• gobike

    Zdar, sháním kliky a převodník do 2000Kč. Chci to dát na klasickou čtyřhran osu. Přemyšlel jsem o Deore M510, na Velotrade je maj za 1490Kč. Dík

    0 0
    • kesu  

      mozna to tu vyvola hadku ale mel sem deorka M510 na 4hran,ted mam XT 2003 a jezdil sem i na tech „slavnejch“ XT 04 s dutou osou a spolehlive bych mezi nima zadnej rozdil nepoznal,cose tyka tuhosti me to proste prijde uplne stejny.Vahove mezi XT se stredem a M510 se ctyrhranem je necelejch 90gramu.A tyhle deorka maj docela slusny prevodniky na to ze pises ze se daj koupit za 15kil.Ja bych do nich bezvahani sel.

      0 0
    • gobike  

      Nějaký další rady??

      0 0
      • duk  

        Truvativ FireX jsou taky celkem slušný kliky na čtyřhran a daj se sehnat do 2000 ale já bych šel klidně i do těch Deorek

        0 0
    • Martin69  

      Taky zkuz loňský LX… v nějaký výprodeji v pohodě… myslím, že je maj na www.bagbike.cz

      0 0
    • Siddha  

      za asi 1500 byvaly (v Brne) k sehnani Cannondale/Coda kliky dvojplacka (myslim i troj) na Octalink. Vypadaly krasne a byly lehoucky a jen nedostatek penez + stavajici ctyrhran mi zabranil uskutecnit tuto koupi…

      0 0
    • peetrys  

      Jdi do těch Deore M510, jsou výborné a lehké.

      0 0
    • Lister  

      hlasuju pro deore, mám od roku 2000 a bez problémů :-)

      0 0
    • vlk  

      asi bych taky koukal po deore.Ale pokud nemáš osu a spočteš si co stojí deore +octalink osa, tak je lepší si trochu ještě doplatit na nové lx 2005.

      0 0
      • cabbage  

        deore(jako bylo v roce 04) + osa octalink =1700kc.

        0 0
      • kokos  

        Videl jsem v zapadnim Nemecku LX za 80 Euraku. Nevite proc za ne v Cechach chteji nejmene 3100,– :-))

        0 0
    • marapara  

      Za ty prachy si myslím ze Deore je dobrá volba. Jezdím je druhou sezonu a dobrý. Mám na nich zatím nejto kolem 11000 km.

      0 0
    • náčelník  

      Levné kliky má SUGINO – viz.: http://www.cyklozitny.cz/index.html Sekce OBCHOD. Zkušenosti nemám.

      0 0
      • wbiker  

        Jezdíte někdo kliky téhle značky? Docela by mě zajímaly vaše názory a zkušenosti. Ve Velu je zhodnotili jako měkké (co se klik i převodníků týče).

        0 0
        • rock  

          Tak jsem si tu recenzi našel: vyrozuměl jsem z toho, že tuhost odpovídá cenové třídě a zpracování, náběhy apod. je prý nadprůměrné …

          0 0
        • SID  

          kliky SUGINO se vyrovnaji tridam LX u shimana a jsou vyborne…mam je na dvou kolech a jsou vyborne meke nejsou to je blbost

          0 0
          • gobike  

            Jo, máš pravdu já mám sugina na mý meridě a jsou bezva, ale já chci zkusit i od jiných firem, protože vzhled nic moc (vyr. 2003).

            0 0
            • SID  

              ja mam sugina impel jsou skveli…a vzhled nejede!!!jsou skveli funkcne jinak od jine firmy bych poridil raceface nebo shimano xtr

              0 0
              • JMT  

                …jasnej adept na chocholuska…

                0 0
              • wbiker  

                To máš dobrej rozptyl, od 8-mi stovek až k deseti tisícům.:-)

                0 0
              • moratii  

                No pan SID je trosku mimo vsude…) Jinak ja jsem chvilku jezdil ty Coda/Cannondale a jsou hodne dobre…Kdyby o ne nekdo mel zajem tak je muzu sehnat…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.