• Raydowe

    Chcel som si dat spravit kola na nabojoch shimano XT pre kotuc s 6 bod. uchytenim, ale v predajni om sa dozvedel, ze tieto naby uz shimano neroby len z tym ich upinakom, ze by tam musel ist adapter… dlasie peniaze, Doporucil mi potom naby od authora na priemysl. loziskach ACO-H04D-F/32 , kotre vyzeraju vcelku fajn, az na tie loga author.:)) pritom su dost lacnejsia alternativo ako tie shimana. Pomer cena vykon udejne mnohokrat lepsi.. kvalita skoro zrovnatelna…

    Je tomu naozaj tak?

    uvadzam link na tie author naboje

    http://www.author.cz/…child_id=502

    0 0
    • RomanH  

      XT Disc naboje pro uchyt 6-ti srouby maji napriklad zde

      http://www.koloshop.cz/index.php?…

      Kvalitu authorackych posoudit nemuzu, XT zadni disk mam pouhych 1000km a zadim zadny problem. Pred tim jsem mel LX naboje, u predniho jsem po 13tkm menil konusy, zadni mi vydrzel 25tkm bez nejmensiho problemu a drzi dosud (1× jsem jej rozebiral a cistil).

      0 0
    • HonzaV  

      O nabojich Author je toho na BF uz napsano celkem dost. Zkus vyhledavani. Jinak predni – 5 tis.km bez problemu, zadni 3,5 tis. bez problemu. Rychloupinaky jsem musel vymenit, ty jsou na h…

      0 0
    • Mamut  

      Zadny Author cca 3500km bez problemov.

      0 0
    • pali  

      postav to tak shimi=konusy, auth.= premysel. udrzba+zivotnost konusov a priemyslu aj ked vaha hraje proti priem. author disk vozim vpredu 5 sezónu spolahlive

      0 0
      • Raydowe  

        Zatial sa viac menej priklanam k tym autorom, aj pripadny servis/udrzba pride lacnejsie.

        Daju sa tie rychloupinaky vymenit priamo v predajny, nebyva stym problem?

        Nemal som tie nabi v ruke, tak vobec neviem co su to za upinaky, aky bol snimi problem ze si to menil?

        0 0
    • Raydowe  

      Dost sa mi pacil ten orech na Autoroch, vyzaral naozaj fajn, pisete ze ziadny problem snimi neni, tak nevidim dovod neist do nich, aj ked som strasne chcel Shim. XT, priznavam aj pre to, lebo cely bike je uz takmer cely v XT, tak by to aj esteticky ladilo, ale tie authory ak su zrovnatelne kvalitou, tak asi pojdem do Authorov. este je mesiac cas na rozmyslanie.:) )

      0 0
    • Jenda  

      Preni cca 15 kkm bez problemu (shimano STX jsem rozdrtil za 7 kkm) Zadni (nekotoucova) jsem hned reklamoval orech od te doby mozna bez problemu(cca 7 kkm). Mozna protoze mi neco nekde lupe a mam podezreni na orech – ale snadto bude jenom spina (jo zadni STX asi 8 kkm – pote se mi po sunadni kazety rozpadl orech asi na 6 kusu – to jenom pro srovnani trvanlivosti). Jinak ty problemy s orechem se tykali nab kolem roku 2002. Upinaky jsou ale asi na hovno jak tak slysim porad:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.