• Hadilow

    Nevíte jestli se to letos pojede??? Zatím jsou rozporuplné informace. Oficiální stránky na netu nejsou nikde k mání. Zajímalo by mě na jaké straně Labe se to pojede, jestli bude jeden okruh nebo opět dva jako loni? Dík!!!!

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Luka  

      Ja se omlouvam ze to vytahuju, ale muj muz zatouzil po tyhle akci, ale na webu se rozchazeji informace kdy a co se vlastne jede… cyklomax ma na webu neco o srpnu, jinde to je o cervnu, 26. … kdo se v tom ma vyznat? Je to za mesic tak by snad nekde mohlo bejt nejaky info ne???? Diky…

      0 0
      • PietroUL  

        Na stránkách cyklomaxu je info jenom z roku 2003 a nikde jinde jsem taky nic nenašel. Zejtra budu v Ústí, tak se zajdu zeptat do Trisportu.

        0 0
        • Luka  

          My se tam ocitneme nekdy ve stredu, tak se taky pujdeme poptat, ale samo zvedava jsem takze hned to pak zverejni, a prosim copy na mail, nebudu ted delsi dobu na foru, diky!!!!

          0 0
          • PietroUL  

            Cestou z Trisportu jsem potkal na chodníku chlapa se sekačkou, 3× jsem se otáčel za někym, kdo mě volal a přitom nebyl vidět, tak jen doufám, že informace, který mám od Adámka nejsou jenom další halucinací :) To vedro je ale jinak super :)

            start: 25.6.2005 v 9:00, Ústí nad Labem, hala SKP trasa A: 68 km, převýšení 2000 m trasa B: 45 km, převýšení 1250 m

            Jede se po stejný straně jako loni, tra? je ale trochu jiná, některý úseky jsou úplně nový. Kompletní propozice s mapou a přihláškou by se měli každou chvíli objevit na internetu a dneska a zejtra budou taky na Králi Šumavy. A kdyby měl někdo řeči, stejně jako já, že dlouhá trasa je moc krátká, tak chybějící vzdálenost je prej letos nahrazená náročností :)

            0 0
            • McBlacky  

              hmm to zní lákavě… že bych konečně jel zkusit ty vaše kvaky :)

              0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    • PietroUL  

      Nádherná tra?, ale sjezd potokem plnym klacků a kamenů na dlouhý trase si moh Adámek odpustit :) Po 2 pádech jsem samej škrábanec a modřina, bouchnul jsem ráfek, přetrhnul kabel computeru, ohnul brzdovou čelist, ale i tak super. Pro mě rozhodně zatim nejhezčí letošní závod.

      0 0
      • McBlacky  

        :) potoky z kopce jsou masoxx

        0 0
      • scret  

        haha,tak to se ti Pietro povedlo,tolik znicenyho matrose…a to se vyplati:)) No ja nekde uz pred 20.km pochopil ze koleno se za tejden neuzdravilo a poctive ho rasil,coz bolelo jak prase,jel jsem hrozne pomalu,protoze me zacli predjizdet takovy tatkove,no moral byl v hajzlu:(No a po dalsich 10km bolesti a zastavovani,kulhani atd. jsem vzdal.Tak jsem jeste neco do sebe hodil na 2.obcerstvovacce a sjel uz po silnici do UL.Druhej den jsem ani nemoh chodit:(Ted jsem to zkousel projet a vypada to dost blede:(((((

        0 0
        • PietroUL  

          Ty si asi nepamatuješ, co jsi mi radil před rokem!? Hlavně nic neuspěchat. Přeju ti co nejrychlejší uzdravení.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.