OffTopic: Červený trpaslík na DVD :o)

45 nepřečtených
  • Lister

    Sice úplně mimo, ale musíte uznat, že zrovna já si to nemůžu odpustit :o) Určitě je tady více fanoušků, jako jsem já. Od 24. srpna začíná tenhle seriál vycházet u nás na DVD. Do konce roku vyjdou první 4 serie. Bude jak český dabing tak původní verze s titulky. No prostě bomba. Už dlouho jsem na to čekal. Nechtěl jsem objednávat z UK, protože se mi ten český dabing hodně líbí.

    Více tady: http://www.cerveny-trpaslik.cz

    0 0
    • kurýr na bajku  

      A já furt vodkaď tě znám…

      0 0
      • Lister  

        no vidíš trvalo to jen 2 měsíce a jeden velký kopanec, ale nakonec to naskočilo :o)

        0 0
    • blue  

      po dlouhy dobe zase jedna dobra zprava :-)

      0 0
    • Mandoš  

      Je to super seriál, mám všechny díly na PC v MPEGu :o)

      0 0
    • Manas  

      No diky za info, pudu si to koupit.

      0 0
    • black.horse  

      juuuuuuuuuuuu­uuupííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí:-) to je extáze:-) doma mě asi zabijou nebo vyhoděj DVD oknem:-)

      0 0
      • Lister  

        Tak jsem rád, že jsem tě potěšil. Vypadá to, že máš z toho skoro takovou radost jako já. Já už to mám hezky naplánovaný: první serii si koupím sám, druhou si nechám dát na narozeniny, třetí na Mikuláše, a čtvrtou na Vánoce a je to. Uvidíme jak to bude vycházet příští rok, ale v první půlce roku nic neslavím :o)

        0 0
        • Bobor  

          Jo, jo Kry?ák to je klasik. Taky mám všechny díly v PC, ale orig. dvd asi nekoupím, zvláš? když není jasný jestli ty poslední serie vydaj. Prej se mají vydat až podle prodejnosti těch prvních serií…

          0 0
          • Lister  

            Tak jestli tu budou vadávat až podle prodejnosti tak to je 100% vydaj, spíš se bojím aby na mě kopie zbyla :o)

            V počítači to mám taky, ale kvalita je tade hooodně nic moc, vypadá to jako by to kodovalo 4 leté ditě – ten člověk co to dělal neměl o zpracování videa na počítači ani páru.

            0 0
            • Bobor  

              No, tak to máme asi podobný kopie, taky nemám nic moc extra kvalitu…ale u mně jsou přednější hlavně ty dialogy…například si to pustím, vypnu monitor a jdu něco dělat…

              0 0
            • MF  

              Tak ja by som povedal, ze to je stiahnute priamo z TV vysielania a logo CT je retusovane. Teda aspon taku kvalitu mam doma. Existuje ale aj poriadne spraveny DivX. Pravdepodobne to robili nadsenci, ktori doniesli origos DVD z anglicka a k nim pridali zvuk z toho co slo na CT. Vysledok myslim fakt doooost dobry.

              0 0
              • Lister  

                No ta první varianta to je ono. Je to myslím dělané ještě ve starým DIVX 3 jeden díl má kolem 70–100MB, ale podle kvality to vypadá tak na polovinu – fuj, logo je vyretušované, jsem ale rád, že už to nemusím řešit. Koupím si DVD a do práce si udělám vlastní záložní kopii v Xvidu a budu maximálně spokojenej :-)

                0 0
            • orca  

              BUĎ v klidu já ani nevím co to je.. takže ti zbude..

              0 0
      • Eila  

        o muj boze

        0 0
        • black.horse  

          copak si chtěla lásko?:-) Ale mě můžeš říkat klidně Ondro, Lásko a i jinými výrazy… já si na formality nepotrpím;-)

          0 0
          • Jogador  

            Co vim, tak tobě se neřiká Bože ale Dáble, to jsme kouske vedle:)

            0 0
    • rb  

      Víte někdo kolik to má stát?

      0 0
    • goofy  

      Sooper… Hned sem veselejshi… :o) Taky mam doma totiz tu o nicem kvalitu. Jenom par dilu mam zatim dobrych… :o(

      0 0
    • Radek Broz  

      Diky za info, pujdu si zkopirovat od Manase;-)

      0 0
    • admxx  

      Ja myslim, ze je opravdu hloupost nosit kozene slipy se zlatymi cvocky naruby…a co ty?!:-))))

      Tak to si to koupim! Aby jsem se na to mohl divat tak po sedme a pak porad a porad!!!:-)))

      0 0
      • Radek Broz  

        Ja uz to videl vickrat a ackoliv nevydrzim normalni film ani dvakrat, tohle muzu porad.

