Lance Armstrong - vítěz TdF 2007

165 nepřečtených
  • Lance

    Jinak to nevidim, pokud nespadne..........

    0 0
    • fousac  

      si docela fandis..

      0 0
      • Lance  

        Proc?Valverde neni zavodnik:(

        0 0
        • Uža  

          2007? To snad proboha ne! Letos a dost!:-) Lancovou pritomnosti na Tour se stava zavod nezajimavym az nudnym. Zlate Giro, tam se o vitezi rozhoduje na poslednim velkym kopci.

          0 0
          • Lance  

            ty vole:) omlouvam se Udovi a fousacovi,trosku jsem napred melo tam byt vítěz TdF 2005 samo,ze 2005!!!!!! ja uz jsem tak zblbly z toho jeho sedmeho vitezstvi v rade,ze tu sedmicku peru vsude:) tak se nezlobte, proto fousacova reakce,ze si fandim:)

            0 0
          • Vladimír  

            nesouhlasim s tim, ze je to oproti Giru nuda. Zde je aspon videt jak se zavodi. Na Giru jeli vsichni stejne vykonosti a jak prijeli pod kopec, tak ho i vyjeli, bez jedineho nastupu, videli, ze to nema smysl. Ale kdyz za to Armstrong vezme, tak je parada sledovat jak ostatni maji co delat aby uviseli a je na co koukat. Je to daleko vetsi pozitek jako sledovat celou skupinu bez jedineho ataku.

            0 0
            • Lance  

              tos napsal moooc hezky, jak pises je nadhera sledovat jak ty jeho nohy „pumpujou“ ten kopec, Voight ten toho mel vcera plne zuby a nohy,mel dost, mi se proste libi jak LA za to veme a busi a busi a busi a busii........­............

              0 0
              • Milenius  

                Presne tak, je to sport a tak vyhraje ten nejlepsi, je jedno, ze vyhrava uz nekolik let jen on, kdyz je nejlepsi, tak at vyhrava, prece to nebude jak ve Formuli 1, kde menili pravidla tak dlouho, az toho Shumachera z ty bedny nakonec dostali pryc

                0 0
            • Uža  

              tak to jsi asi koukal na jine Giro…

              0 0
              • Daf  

                Giro jsem trochu sledoval. Troufnu si rict ze kdyby Basso nemel ty problemy tak se zadne drama nekonalo :)

                0 0
                • Uža  

                  to je fakt, kdyby Basso nebyl marod bylo vsechno jinak.

                  0 0
                  • rock  

                    Kdyby … Basso si to prý přivodil sám přílišnou konzumací studené vody … vlastní chyba …

                    0 0
                    • Uža  

                      tak to jsem neslysel. hm, zajimave. trochu to zavani amaterismem…

                      0 0
            • sfinga  

              souhlasím

              0 0
        • pegal  

          To byl docela narez jak vcera Lance nasadil a Valverde ho pred cilem predjel :) Jezis to bylo krasny

          A nijak nemuzu dohledat svyho favorita Ibana Maya :(

          0 0
          • Lance  

            Mayo ten me zklamal hodne,nejak mu to nejede byl nekde na konci a pekne se trapil, ty panoramata jsou fakt prenadherna Valverde se ho furt drzel,kdyby ho vystridal na chvilu tak to nevyhraje,ale jinak ty hory to je fakt zazitek i u TV.

            0 0
            • pegal  

              A jak by ho mel vystridat, kdyz to bylo 300 metru do cile, kdyz uz oba spurtovali? :)

              A ty hory je fakt narez. Kopec dlouhej 22 km, stoupani 6% a oni jedou porad 30 km/h .. nechapu ..

              0 0
            • náčelník  

              Lance to Valverdemu evidentně nechal, to jste neviděli jak se ještě ohlížel?

              0 0
              • Lance  

                aha tak to jo, skoda,ze na poslednim maratonu sem se ohlidnul 185 krat a skoncil jsem 186 uz to neudelam, takze je to v tom ohlizeni to vitezstvi hm a chybelo tak malo.......

                0 0
                • náčelník  

                  Nevím, zda jsem byl správně pochopen. Když Valverde v závěru nastoupil, tak si Lance jen ohlédnutím skontroloval odstup dalších závodníků a Valverdeho nechal jet. Proč by ho měl honit, když ho celkově neohrozí. Byla to pro Valverdeho taková „odměna“ za výkon v této etapě.

                  0 0
                  • Brouk_Pytlik  

                    Třeba by ho měl honit pro to že za umístění je pak taky časová bonifikace.

                    0 0
                    • zapi  

                      Jsou tu náznaky že mu to Lance nechal. Valverde v cíli nezvedl ruce nahoru, jenom tak rozpažil. A Lance mu hned podával ruku.

                      0 0
                      • orca  

                        Souhlasím , jednak to byl mnohem mladší jezdec , jeho první vítězství a ten pocit že ve stoupání jsem jen „já“ stačil Lancemu bylo pro něj odměna…a vítězství byl jen třešínkou na dortu .Dle mého Velikost jezdce se pozná z toho že za každou cenu nemusí vyhrát etapu ale spokojí se s časem…

                        0 0
              • Volf  

                Třeba se chce před skončením kariéry zbavit nálepky nafoukanýho texaskýho blba. Na druhou stranu mu Valverde dost pomohl a třeba se dohodli co můžeš vědět. L.A. chce vyhrát celou Tour a jestli je v etapě první nebo druhej ho asi moc nebere.

