• scret

    Jedete nekdo? Jsem rad, ze se to zase presunulo do Usti a zase nejspis pod kridla Trisportu-p.Adamka. Loni to byla tezka tragedie, organizace tezce diletantska, zajisteni nulove, cena zbytecne vysoka a trat zbytecne slozita (nekolikrat se krizila).

    0 0
    • PietroUL  

      Trat se mi líbila a organizačních nedostatků jsem si nevšimul. S kříženim trati taky nebyl žádnej problém. Vždy? šlo jen o 50m úsek na Homolce a pak výjezd/sjezd z Dlouhýho vrchu. Už jsou někde propozice s mapou na letošní ročník?

      0 0
      • scret  

        Byl jsem ted v patek v Trisportu a nic tam nebylo. Ale podle me se to na pulte objevi uz brzo. Letos se prej jede uz v cervnu (tusim 26.). A cena je taky nizsi, coz je vitany prekvapko. Jo mimochodem co mas za bike, treba se na startu potkame. Ja mam bilyho KHS Team softaila na XTecku.

        0 0
        • PietroUL  

          Černobílej Leader Fox, MX Comp 03, LX/Alivio/Sram, možná si ho v blízký době podepíšu BF nickem … Jaká je letošní cena? Nevim vůbec nic :)

          0 0
          • scret  

            Cena je tusim 300 kacek, na miste 400,– Jinak mrkni tusim do posledniho Vela, tam to nekde je, jak jsou info jeste o jinych zavodech. Cernobilej Leader? Čéčé, ja te snad ani nikdy nepotkal. Nejses takovej dlouhej haban, co jel taky o silvestra na miraku zavody? A vepredu mas 100mm M?

            0 0
            • PietroUL  

              Dlouhej jo, 100mm ne a závod na Míráku jsem jel, ale před rokem. Moh jsi mě vidět na bedně záříjový časovky Střekov – Němčí :)

              0 0
              • scret  

                To mas teda 80mm? No skoda, ja to nejel. Jednou jsem to jel, kazdym rokem si rikam, ze pojedu a pak mi do toho neco vleze. A taky kdyz je shit pocasi, tak to nejezdim, protoze hrabat se v tom bahne do kopce se mi nechce. Ale jinak na tyhle trase trenuju kopce. Za kolik jsi to mel, kdyz jsi stal na bedne?

                0 0
                • PietroUL  

                  34:15, ale bylo blbý počasí, tak nepřijelo moc lidí. Vidli mám 85mm.

                  0 0
              • Twisp  

                A musel se pochlubit. ;) Dneska sem to jel langsam za 42min. Holt Malevil bude letos peklo. :(

                0 0
        • RUMcajs  

          Stačí se zaptat a? ti ukáže mapku trasy – májí ji na pultě k nahlédnutí a na net ji bohužel dávat nebudou.

          Trasa bude podle toho co jsem viděl hodně přehledná a pude dobře značit – žádný skrytý cestičky v lese.

          Možná si to projedu, ale platit ani vyžírat obžerstvovačky nehodlám – 300 za jízdu „okolo baráku“ se mi dávat nechce, přestože je to cena lidová.

          0 0
          • Hadilow  

            Zdar „ústečáci“, jsem z Lito a docale by mě zajímalo, kde to letos bude (alespoň přibližně). Docela přemýšlím, že bych si to projel. To je docela hloupý, že to nebude na netu. člověk by mohl natrénovat. S kámošem jsme o víkendu sjížděli po zelený z Varhoště do Sebuzína a pak Rytinou nahoru a na Dlouhý vrch. V Lito jsem byl mrtvola. Zimní nicnedělání je znát :-))) BTW: dá se ject ta rokle co je z Němčí dolů k Labi??? Samo, že zezhora -)

            0 0
            • scret  

              Jo da, jednou jsem to jel, po zavodu Strekov- Nemci, jela to particka z Trisportu i s Adamkem a sjet se to da, akorat je to vic kamenity. Vyjedes tusim nekde v Brny. Ikdyz radsi jezdim „Rytinou“. Ale treba cest z Varhoste je hafo, akorat projezdeny a proslapany jsou asi jenom dve nebo tri.

              0 0
              • RUMcajs  

                Ty sjezdíky jsou tam dva – Rytina soutěska a Průčelská rokle.

                Průčelská je kamenitější, ale nechodí tam moc lidí.

