej asi 500, zbytek šrouby), mají tam na stránkách ceny. Při jízdě se jeví dobře, řadí to pěkně, jsou lehký a pěkně vypadaji:)

            0 0
      • tonik666  

        Mám jednoho Gebhardta, ale to je specifický případ, 1/8 dráhový. Funguje.

        Alternativy k Gebradtovi jsou Specialties TA, nebo co mají na chainu. Blackspire dělá většinu velikostí, mám na obou kolech a chodí.

        0 0
        • gargamel  

          Jo, na festce mám vlastně taky dráhovej Gebhardt.

          Jinak pro TeryPV: já sháněl 39z a co jsem prolezl shopy i zahraniční, tak sem nicmoc rozumnýho nenašel (spíš nic).

          38 se celkem dá, ale 39 na čtyři šrouby s roztečí 104 byl problém.

          0 0
          • TeryPV  

            1900 je pálka…obzvlášť když za to jsou deorka i s klikama a ještě mi zbude :D Tak jako 38z bych se asi úplně nebránil :) Ale co jsem hledal tak nikde nic :-/

            0 0
            • gargamel  

              To jo pálka, ale já mám xt kliky, tak si kvůli tomu nebudu kupovat deorka, když můžu vyměnit jen převodníky za poloviční cenu klik (páč bych bral zase xt dvouplackový)

              0 0
            • kubad  

              to tě vyjde líp prodat ty 3plackové kliky a koupit nové :D

              0 0
            • alinceb  

              Levnější varianta by byla do Shaman Racing 39z za 690,– a 26z za 390,–. Jen nevím, jak jsou na tom s náběhama a teda s chodem řazení…

              0 0
      • Tina  

        Specialites TA mám skladom 38z … 1.009,– Kč, 26z … 679,– Kč. Pošta zdarma.

        0 0
      • Hrabex1  

        Pouzivam nejobycejnejsi Gebhardt bez nabehu. Zivotnost vyborna, funkce velmi dobra. Hlinikove prevodniky s nabehama bych nekupoval. Za mirne lepsi funkci vyrazne nizsi zivotnost.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.