                0 0
                • Vladimír  

                  neznam jej osobne a tak bych si netroufnul rict, ze je to nafoukany blb. Smekampred nim. Mel stesti nebo to bylo jeho vuli, jak se vyporadal s nemoci, ale dokazal jit jeste dal a vyhravat nejtezsi zavod sveta. Mam pocit, ze mu vsichni jen zavidime a rikame, ze je blb, co jsme potom my. A nemel jsem vcera moc pocit, ze by mu Vlaverde pomohl, parkrat se ocitl na spici, ale byla to jen chvile, pak sel pred neho Armstrong a jeste zrychlil. obdivuji ho.

                  0 0
                  • Lister  

                    Pokud někdo fakt něco umí tak nemá cenu dělat, že to tak není. Není to namyšlenost jen si prostě člověk má věřit a měl by dobře odhadnout svoje možnosti, a pokud jsou vyšší než všech dokola, tak proč to neukázat, aspoň každý ví kdo je jednička. U nás je hodně zakořeněné, že nemáš nikomu ukazovat, že jseš v něčem dobrej. Podle mě nesmysl. Nemám rád falešnou zkromnost, zdravé sebevědomí je mnohem lepší.

                    0 0
                  • náčelník  

                    Souhlas.

                    0 0
              • Daf  

                No nevim podle me vyhrat chtel, ale nejspis mu bylo jasne ze ho Valverde z haku prespurtuje kdyz jako jediny zachytil jeho nastup. Pohledem dozadu jen kontoloval zda se jeste nekdo dalsi nevyvez.

                0 0
                • hydrant  

                  Valverde umí dost dobře zašpurtovat a Lance věděl, že by neměl šanci. Krom toho tím, že mu to nechal, trochu ukázal něco jako indurainovskou velikost šampiona.

                  0 0
                • pegal  

                  Uz i v novinach vcera psali, ze ho nechal vyhrat. To vubec neni pravda. Co mi na Lancovi vadi je ze tezi jenom z tymovy taktiky, jinak by byl v prdeli. Celej zavod se za nekym vyvazi a 300 metru pred cilem nasadi a stejne ho jeste pred cilem nekdo predjede. Proc taky nezkusi nejakej unik nebo proc chvili netahne peloton? Protze na to nema!!! :-) Vsem jeho fandum se omlouvam, jestli jsem je urazil ..

                  0 0
                  • Daf  

                    Takhle se ale etepaky vyhravaj. Timto stylem jezdi kazda tymova jednicka ktera jede na celkove umisteni ne jen LA.

                    0 0
                    • pegal  

                      Ale nikde to neni tak okaty jako u Lance

                      0 0
                      • Vladimír  

                        on se jenom vyvazi, ale pote co ho vyvezou, tak dokaze v tom tempu pokracovat dal a jak bylo videt v utery, tak ostatni za nim se prece take vezli, ale tomu tempu nestihali. Kdyz jede Ulrich celou dobu schovany za nim, tak se prece take vyvazi, muze mu snad byt jedno jestli je na spici dres discovery nebo telekom, vyvazi se, ale stejne nestiha. A kdyby na to Armstrong nemel, tak je mu takove vyvazeni take k nicemu. Proste na to ma a uz se s tim smirte.

                        0 0
                        • pegal  

                          Vezli se za nim poslednich 300 metru kdyz nasadil :)

                          Jasne, ja nerikam, ze umi hovno a ze tam nema co delat. Je dobrej o tom neni sporu, ale nevynalozi tolik energie co ostatni, takze mu zbyva jeste hodne sil, a pak jeste nema gule… ale to uz se tu taky resilo… Proste muj nazor na nej je ze vyhrava nefer ..

                          Od ty doby co nejezdi Abdu Zaparov to stoji za hovno .. :)

                          0 0
                          • Honzas  

                            jj, ten odtahl celou etapu a pak jeste vyhral ve špurtu;-)))

                            si uvedom, ze za DC se veze nejen Armstrong, ale celej peloton. kdy se kterej jinej tym objevi na spici? mozna dva tri tymy co maj spurtery na poslednich 20 km rovinatejch etap. ale jindy?

                            0 0
                            • pegal  

                              Ale treba takovej Rasmusen se utrhl hned po startu a vydrzel tam az do cile .. Ted nechci Lance nejak podcenovat, ale myslim si ze on by to nedokazal ..

                              0 0
                              • Lance  

                                Pochop uz konecne,ze Lancovi nejde o to dotahnout a uniknout a jet sam v cele etape,jde mu o to dovezt to ZLUTE TRICKO DO CILE V PARIZI,takze vsichni co tu beci a rikaj, ze to Lance nedokaze a to nedokaze a Rasmusen jel sam tak nevim co chtej, jde o to vyhrat celkove a vsichni vi,ze na Lance NEMAJI,tudiz berou male dilci vysledky v podobe vyhranych etap. Pochop uz to konecne,ze Lance nema zapotrebi a ani nechce dokazovat,ze se utrhne a vydrzi az do cile,ano on vydrzi az do Parize. Reknu to naopak,kdo dokaze to co Lance?NIKDO tak a ted MUDRUJ

                                0 0
                                • pegal  

                                  Ja tomu rozumim a chapu, ale me osobne se to nelibi .. Nejde mu o to ujet a jet sam… proc? protoze na to nema :)

                                  Jezis to je debata… :)

                                  Proste kazdej fandi nekomu a bude ho obhajovat, ty fandis Lancovi, tak se budes zastavat, ja fandim Ibanovi Mayovi, ale ted me nic nenapada cim bych ho obhajil … no proste je v prdeli, asi mu to nesedlo :)

                                  0 0
                                  • Lance  

                                    mi je jedno kdo vyhraje (go Lanci go:)),pro me se nic nezmeni,Mayo me taky zklamal hodne

                                    0 0
                                  • Daf  

                                    Stejne jako loni :)