                Rytina je supr, když ji máš najetou tak 3× až 5×, tak se tam dá jet i 50–60Km/h. Bohužel při rychlosti nad 30Km musíš počítat s tím, že jestli půjde někdo proti tobě, tak si asi festově rozsekáš tlamu, popř. zlomíš nějakej ten strom :-)

                Doporučuju dopoledne během pracovního týdne a brzdit jen minimálně – udělá to víc škody než užitku.

                0 0
            • Twisp  

              No zacatek je docela drsnej. Je to hodne sklopeny se serpentynkama. Ten zacatek mam problem ustat i kdyz jdu s pritelkou pesky (kdyz je blato). Na bajku sem to nigdy nejel, asi bych si to kvuli tem kamenum moc neuzil. Nedavno sem tam videl nejakou rodinku s KOCARKEM jak traverzuje nahoru – blazni. Pro bajk je pekna rytina bo z Varhoste po zluty a na rozcesti se zelenou doprava po zeleny, vede to i kolem jakyhos „nort shoru“ :) par lavek, docela sem na to ziral, kdyz sem tam byl poprvy. Vyjedes v sebuzine.

              0 0
              • scret  

                Tak na to jsem cumel jak z jara taky. Lavky jak v NS a u nas v Usti? Hlavne by me zajimalo, kdo na tom jezdi, moc lidi tu v Usti neni, ktery by vyznavali FR. Ale cesta je to pekna. Ale na XCecku docela hard.

                0 0
                • Hadilow  

                  Jo taky jsem na to koukal jak zjara. Vždy jsem to z Varhoště k Labi bral přes Čeřeniště a Rytinu a teď o víkendu jsem zkusil tu zelenou dolů. Chtěl bych fakt vidět ty šílence na těch lávkách, hlavně poslední sekce je pekelná. V šíleném svahu je sklopená poslední lávka a vede mezi stromy…Jel jsem jen po cestě a měl jsem toho plný voči.

                  0 0
                • matra  

                  K Varhosti se da prece dojet i z druhy strany – lavky delali a jezdi na nich lidi prave z LTM…

                  Este k topicu: Letos se to vubec nepojede na tyhle strane Labe, okruh je naplanovanej zhruba po trase Terasa – Chuderov – Chvojno – Cermna – Javory – Povrly – Ryjice – Terasa.

                  0 0
                  • scret  

                    Tak to je teda kentus:-(( Tuhle stranu zrovna nemam rad, je takova … no proste divna, navic ji mam fakt skoro u baraku. Ale pevne verim, ze lidem z Trisportu se podari neco zajimavyho vymyslet.

                    0 0
                  • PietroUL  

                    Jestli to tak doopravdy je, tak jsem zklamanej :( Český středohoří je jednoznačně nejhezčí mezi Ústím a Litoměřicema tzn. tam, kde se jelo v předchozích ročnících.

                    0 0
                    • RUMcajs  

                      Ba, ba, pojedeš okolo baráku (±300m). Upřímnou soustrast :-((((

                      0 0
                      • PietroUL  

                        No ještě tohle. Jedinym plusem by bylo, kdyby mě sousedi mohli hnát řehtačkama do kopce na Chuderovec, a ono nás to o 300 metrů mine :) Kolem Chuderova se bajkuje dobře, nad Povrlama jsou taky pěkný místa, ale u Chvojna to asi moc zajímavý nebude.

                        0 0
                        • scret  

                          Jo tak presne tyhle mista jsou ta, do kterejch ani nepachnu, proste to tam nak nemam rad, nejhorsi jsou ty ruzny prdelakovice – male chvojno, velke chvojno, lucni chvojno apod. To je sileny. Ta strana Strekov-LT je o dost hezci.

                          0 0
                          • RUMcajs  

                            Jo, mezi Chvojnama bude prdel, až tam pojedou 2 auta proti sobě a ještě k tomu balík :-)))

                            Jako by se to nemohlo stočit na Sněžník a návrat přes Komáří Vížku, nebo sjezd sjezdovky v Telnici.

                            0 0
                            • scret  

                              Jo to by bylo neco, ale bojim se ze to tak nebude, ale kudy to tam sakra chtej vict, pres pole a louky a po silnicich, vzdyt tam zadny lesy snad ani nejsou.

                              0 0
                      • scret  

                        Ma to ale vyhodu, skocis si domu pro iontak, kdyz ti dojde, nebo treba pro novou dusi, kdyz bodnes:-)))

                        0 0
    • P.B.  

      Chtel jsem jet, ale odrazuje me, ze jsou to dva, podle vseho totozny okruhy, coz nemam rad. Nutkani to v pulce zapichnout by asi bylo silny.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.