• Venca

    Ahoj bikenárode, jaké jsou reference na tihle kolo, či komponenty jako brzdy (Shimano Deore Hydra disc) , nebo vidlici (Suntour Axon LO) ? Dneska jsem ho koupil, takže je pozdě ale přeci jen…

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Solidní stroj s vynikající vidlicí. Dal si za něj plnou cenu, nebo ve slevě ?

      0 0
    • gobike  

      pěkné kolo, dobré brzdy a vidle, dobrá koupě.

      0 0
      • Venca  

        Děláte mi radost! „Bál“ jsem se vidlice, mám v záloze Axel Super LO na starším kole, a původně jsem byl rozhodnutý pro normální Blackhawk bez disků, ale v tom obchodě , když jsem viděl tu matnou černou…bylo to silnější !

        0 0
        • gobike  

          To ti věřím, mě se to kolo moc líbí!! :-)

          0 0
        • Univega  

          :-) registruju ho od Sportlifu v Brně, kdybych si kupoval kolo letos, tak je to jedině tohle kolo. Matná černá mě taky dostala, i když preferuju hliníkové barvy s červenou :-)))

          0 0
    • davidak  

      no to je asi uz docela pozde na takovejhle dotaz, ale koupe dobra:)

      0 0
      • Venca  

        Díky-to potěší! Nejsem žádný velký odborník, ale ozvu se s prvníma zkušenostma. Ještě čekám, že se ozve někdo kdo ho má jak je spokojenej…?

        0 0
    • Blondak24  

      Někdy je lepší vybírat dle emocí než zdravého rozumu. Já si koupil opravdu slušný stroj: komplet v LX (vč. dutých klik), jen přehazka reverzní XT, brzdy Avid single digit 5, sedlo fizik, pedály cranckbrother a to nejdůležitější, vidle Manitou Scareb Comp (v hodnotě deseti litrů) za 28 tisíc. Na vidli, řazení a váhu (11,60 kg) nedám dopustit, ale chrastí mi v jednom ukazovátku aktuálního převodu a pár dalších drobností, které mi na kole dost vadí. Možná by byl člověk spokojenej s levnějším, by? perfektně odladěným strojem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.