                                    0 0
                                  • orca  

                                    Tak tu čtu tu debatu a lituji tě… Asi cyklistiku a její zákulísí jsi odhalil asi letos a proto z tebe padají taková „moudra“. Tak zaprvé každej cyklista ti řekne že pokud někdo chce pomýšlet na celkové vítězství v dlouhém etapovém závodě je podpora týmu nejen nezbytná ale přímo nutná na 100%. A tomu podřídili celou přípravu tým Disc. A že mají lídra Lanceho ? Ostatní týmy snad nemají lídry a nepracují pro ně ? Vrcholová cyklistika se bez nosičů a předjezdců neobejde. A nakonec sám Lance mimo tour se účastní mnoha závodů ale velmi často jako ten nosič vody proto „chybí“ výsledky z jinejch závodů – tahle inf. ti asi utekla.
                                    A že Lance by to nedokázal ujet ? Myslím že za svoji závodní kariéru dokázal mnohé. Má svoji taktiku a s tou souhlasil celej tým a jedou to své a je vidět že je to efektivní…A pokud jsi pozorně sledoval úterní a včerejší etapu tak se myslím nadřel hodně a ten vláček včera 5 jezdců Disk. ukazuje kdo udával včera tempo celku peletonu. Jedna věc je vítězství v etapě a druhé celkově. A nakonec proč to samé nedělají ostatní týmy ? oni snad nechtjí vyhrát ? a nebo nemají spíše tak kompaktní a tak kvalitativně vyrovnanej tým ?
                                    Je vidět že jsi toho asi moc v kopci nenajezdil protože by jsi mohl vědět že v tak prudkých kopcích už skoro vůbec nerozhoduje na kolikátém místě jedeš jako že vůbec jedeš v balíku a udržíš se. Je mnohem taktičtější jen na figuře a udávat „své“ tempo než se podřídit a pak mít problémy .
                                    A nakonec ty tvé schizofrenické narážky na Lancovu nemoc a následky považuji za naprostej úlet. Je vidět že jsi mladej a zdravej jinak by jsi něco podobného nemohl napsat. Dle mého to co Lance dokázal po nemoci na poli sportu a pomoci druhým takových moc jiných není. Pro tisíce mladých nemocných rakovinou se stal symbolem možná ani né tak sportovním jako morálním že s nemocí nejen lze bojovat ale i Vyhrát. A pokud myslíš že né navrhuji ti výlet do Brněnské FN na dětskou onkologii a popovídat si s dětma třeba o draženém Lanceho dresu a jak to vidí oni a co pro ně on znamená. Ber to jako bezva tip na vejlet třeba tam potkáš Padrnose Svoradu Kadlece a další kteří vypomáhají a chápou život drobet v jinejch souvislostech než ty…

                                    0 0
                                    • Volf  

                                      Než tě doplním tak jen předešlu, že Lenceho nemám moc v lásce, protože prostě mentalita těch z Texasu je prostě jiná. Druhý důvod je tem, že by asi neměl opouštět ženu která mu pomohla utýct hrobníkovi z lopaty a další ještě, že dodneška vlastně nikdo neví, jaký medikamenty do sebe nacpal a jakej to mělo vliv na jeho výkonnost.

                                      A teď klady. Může si každej vykládat co chce, ale prostě a? ho honí celej balík jak chce je prostě nejlepší a je těžký ho porazit. Dále si myslím, že pro cyklistiku a hlavně pro finance cyklistů udělal strašně moc a možná i nejvíc ze všech ikon silniční cyklistiky. Taky jeho angažovanost v boji s rakovinou je hodna poklony, protože si myslím, že dělá mnohem víc než by jen musel.

                                      0 0
                                    • pegal  

                                      Ja vim, neco jsem prehnal a ted me to docela mrzi, ale za nekterejma vecma o nem si stojim …

                                      0 0
                                    • pegal  

                                      Zdravej uplne nejsem, ale o tom se tu nebudu rozepisovat, je to moje vec, ale muzu Ti rict ze s tim mam obcas hodne velky problemy.

                                      Stejne se nemuzu zbavit pocitu ze jak pomaha tem nemocnym, jestli to neni jenom kvuli tomu aby se zviditelnil. Ja to nevim, ty taky ne… Doufejme ze to dela ze chce opravdu pomoci…

                                      0 0
                                      • orca  

                                        Někdy je to těžké , ten kdo dává je obviněn tím kdo nedává že dává „aby“ se zviditelnil . Ja tyky nevidim do jeho „ja“ jen jsem si udelal nejakej obrazek z jeho aktivit mimo sport a z jeho dvou knih. Je pravdou že fšem rozhodně není schopen pomoci . Ale porovnal jsem třeba přístup jeho a např. Kolouška a rozdíl tam byl…Ale to jsou už jen spekulace a tenkej led. Ale jakej asi doopravdy je Lance by nám smrtelníkům mohl povyprávět asi jen Padrnos který s ním tráví relativně dost času třeba sepíše paměti také a poodhalí lecos co zatím je skryto pro větší objektivitu.

                                        0 0
                                        • pegal  

                                          Myslim ze to bylo ve Velu Padrnos o nem psal, byla toho asi stranka a v MF Dnes taky neco bylo ..

                                          0 0
                                          • Volf  

                                            Ovšem je otázkou zda bude mluvit stejně o svém nynějším šéfovi kterej určitě rohoduje o složení týmu a jak o něm bude mluvit až sám ukončí kariéru. Myslím si, že by to mohly býd dvě naprosto diametrálně odlišné verze.

