jete kotoucovky Magura Marta SL

6 nepřečtených
  • kesu

    vim ze se tu marty sl resily mnohokrat,mam moznost je koupit za cca 5tisic z ruky do ruky,tak se chci zeptat jestli by jste do toho sli?

    0 0
    • pitelboy  

      já bych do toho nešel. je to magura.

      0 0
    • libik  

      cau, nenech se odradit prispevkama typu – fuj, nebrat – je to MAGURA !!! kazda znacka ma dva tabory a jeden tvrdi ze neni nic lepsiho a druha – fuj, nebrat… mam zkusenost ze to tak funguje a hlavne u znacek vidlic a brzd. A ve vetsine pripadu jde o lidi, ktery ty komponenty ktery vychvalujou/pom­louvaj, nikdy ani nevideli nazivo, natoz je mohli ozkusit. Ja sam ma marty sl a jsem nadprumerne spokojen, az na cenu jsou jedny z nej (z tech co sem zkousel). Trochu ve me vyvolavaly neduveru karbonovy packy, na pocit jsou jako v z plastu, ale je to luxus a funguje to. Jsou lehky a oproti napriklad deoreckam ci hayesum hfx 9 brzdi o mnoho lip. Pri dlouhym brzdeni se mirne zkracuje delka kroku, ale jenom malo. odvzdusnoval jsem za rok zatim jen jednou a to vlastni chyou. Ani jedna netece (zatim :). Takze z moji strany spokojenost. 5tisic je docela nizka cena a jestli duverujes zdroji tak do toho di. Ja bych si jety marty sl za 5 litru nekoupil, pokud by to nebylo od nekoho znamyho. Takze asi tak… Doufam ze sem ti trochu pomoh. cus

      0 0
    • Cejlon  

      Přesně tak…jsem štasným majitelem Julií 04,mám je seřízeny podle sebe a docela spokojen.

      0 0
    • igor  

      ja mam Marty sice len kratko, ale su to absolutne spickove XC brzdy. Referencii na tieto brzdy uz je spusta a su vseobecne vynikajuco hodnotene a preto som si ich aj kupil a dobre som spravil. Ako uz bolo povedane vyssie, zalezi od koho ich kupujes a v akom stave su…Ak su ok, tak za 5 tisic, to je teda kauf.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.