• maba

    Pri jazde do kopca mi začnu trpnu? palce na nohach. Asi sa zle prekrvujú. Je to tretrami (Adidas El Moro II ) alebo zle umiestnené kufre? Alebo mi trochu opuchne noha a je to tým ?

    0 0
    • Dejv  

      Mám podobný problém,ale stává se mi to pravidelně po hodině jízdy.Nemužu se toho zbavit,někdy to dokáže pěkně znepříjemnit švih..Nemáte někdo podobný problém?

      0 0
    • onegear  

      Zkus kufr trochu zpatky, mozna slapes moc spickama, jak jses na tom s polohou osy pedalu k chodidlu?

      0 0
      • maba  

        No, snažil som sa aby bola os padalu pod klbom velkého palca. A aké by malo by? priečne nastavenie kufra k chodidlu ? Či to nie je aj tým, aj keď podľa príspevkov to vyzerá na tretry.

        0 0
        • MartinXC  

          Tak tak, osu pedálu pod palec (i maličko víc), chodidla mírně do „V“ (3–5stupňů)

          0 0
    • MartinXC  

      Je to měkkýma tretrama a polohou kufrů současně. Jak je máš ve špičce, tretra ohýbáním přiškrcuje krevní oběh do prstů. Trochu pomůže povolit šněrování v přední části, ale pak má jeden pocit, že se za jízdy vyzuje. Měl jsem něco podobného, přestalo to až když jsem tretru zašněroval volně na tlusté ponožce a pak obouval tenké ponožky a tretru obouval lžící zavázanou. Teď mám Sidi Eagle, velice tvrdé, ale toto jsem v nich ještě nezažil.

      0 0
      • RomanH  

        Potvrzuji, totéž, původně jsem měl právě ty El-Mora, teď mám Diadory Chilli a je po problémech. Už nikdy tretry s měkkou podrážkou.

        0 0
    • Roman  

      Co já se natrápil s trnutím prstů – pomohlo to, co píšou ostatní: Na měkkých Lake jsem musel povolit tkaničky a posunout kufr až za kloub + poloha do „V“ (pomohlo to). A úplně to zmizelo s koupí treter od spešlů, protože i když sucháče nedotahuji, tak podrážka je tak tuhá, že to prostě drží a navíc mají ten „zdravotní sklon“.

      0 0
      • enjoy  

        zadny zdravotni sklon nepozoruju,mozna proto ze funguje dobre:-),kazdopadne bych zadny s mekci podrazkou nez spesly nechtel,nejdriv jsem se bal jestli to nebude spis naskodu,ale ani nahodou.

        0 0
        • marhi  

          Taky mě trnou. Mrchy. Ale kupodivu mi pomohlo nešlapat jako magor. Trochu jsem ubral tlak na pedály a pomohlo to. Když si zkusím silovku tak pak to stojí za … Jinak mám Sidi. Botky perfektní až na to trnutí.

          0 0
        • Roman  

          přesně, taky jsem měl z té podrážky bobky, ale jsem spokojenej jak želva

          0 0
          • marhi  

            Dneska jsem vyzkoušel fígl ještě z vojny. Skusit hejbat palci. Tj. po rovince s nima v botě pohybovat. Trochu to rozproudí krev a rychleji to odezní.

            0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.