                                            0 0
                                            • orca  

                                              Jasně myslel jsem až po skončení kariery – paměti v prifipeletonu…

                                              0 0
                                              • náčelník  

                                                Vy mi připadáte jako dychtiví čtenáři knih typu „Bývalý tajemník vypovídá“ apod. Asi se klepete na věty jako „pořád si něco píchal a když jsem ho upozornil, že se to nemá, tak mě zmlátil pumpičkou, abych to nikde neříkal.“ A? se na mě nikdo nezlobí, ale to je uvažování ve smyslu „úspěch se neodpouští.“

                                                0 0
                                                • Volf  

                                                  Já nemluvil o dopingu, ale o povahovejch vlastnostech a taky o tom, že dobrej domestik musí taky vytvářet dobrou image svýho šéfa, protože pokud by něco ,, prásk ,, tak se už nikde jinde nechytne, protože si někdo těžko nasadí takovu vešku do kožichu. Proto beru s nadhledem všechny výroky ostatních členů týmu o jeho kamarádské povaze už jen proto že on jako šéf nemůže být asi jen milej na ostatní. jinak pokud by něco bral tak asi těžko tak aby o tom kdekdo věděl, ale to jsem vážně neřešil.

                                                  0 0
                                  • Novak27  

                                    Zdar. No me by jeste zajimal Tvuj nazor na casovky. Nebot se mi zda, ze je to dost poctivy, kdyz jede kazdy sam za sebe a myslim, ze v tom LA je taky celkem dobry ne ? :o)

                                    0 0
                                • pegal  

                                  Nehlede na to ze on prakticky jezdi jenom TdF, jinak o nem neni slyset. Kdyz jede nejakej jinej zavod tak tam hori jak papirovej cert .. Tak a ted MUDRUJ :)

                                  0 0
                                  • Lance  

                                    ale jo to Ti neberu,ale on to rika sam,ze je priorita TdF,o nic jineho mu nejde,ostatni zavody jsou pouze trenink,a zase musim napsat,ze kdokoli KDOKOLI KKDDOOKKOOLLII to muze praktikovat stejne,a fcil MUDRUJ:)

                                    0 0
                                    • pegal  

                                      Nikdo nema zapotrebi to praktikovat jako on… Proc nejede Giro, Vueltu,… protoze na to nema …

                                      Neni to tak ze bych primo nenavidel, jen ho proste nemusim .. :)

                                      0 0
                                      • Lance  

                                        LA nema zapotrebi to praktikovat jako oni (ostatni) Proc oni nejedou jen TdF… protoze vi,ze na to nemaj,vi,ze LA nejede Giro,Vueltu tak jsou radi,ze ukoristi aspon toto. Nemuzu rict,ze bych nekoho nenavidel, a ostatni muzu vsechny..:)

                                        0 0
                                        • pegal  

                                          a kdo by pak jezdil ostatni zavody? kdyz by vsichni jeli jenom TdF ???

                                          Proste LA neni takovej machr jak se na prvni pohled zda …

                                          0 0
                                        • pegal  

                                          Vypada ze jsem vyhral :) (myslim slovni prestrelku)

                                          No nic, jdu na smysluplnou poradu :( Jdu si 2 hodiny vyslechnout jak je vsechno v prdeli )

                                          0 0
                                      • croscountry  

                                        Je fakt, že jazdí v podstate iba Tour. Ale ak je to závod ako každý iný, a dokonca Giro, alebo Vuelta sú mu rovnocenné, tak prečo jazdci, ktorí v týchto závodoch dobre obstáli a vyhrali nejakú etapu na Tour, prečo potom vyhlasujú, že je to ich najvačší úspech v kariére? Je jasné, že LA nie je ako Mercx, ale je fenoménom dnešnej doby či sa to niekomu páči, alebo nie.

                                        0 0
                                  • náčelník  

                                    Z tebe ta nenávist úplně kape …

                                    0 0
                                  • orca  

                                    Je vidět že moc nesleduješ cyklistiku jinak by jsi tohle nemohl napsat . On jezdí mnoho závodů ale krom Tour velmi často ten závod bere jen jako trénink a jede jen jako nosič vody a jede pro ostatní v týmu aby i oni si užili vítězství.

                                    0 0
                                    • BH  

                                      podle jemna bys mel spise hajit Euskatel- ti jezdi na orkach, ale k podstate problemu.ja L.A. fandim, ocenuji co dokazal a td. Ovsem na druhe strane si myslim, ze cyklistika neni jen TdF a proto si vic vazim napr. velkeho Eddyho, ktery dokazal vyhrat v jednom roce jak Giro, tak TdF a celou radu klasickych zavodu.To byl pro me Pan cyklista.Lance se nejspis zapise do historie jako velky specialista na TdF, byt v pocatku profi kariery ziskal i duhovy trikot.Jeste poznamka, je fajn,ze konci . TdF je letos jedna velka nuda, viz. dnesni etapa(ale i vcerejsi za moc nestala), nevim proc se takove etapy vubec jezdi.

                                      0 0
                                      • Daf  

                                        Ze by byla TdF nuda to si nemyslim. Jedine co muze fanousek Lancovi vytknout je fakt ze se nepokusil vyhrat nejakej jinej zavod. No ale zase na druhou stranu TdF je nejslavnejsi a take nejlepe obsazeny zavod sezony. Skoda ze uz konci mohl jezdit predvadet se na zavodech stejne jako donedavna Lauren Jalaber. To byla parada…

                                        0 0
                                      • orca  

                                        Rozhodně jsem nechtěl tvrdit že Lance je největší cyklista fšech dob. Každá doba má své a dle mého je ndeska čím dál složitější prorazit velmi výrazně . A že je nuda ?? je smutné že kdykoliv se někdo fenomenální objeví tak se pořádají jen hony na jeho sesazení (např Ferrari) Sport žel čím dál více připomíná staré gladiátorské hry kde když neteče krev tak je nuda… A nakonec fšem se nelze zavděčit…a tak ta debata tady bude donekonečna pokud se zase neobjeví někdo jinej komu to pošlape lépe než jinejm…

                                        0 0
                                  • orca  

                                    Peclive si pocti ve vyctu umisteni krom Tour. jezdi hodne zavodu a umisteni je take dobre :-) A ze si vybral Tour jako svoji hlavni prioritu ? Copak si to nemohli vybrat i jiní cyklisté ? Ale jen on vyhrává…

                                    0 0
                      • Daf  

                        To je pravda, DC je zrejme nejsilnejsi tym a proto je nejvic videt. Ostatni maj bohuzel smulu ze nedokazou takovej tym postavit. Pak to dopada tak, ze v zaverecnem stoupani uvisi jen ti nejlepsi tj. LA a skoro cely jeho tym :)

                        0 0
                  • náčelník  

                    Co jeho výsledky v individuálních časovkách ??? Tam je v prdeli a taky na to nemá ???

