• mlyny

    Dost mě zaujaly výsledky z mistráku v Německu: zatímco elitní závod mužů dokončilo 75 závodníků, ve stejné kategorii žen do cíle dorazilo 80 závodnic. Řeknete si asi- NO A CO? Ale pro mě, která jsem na kole závodila v době, kdy nás funkcionáři svazu nabádali, a? děláme jiný sport- pro ženy vhodnější, je to příjemná satisfakce.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Neco jako „pozde, ale prece“? :)

      0 0
      • Peter82  

        Padlista, ty si „klasik“ :) Rad citam tvoje prispevky… (uplne vazne). Len tak dalej!

        0 0
    • BH  

      nevim zda se jednalo o silnici a nebo MTB, ovsem ja osobne nejsem presvedcen, ze vrcholova cyklistika dela zenu krasnejsi a zenstejsi.Takze ne ze bych souhlasil s cinovniky svazu a vrcholovou cyklistiku uplne zakazoval, ale ani bych to nijak neprosazoval.Je to stejne spise otazka pro lekare, jak jsou na tom zeny po vrcholove cyklisticke kariere

      0 0
      • Lister  

        No neřekl bych že na tom po karieře bude hůř než mužské tělo. Ale pokud jde o estetiku ženských sportovních postav tak mě se rozhodně nejvíc líbí plavkyně a aerobičky :-)

        Ale jinak pěkná holka v cyklistickém, to potěší oko každého chlapa. Takže houšt a větší kapky. Držím palce všem bajkerkám.

        0 0
      • mlyny  

        Šlo o silnici. Myslím, že např. žena- podnikatelka nebo třeba advokátka, která bude svoji práci vykonávat s nasazením, na tom nebude líp než kterákoliv žena živící se sportem. A stejně je to u mužů. Vrcholový sport je především práce a každá práce opotřebovává organismus.

        0 0
      • mosquito  

        ja bych spis rekl ze vrcholovy sport jakkykoli je pro obe pohlavi hlavne zalezitosti pro lekare a casto i psycho…dokto­ry :))))

        0 0
    • R.1  

      Tak ve Velo v reklame psali,ze: „I holky to rady nahore bez!“ Takze uz je to tady! A co pises nas taky tesi, jen at je vas bikerek vic a vic :)

      Jinak mam reklame veriti, svou hrud muznou odchlpiti? :))

      0 0
      • Lister  

        bych si rozházel svou termoragulaci, by mi bez svetru byla zima :-)

        0 0
        • mlyny  

          dneska?

          0 0
          • Lister  

            Možná i dneska, bych měl asi pocit, že je tak o 10 st. míň :-) No nic jdu si zajezdit, a? se zahřeju :-)

            0 0
    • mlyny  

      A možná je to taky o morálce. Asi chlapů startovalo víc, ale prostě jich to víc zabalilo. :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Ja bych to nehrotil a kdyz se nad tim zamyslim, tak je mi to vlastne aj jedno. :) Zenska na kole je ale pekny pohled :)

      0 0
      • Jenda  

        Akorat kdyz me ta zenska zacne predjizdet tak uz se mi tak hezka nezda:-)))))))

        0 0
        • hydrant  

          musíš hned do háku a kochat se :-) sem na hradeckým maratonu dvakrát docvaknul tak pěknou holku – teda pokaždý jinou :-) – že se mi ani nechtělo předjíždět :-)

          0 0
          • universal  

            mas pravdu, zasadne nepredjizdet ! (pokud to neni baba s nusi)

            0 0
          • Daf  

            No zrovna na hradeckem maratonu jsi klidne mohl mit dost rozostrene videni :)

            0 0
            • hydrant  

              bez obav, opravdu byla každá jiná, na toto jsem si bláto z brejlí pořádně otřel :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.