• netuch

    ahoj,koukal jsem,ze se tu rozbehla diskuze o kuryrech v praze,ale nevite neco o tom jak to funguje v brne?na kole sedim celorocne,nalitam toho taky dost a tahle prace mne docela laka…povidejte,ban­do…

    0 0
    • Siddha  

      fuj, to bych nechtel delat. neni ale opravdu ne to zadna romantika. mel sem jednoho kamose co to delal, uz se na to vybodl.

      0 0
    • Excel  

      Jo taky me to lakalo, tak jsem zkusil jednu ag. co tu rozváží na?uknout..a nic :-( :-), asi maj plnej stav.

      0 0
    • RomanH  

      Agentura sidli na Moravskem namesti, tak se tam zkus optat

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Co já vim, taxme to tam zabalili, páč v Brně sou prostě lidi, který nejsou ochotný za tydle služby platit, čimž mě pěkně štvou, páč sem tam chtěl ject na rok na stáž. Máme tam jen jednoho kluka, kterej ale rozváží pouze kousky, který dojedou z Prahy a naopak. Jinak zkus juknout do vyhledávače. Něco malýho tam eště bejt musí.

        0 0
        • architekt  

          Uz parkrat jsem na Lidicke potkal nejakeho poslicka na biku (modry GT Avelanche). Ale odkud byl, to netusim…

          0 0
          • rock  

            Tak, tak, tohoto človíčka jsem viděl teď v týdnu na hlavním nádraží … ale za poslední dobu nikoho jiného …

            0 0
          • RomanH  

            Jo, toho vidam nejcasteji, ale je jich tam vice – agentura sidli v baraku vedle nas.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.