                    0 0
                    • pegal  

                      Protoze kdyz se furt vyvazi tak ma hodne sil na tu casovku, kde uz ostatni nemaji tolik sil. Vzdyt je to tak okaty az se za nej stydim :)

                      0 0
                      • Daf  

                        Uvedom si ze kdyz tahne DC tak netahne jen Armstronka, ale celej peloton, nebo presneji receno ty co uvisej. To ze dokazou jet do kopce brutalni tempo neni pro to aby za nimi mohl LA odpocivat, ale aby nikdo nemohl odpocivat a potom nastoupit. Zkus si predstavit jak by to dopadlo kdyby to tahnul T-mobile myslis ze by Armstrong neuvisel a ze by vse dopadlo jinak?

                        0 0
                        • pegal  

                          Ale vzdycky se nekdo utrhne a jede pred nima, vice ci mene pocetna skupinka ..

                          0 0
                          • Daf  

                            Jasne skupinka tech kteri jiz maj takovou ztratu, ze je kvuli tomu zbytecne plytvat silami :)

                            0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
                  • Lance  

                    kazdy tym muze jet jak DC,tak nevim co resis, jde o vitezstvi,ne o to jakym stylem vyhraje (pokud ominem doping), me si neurazil aby sis nemyslel,ja z neho nic nemam:) Jde fakt o to,ze vsichni nadavaj na Lance,ale vzdyt tak prece muze jet kazdy ne?kkaazzddyy

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                  • DT Czech  

                    A Ulrichh, Basso, Mancebo, ty snad zkoušejí nějaké uniky??? nevím ale v úniku jsem neviděl ani jednoho z nich každej by byl v prdeli bez nosičů vody nejen on ale i ti ostatní leadeři!! Jedou v háku všici ale když nastoupí Lance tak nevydrží jenom tři a všichni těží z teamové taktiky

                    0 0
                  • Gatier  

                    Lebo Ullrich a spol. jazdia na vetre… Trochu trepes. Ale aj tak vyhra ten najlepsi.

                    0 0
                    • Gatier  

                      To som reagoval na to, ze Lance by bol v prdeli bez timu…

                      0 0
          • rock  

            66. Iban Mayo (SPA/EUS) 27:31

            0 0
            • pegal  

              aaaaaaaaaaz :( a ja si myslel kdovijak nevyhraje :(

              0 0
              • Honzas  

                jsem ho zahlid na zacatku kopce ve skupince s Voigtem. pak uz ho do TV radsi nedali;-)

                0 0
    • MARIN  

      Byl bych rad kdyby sebou flaknul a nedojel. Diky nemu se na ten zavod uz neda pomalu koukat. Doufam, ze ho Rasmussen poradne potrapi nejakym svym unikem :)

      0 0
      • Lance  

        :(((

        0 0
      • J.A.V.  

        Ale koukat se na to da a to velmi. Rasmussen ma smulu neni to bohuzel casovkar, takze bude podle me hrat stejnou ulohu jako vloni Basso – bude jezdit s Armstrongem v kopcich ale v ty dlouhy casovce jeste nabere velkou ztratu. Navic ma vzhledem ke svemu postaveni ve vysledkove listine po unikach – jednak ho nenechaji odjet a druhak ho tam ani Ries nepusti – druhe misto v celkove klasifikaci by byl pro Rasmussena zivotni vysledek, to se nezahazuje pro to aby nekde nekoho trapil.

        0 0
        • Novak27  

          Presne tak – zavodilo se pekne a mozná bych mel i podezreni, ze to LA Valverdemu nechal. Ale stejně kdyby to nekomentoval p. Bakalar, tak by to byla nuda. :o))) (a to myslim jen v dobrym). Ja bych u Rasmusena tipnul, ze mu mozna v nejake etape dojde. Prece jen nebude tak vyjezdeny a pokud JU, nebo jini budou nastupovat tak ...... no nechme se prekvapit. :o) A casovka bude taky zajimava.

          0 0
          • Lister  

            Tak já teda nevím jak komentuje Bakalář, mě to přijde velmi zajímavé v podání eng Eurosportu – letos jsem ještě bohužel neviděl, ale loni tam měli dost zajímavý hosty a navíc to dost prožívají – komentujou to jak češi hokej. Rovinaté etapy nesleduju a včera jsem vidlě jen záznam na jedničce, protože jsem byl v práci. Dneska asi budu koukat, chtěl jsem jed an kolo, zklátila mě nemoc. Tak budu jezdit aspoň přes tu obrazovku.

            0 0
          • Vojtíšek  

            Ten Bakalář to je fakt totální děs. S jakou suverenitou on vypouští z úst naprostý nesmysly, to je až obdivuhodný.

            0 0
            • BH  

              bohuzel uz se nezmeni, holt mu nekdo nakukal, ze je expert pres cyklistiku.Nevim, kdo ho plati za to, jak tam furt mele o vykonech ve Watech, to je silene,jako by nan tom a zejmena „revolucnim“ mereni „po amarickem“ zpusobu v zadnim naboji(a zluty computer na riditkach) stala a padala cela profi cyklistika. Furt a furt o tom mele. take porad pripomina, ze Telecom jede na kolech Giant z karbonu a svete div se, ten ram je z jednoho kusu (nazyva to „monokok“), ze uplene stejny ram jede treba liberty seguros jiz nezminil a td a td.....

              0 0
              • Lister  

                Tak si to lidi přepněte na ENG. Třeba loni tam při jedné etapě byl dost zajímavá rozhovor se zástupce nějakého výrobce kol – Buď Kanon nebo Giant a bavili se o omezení hmostnosti kol ve vstahu k bezpečnosti. Podle toho týpka není problém udělat kolo pod 6 kg, které bude mít stéjné vlastnosti jako ty nad 6,8kg , které jsou ted povolené. A navíc jak jsem psal hodně emotivní komentář. Prý má komentovat i Richard Vir. ale nevím jsetli to není náhodou na FR verzi, letos se mi bohužel ještě nepoštěstilo nic chytit.

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
              • JFB  

                ty jo, kdybych neznal Ty jeho kecy, budu si myslet, ze jde o nejakeho komentatorskeho boha:-))

                0 0
            • rock  

              Přisadím si (ale jen z doslechu, naše kabelovka nemá českou verzi) … podle mého frankofonního kolegy prý pan Bakalář včerejší rozhovor s Vinem překládal do té míry volně, že se ani nedotkl témat, o kterých hovořil Kazach a naopak brilantně doplnil svoje … nevím, co je na tom pravdy, ale prý ani zdaleka ojedinělá situace, kdy si pan Bakalář valnou část rozhovoru vymyslí …

              0 0
              • pepek  

                Tak to je přesný, on si říká uplně něco jiného, než ten na obrazovce, asi si myslí, že jazyky „umí“ jenom on. Ale klobouk dolů :kvákat 4 hodiny denně 20 dní za sebou, to není jen tak :-)

                Ve Velu byl článek, jak Bakalář jezdí na kole, ale potom co už jsem od něho slyšel se mně to nechce ani věřit.

                0 0
                • yanca  

                  Loni jsem taky sledoval českou verzi a to bylo vážně super. „Jezdci doplňují energii. Jedí takové tyčinky. Buď takové ty mazlavé, nebo ty, co lezoiu do zubů.“ To nějak nemůžu zapomenout. Nyní bohužel poslouchám německou verzi (tomu moc nerozumím). Nějak se mi nedaří chytit anglickou poradíte někdo, kde ji na digi satelitu najdu?

                  0 0
      • BostonGeorge  

        Doufám, že sebou flákneš ty a trochu začneš přemýšlet nad těma hloupostma co píšeš.

        0 0
      • dafe  

        Chlape to ze nemas rad Armstronga ti zatemnuje mozek. Naopak to bylo nadherne, ricel jsem vcera u bedny nadsenim, porad se neco delo. Akorat bylo videt jak ti co zustali s Lancem z nej maji az panicky strach a svoje spice jeli co nejkratsi a furt po nem koukali co zas udela kdyz nahodou na 20 sekund netahal. K nejake spolupraci je ale dokazal „prinutit“, zvlaste Paco Mancebo chvilemi tahal i kdyz vypadal jakoby mel umrit.

        0 0
    • Peslezedirou  

      Pro mě je zatím celkem příjemným překvapením jak si vedou EX bajkeři. Rasmusenovi fandím, po tak dlouhém úniku dokázal držet krok. Každopádně ho Lance v rovinaté časovce podrtí :o(( Rasmusen není zrovna nejlepší časovkář 175/62

      Stejně mu držím palce.............

      Zatím toho moc Uli nepředvedl, ale doufám, že nám ještě něco ukáže a aspoň se o něco pokusí.......

      0 0
      • orca  

        V rovinaté časovce ??? že ty jsi neviděl profil…:-(

        0 0
        • Peslezedirou  

          Na profil časovky jsem nekoukal, tak proto :o) Měl jsem za to, že se jede týmová časovka, časovka do vrchu a ke konci časovka více či méně ve zvlněném terénu. Budu se muset ne profil podívat.........

          0 0
    • petryk  

      Přesně tak, Rasmussen jede zatím úplně skvěle, ten jeho únik byl přímo famózní. Nesouhlasím, že je Tour nuda – Lance sice letos zase vyhraje,když se nic zvláštního nestane, ale už jenom ten Rasmussen musí všechny bavit. No a když včera Lance s par?ákem tahat tu skupinu do posledního kopce a snažil se to pořád roztrhat, vždy? to byla parádička největší.

      Jsem jen trochu smutný z Bassa, včera celkem dost ztratil a to vypadal celkem dobře, ale stále je to můj favorit a třeba ještě překvapí…

      0 0
    • vt  

      idnes.cz – 11:00 – Ital Dario Frigo, který jezdí na Tour de France za cyklistickou stáj Fassa Bortolo, byl zatčen policií. Ve voze jeho ženy totiž četníci objevili dopingové prostředky.

      0 0
      • wroum  

        :-)))))))))))))))

        0 0
        • Peslezedirou  

          Cyklistika je čistej sport, tak se moc nechechtej. Bude to zase nějaký podvrh! :o)))))

          Když člověk srovná první ročníky a tehdejší borce s dnešníma androidama :o((((

          0 0
          • Volf  

            Jak chceš v dnešní době navyšovat výkon. Tréninkové metody jsou již na svém vrcholu, delší doba tréninku už taky není možná, protože taky potřebuješ regeneraci a den z 24 na 30 hodin nenatáhneš, takže se hledají prostředky které buď oddalují únavu nebo zkracují délku regenerace. UCI bude muset snížit váhový limit kol, ale stejně bude limitní výkon člověka. Osobně si myslím, že dnešní sport se snaží jít cestou ne nepoužívání zakázaných látek, ale používání těch které ještě zakázané nejsou, ale jednou budou. Je jen otázkou, zda se s tímto dá něco dělat a jestli není náhodou etičtější připustit používání některých dnes zakázaných látek třeba i z důvodu, že víme jaké vedlejší účinky mohou mít, než alibisticky bojovat proti dopingu a zavírat oči nad tím, že se sportovci ládujou nezakázanejma látkama s kdovíjak negativníma důsledkama pro jejich organismus. Myslím si, že až se jednou odtajní archívy třeba bývalé NDR, kde byl doping státem řízenej, možná se budeme divit jak to může pod dohledem lékařů fungovat bez výrazně negativních účinků na organismus. To výrazně píšu schválně, protože si myslím, že již sám vrcholový sport negativně organizmus ovlivňuje.

            0 0
            • wroum  

              to co pises ma sice logiku, ale kam dal? az nebudou stacit ty povoleny prostredky? budou jim do svalu implantovat elekrodovy stimulatory rizeny pocitacem a reagujici na mozkovou aktivitu? to je zacarovanej kruh, kterej nakonec stejne odnesou jezdci. takze ja sem spis pro velmi tvrde sankce a postihy. treba dozivotni zakaz startu mi prijde jako slusna motivace. pro tym vysokou financni pokutu a klidne i zalobu. sport podle me neni o mereni vykonu „doktoru“ a zfetovanych polorobotu. me je uplne jedno jestli zavod ujedou za hodinu nebo za hodinu a pul. pokud budou cisti, podminky budou rovny a prvni bude stale prvni.

              0 0
              • Volf  

                Možná je to začátek konce celýho sportu. Nebo se oddělí sport čistej a sport s podpůrnejma prostředkama. Hele taky mě štve, když si přečtu, že tam ten nebo onen něco vzal, ale je fakt, že je to daný celým tím systémem sportu, kde už dneska rozhoduje i ta nejmenší maličkost o úspěchu a neúspěchu. Trochu si při této příležitosti vzponemu na jednoho svýho známýho, kterej je špičkovej muzikant. No a když se ho zeptám proč se s tím neživý tak odpovídá protože pak už bych nemohl hrát jen to co mě baví. I tam je možná zakopanej pes.

                0 0
              • vt  

                Pokud ses pro tvrde postihy, tak problem je v tom, ze musis nekde stanovit nejakou hranici co ano a co uz ne … a takova hranice je pro kazdyho cloveka individalni. Takze co s tim ?

                0 0
            • Peslezedirou  

              Proč navyšovat výkon, myslím, že o tom to není. Jsem hobík a všechno co se točí kolem vrcholového sportu, reklama, doping , všechna ta prázdná slovo o morálce, etice a jak píšeš zavírání očí před tím co tu je už dlouho mě nějak nevzrušují. Beru TdF jen jako velkou šou, stejně jako fotbal, kde se jen točí peníze. Raději si budu cenit výkonu Pepíka který celý rok trénuje aby zkončil na nějaké maratonu třetí od konce.....srovnávat dnešní TdF s tou která byla v její ryzé podobě nejde. Pro mě mají stejně větší obdiv ty staří borci........

              0 0
              • vt  

                Jo, vidim to stejne.

                0 0
              • Volf  

                Protože je na tom postevenej celej sport víše, dále, silněji. Jinak jsem někde četl, že první ročník TdF byla průměrná rychlost přes 29 km. A taď malá otázka. Půjdou se lidi podívat na TdF když tam pojedeme my a tam kde oni jedou do kopce 30 tak my budeme točit s bídou kašpárka nabo možná budeme i tlačit ?

                0 0
                • vt  

                  O rychlosti to neni. Spousta lidi miluje Armstronga a spol a absolutne netusi jaky se na kole jezdi prumery. Kdyz bude za par let nejaka podobna osobnost a bude jezdit pomalejc, ale vyhravat a porazet ostatni, nikdo tomu nebude venovat pozornost … horsi to maji atleti ;-) tak jsou hranice jasne dane.

                  0 0
                  • Volf  

                    No v každý statistice o TdF najdeš celkový dosažený časy, časy jednotlivejch etap atd. a v tý atletice taky spousta lidí neví jaký jsou rekordy v jednotlivejch disciplínách. Jo a jen aby nedošlo k mílce já nejsem zastáncem dopingu, ale pouze hledám odpovědi na otázky jak to bude dál, protože dneska už všichni na něco jezdí a j¨de jen o určení hranice. A čím víc peněz se ve sportu bude točit, tim víc svinstva se bude zobat. Myslím si, že tam bude přímá úměra.

                    0 0
                • Peslezedirou  

                  Neříkám přeci aby jeli na kolech se třema převodama a nedej bože abychom se koukali na TdF kde pojede sto zevláků jako já. Spíš mi šlo o to když uvidím na bedně v Paříži vítěze, tak abych si s klidným svědomím mohl říct, že to dokázal svým talentem a dřinou. Jak někdo naspal výše, pravděpodobně by bez dopingu vyhrávali zase ti stejní borci. Ale já fakt nechci koukat na andoridy na hony vzdálené lidem zušlechtěné na určité sportovní odvětví.......

                  0 0
                  • Volf  

                    a myslíš, že bez dopingu to jde ? Podívej se do jakýkoliv posilovny a podívej se jak někteří borci vypadaj. Kdybys celej život makal v kamenolomu nebo jen tahal činky tak tak vypadat nebudeš. Problém je v tom, že se čas od času najde líp disponovanej jedinec než ostatní a ten opravdu nepotřebuje nic zobat aby byl první. Ovšem jen do doby než se zobáním na něj dotáhnou další. No a najednou zjistí, že větším trénováním už lepší nebude no a on přitom chce být ještě chvíli na vlně co pak ?