        0 0
    • Lister  

      Tam mám objdenáno, do konce týdne by to mělo dorazit. Doufám že to vyjde celý tak jestli máte tenhle seriál rádi tak nepodrážejte těm nadšencům, kteří do toho vrazili vlastní peníze nohy a nekopírujte to, ale radši si to kupte.

      Se na to těším jak malej kluk :-)

      0 0
    • 7LK  

      A což takhle Al Bunda – nemá někdo? Neví, že by vycházelo? Tomu bych dal i přednost :-)

      0 0
    • tk  

      vedeš si dobře. koupim to partnerce k vanocum. v dvd kvalite to zase můžem celý parkrat sjet. a naucit se repliky v AJ.

      0 0
    • náčelník  

      Tohle je od tebe nejlepší příspěvek za celou dobu existence B-F. Takže volám spolu s Krytonem: „Pane Listříčku, já vás mám rád!“ :)

      0 0
      • Lister  

        tak teď nevím jestli se mám urazit nebo být potěšen :-) :-?

        0 0
    • pos3k  

      pisu si na wish list :-) a jdu zkouknout dalsi dil Futuramy :-))

      0 0
    • Manas  

      Ja uz to konecne mam doma. Je to dokonaly. Kvalitka, pohoda, parada :-)

      0 0
      • fousac  

        kdy ze ti mam donyst blank placicky??? :-))

        0 0
      • Lister  

        už to mám doma dlouho, Originál je prostě dokonalý a i když český dubing je taky skvělý tak na ty anglické hlášky to prostě nemá. jediná věc, která mě štve jsou fakt mizerný titulky. Nejde ani tak o obsach – ten je v pohodě, ale časování a celková dramaturgie titulků je fakt o ničem, kdejaký amater by to zvládl líp :-(

        Ale vzhledem k tomu, že to znám celý nazpamět, tak mi to může být jedno.

        0 0
        • captain  

          Cau konecne nekoho napadlo to dat do sveta, ale v originale je to podle me o dost horsi… Prave, ze s CZ dab. si nekdo dost vyhral a podle me to celej serial o dost zvedlo… Jinak koluje to v divx bud na 3 cd nebo na 8– ta druha varianta je o dost lepsi… Ale dvd je dvd…

          0 0
    • klokan  

      Tak to je supr! Díky Listere za tip, to je můj nejoblíbenější seriál. A udělám to jako vzdy – videopůjčovna (planetdvd) a vysmahnuti na DVD :)

      0 0
    • grizzly  

      mimochodem originalni zvukova stopa bez toho dodatecnyho smichu tam asi neni, ze?

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      no tka panove na ftpkach se to vyskytuje jako Red.Dwarf.1988­.S01.DVDR.PAL­.COMPLETE.PRO­PER.CZECH-MadCow vyslo to 5.9.2005 joa v infu se pise Pokud se vam bude zdat kvalita DVD spatna, vezte ze tak vypadal uz U ±±U puvodni zdroj. Cele to totiz vzniklo remasteringem z VHS, coz me U ±±U trochu zklamalo kdyz jsem DVD prvne uvidel, ale precejenom, porad U ±±U je to DVD, takze: tepero sombrero a uzijte si to ;) U ±±U U ±±U BTW: PROPER kvuli spatny kvalite releasu od tdd.
      ale jeto pecka :)

      0 0
      • aku  

        Taky jsem zvazoval, zda to stahnout nebo koupit. Nakonec to objednavam, preci jenom bych byl rad jednim z cinitelu, ze vydaji i dalsi serie

        0 0
      • blue  

        spatna kvalita vznikla remastrem z VHS, ale porad je to DVD :-))))))) fakt vtipnej komentar :-))))

        0 0
        • Lister  

          100% to nebude remastrovaná VHS, jen přepis původního analogového signálu. VHS má poloviční rozlišení oproti plnému PALu a tohle je na to moc ostrý. Má to plné rozlišení, které rozhodně nebylo dopočítávané, to by vypadalo jinak.

          Ale je pravda že šumu je tam požehnaně.

          0 0
    • kajulka2  

      Teď mi to došlo, odkud znám jméno Lister, jsem brzda

      0 0
    • dalimil  

      doporučuji koupit orig. Já ho mám přepálený a ta komprese je celkem vidět… Asi půjdu taky do originálu…

      0 0
      • mspalek  

        Pokud bych si to pořizoval vypálený, tak to udělám bez komprese na 2 DVD, vždy po 3 dílech. Nicméně pořídil jsem originál, protože se chci dočkat vydání všech dílů.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce