• paww

    nemáte někdo typ na dobrou přilbu se sí´tkou proti hmyzu?…tak do dvou tisíc, víc bych určitě nedal. Byl jsem v sobotu v brně u šírera a z té hromady typů tam byl jen jeden se sí?kou a ten se mi teda rozhodně nelíbil. díky

    0 0
    • Belial  

      UVEX, ale asi připlatíš :-). http://www.bikecentrum.cz/images/img.php?… Tuto mám a je super.

      0 0
      • paww  

        ta vypadá opravdu pěkně. Asi to dopadne jako vždycky. Začnu na patnácti stech, …potom max. dva tisíce, …potom kolem dvou tisíc …no a nakonec si stejně koupím něco bez limitu, co se mi líbí nejvíc.

        0 0
        • Lister  

          A budeš na tom úplně stejně jako já :-) taky jsem začínal na 15 stovkách, pak jsem chvíli chtěl koupit tuhle přilbu, protože se mi fakt hodně líbila, ale nakonec jsem se trochu zkrotil a koupil tu Supersonic RS a za ušetřené prachy dokoupil ještě nové rukavice takže nakonec radost 2× :-)

          0 0
      • Kóča Popovič  

        Já ji mám taky. Na www.bagbike.cz jsem za ni dal něco ořes 2200 Kč. Jediné, co mi nevyhovuje, je to, ze se stitkem je dost omezeny vyhled dopredu i pri mirne sklonene hlave, takze jezdim bez nej. Bude to ale individualni. Jinak Supersonic je taky fajn a tam se do 2K vejdes.

        0 0
    • Lister  

      Uvex Supersonic RS – ofic cena je 2200, ale v e-shopech by ses mohl vejít do dvou tisíc. Mám ji teda jenom od pátku, ale zatím spokojenost, jen jsem sundal štítek, protože mi trochu zavazel.

      0 0
      • Vymi  

        tobe zavazel stitek… :-)))) nesmysl!

        0 0
        • Lister  

          Jak to můžeš trvdit, to že tobě třeba nevadí neznamená, že někomu jinému nemusí.Mám řidítka poměrně nízko a daleko a okud tam mám štítek tak abych viděl na cestu tak musím hlavu trošku víc zaklonit a pak mě děsně bolí za krkem, bez toho je to mnohem lepší. A navíc se mi bez něj líbí víc, ale to je věc vkusu.

          0 0
    • crom  

      ja mam helmu bez mrizek a taky jsem chtel s mrizkama,ale nakonec jsem rad ze jsem koupil bez nich.prej se to furt zedelava a musis to cistit.a kdyz ti tam neco vlitne coz se mi stalo uz hodnekrat,tak se neboj samo to zas rychle vyleti ven.

      0 0
      • paww  

        jo, to mi taky tvrdil prodavač, že do těch nových přileb co vlítne to i vylítne. :)) mě dosluhuje ani nevím kolik let stará mango se sí?kou a dost mi to vyhovuje. navíc od loňska mívám nějakou alergickou reakci na včelí píchnutí, tak bych chtěl těm hmyzákům co nejvíc zamezit, aby se mi někde při jízdě zasekli. :)) …ostatním ujedu.

        0 0
    • wertigo  

      no tech typu se sitkou je fakt malo(Uvex obecne). bylo tu i vlakno kde se resilo dodatecne vlepeni sitky – to by nemel byt velky problem. jedinou nevyhodu sitky je, ze se pod ni neposkrabes kdyz te neco zere…

      0 0
      • crom  

        :-))jo to je druhej duvod proc ne helmu s mrizkou a sundavat ji pri kazdem svedeni nic moc

        0 0
        • paww  

          lepší se jednou začas nemoct poškrabat kvuli mřížce, než se škrabat pořád bez mřížky, ne??? :)))) navíc kdyby mě píchla včela, tak tu přilbu už taky nemusím zdělat. :))))

          0 0
    • MartinX  

      Včera jsem zrovna viděl celou novou zasítkovanou řadu od Manga a nevypadají špatně… já vozím starší model sice bez sí?ky, ale náramná spokojenost! :)

      0 0
      • paww  

        jdu ji hledat na net. kdyby jsi měl odkaz tak napiš.

        0 0
    • venca1  

      uvex superhelix, docela lehká, vozím ji bez štítku 230 g, za 1540 na bagbike, jinak co jsem viděl katalog (dovozce?) 1790 kč.

      0 0
    • Petr 1  

      Podívej na www.cyklomax.cz na helmy KED,téměř všechny mají sí?ku.Ty ceny má přehnané,dají se sehnat levněji.Mám Aliena,plná spokojenost.

      0 0
    • Vymi  

      Jasne ze Uvex Supersonic… ted by si ji mohl sehnat do tech 2 tisic… a je good!!!!

      0 0
      • Vymi  

        pokud mam byt uprimny s mou ted odpovedi tak urcite je dobre si koupit i ten satek na tu hlavu… mam sice sitku proti hmyzu v helme ale prece se mi to zda nelepsi… navic urcite helmu ktera ma aspon 15 dir vetrani je dulezite!!! Moc nekecam ze… ??? :-)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.