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      Kulturistika je „estetický“ sport, o tom bych se raději ani nezmiňoval :o)))

                      Celý problém dopingu je tak rozsáhlý, že mi dva to rozhodně nevyřešíme :o) Tak se dál k tomu vyjadřovat nebudu. Jsem hobík a co se děje ve vrcholovém sportu mě zas tolik nežere a rozhodně si nedělám iluze o nějaké čistotě…

                      0 0
                      • Lance  

                        Taky me to nezere a reknu Ti,ze i kdyby brali doping je mi to jedno,klidne at berou

                        0 0
      • Novak27  

        No a proč teda nezavřeli tu jeho ženu ?:o)))

        0 0
      • Roman  

        Je to nespravedlivé, jeho žena dopuje a on je zatčen! :)

        0 0
    • náčelník  

      Mimochodem, dají se někde najít nějaké zprávy o tom borci, co jede trasu TdF den před poletonem na vysokém kole?

      0 0
    • BH  

      take si pridam svou trosku do mlyna.., vcera jsem si nasel cas a sledoval jsem celou etapu.Je fakt ze L.A. vyhraje letosni rocnik (pro lanceho rocnik 2005 a ne 2007), nema tam soupere. Ovsem to co nechapu je to jak ostatni tymy i jezdci totalne propadli v lekci taktiky. jednak si nechali vnutit silene tempo od typu discovery, ktere uplne vyhovovalo amstrongovi. Vzdycky byla moznost aby na spicu vlezl nekdo z jineho tymu a to tempo rozbil,nikdo to neudelal a jak ovce cekali az to Discovery totalne rozebere.A pak dalsi lekce v taktice, namisto toho, aby Lanceho nechahli na spici utavit, tak mu stridali spici, bylo to jak selanka a nebo predem domluvena taktika. pritom je bezne ze je snaha souperu, nechat jezdce proti kteremu jedou, utavit na spicia pak ho nastupama udolat. Nic takoveho jsem tam nevidel.Pokud tedy Lance opet vyhraje, tak je to i proto, ze ostatni tymy jedou ponekud nepochopitelne.

      0 0
      • Vladimír  

        odpovedel jsi si sam, discovery jelo tak silene tempo, ze ostatni nebyli schopni nejakych ataku a byli radi, ze vubec uviseli. Kdyz uz byl Lance sam, tak mu zase tak moc nestridali.

        0 0
      • Lance  

        jo ja vim, viz vyse, taky jsem si uvedomil,ze je 2005 a ne 07,ale vysvetleni mas nahore:)

        0 0
      • wertigo  

        No pri pohledu na vyraz obliceje borcu co s Armstrongem drzeli v kopci tempo bylo videt, ze maji tak akorat myslenky jak vyjet na kopec a udrzet se v nejakem rozumnem odstupu. Premysleni o taktice a porazeni LA uz asi nestihali…

        0 0
        • wertigo  

          Nevim jak v cyklistice,ale kdyz si se souperem delas v podstate co chces, tak ve fotbale se tomu rika „kocka – mys“. A tak mi to vcera proslo…

          0 0
      • Honzas  

        Ze se o neco nepokusili treba T-mobile, ktery maj plnou hubu kecu, taky nechapu. Vzdyt od zacatku Tour se na spici pelotonu krom Discovery objevuji ostatni tymy jen velmi sporadicky. Na druhou stranu, kdyz uz tam zustali jen ctyri, tak se nedivim, ze spolupracovali. Vzdyt na tom vsichni vydelali, ILLES BALEARS vyhralo etapu a Rasmussen jen potvrdil svoje vedeni v puntikaty soutezi a docela pohodlne se usadil na 2. miste celkove.

        0 0
      • Lister  

        Hezkej článek, přestanu jezdit, dám si každý den 30 vteřin na trenažeru na krev a pak všem na kole natřu prdel :-)))

        0 0
    • Thidney  

      taky si přihřeju polívčičku. Včera a předevčírem jsem sledoval celé etapy na eurosportu s angl. komentářem. Tobyl fajn zážitek, ale večerní sestřih na čt..ta umírající želva, která si před komntováním ještě vzala šest rohypnolů..to byl fakt běs. Jo a to co předvedli Lance a jeho Disco boys in blue, to bylo fajn.

      0 0
      • Gatier  

        Ja len nechapem, ze 5 ludi z Discovry dokaze ist na kopci take tempo, ze im „zbytok“ sveta nedokaze kontrovat, rozhodit tempo atd…? Mali by v kazdom pripade utocit. Ale kazdy sa asi boji o tie zvysne miesta za LA. Pantani bol v tomto spica!

        0 0
    • Peslezedirou  

      Chtěl jsem se zeptat jestli by jsi třeba nechtěl nakreslit nějakou momentku ze závodu a pak jí sem šoupnout :o))))))

      0 0
      • Lance  

        na co narazis:))) nakreslim cokoli i s venovanim

        0 0
        • Peslezedirou  

          Ale nanic :o))))) Tak třeba Lance na bedně :o))))) Pls?

          0 0
          • Biker jak Pes  

            6 let uteklo jak voda a pořád žádný obrázek. To bude asi malba jak víno! :-)

            0 0
            • Peslezedirou  

              Oooo super, archeologie, moc hezky se to po těch letech čte :-)

              Asi to bude mistrovské dílo, proto to tak trvá, jinak si to nedokážu vysvětlit :-)

              0 0
    • pepek  

      konec

      0 0
      • ememem  

        no skoda, som dufal ze este tento rok pojde aj ked uz asi by toho moc nenamutil. nemozem si pomoct ale tie dve ci tri sezony co tam nebol bola cela tdf dost nuda. (teda ak odmyslime ze este rok „po“ nebolo jasne kto ju vyhral…).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.