• grafik

    Trochu to tu odlehcime, co vy na to ;) Videl uz nekdo z vas tento horor, stoji za to dat prasule za kino? Vcera kolem polnoci(!) jsem brousil na ofiko webu tohoto filmu a … a asi jsem slabsi povaha, protoze po bleskovem prostrihu na jakehosi obesence jsem si prohlizeni webu opravdu rychle rozmyslel … opravdu pusobive!

    Posledni horor, ktery sem videl byl Kruh2, ale proti tomuhle se zda, ze je K2 slabej odvar …

    pro silne natury link na ofic web: http://www.amityvillehorrormovie.com/

    //omlouvam se za ‚tezkej‘ offtopic. Doufam, ze prominete jako cerveneho trpaslika od Listera. Diky ;) //

    0 0
    • dada  

      he-pudu…ale asi zase bez přítulky…nešla se mnou ani na sincity!

      0 0
    • jihra  

      To bude dobrý, třeba to „stáhnout“.

      0 0
    • zirecek  

      To zní dobře, „K2 slabý odvar“, :-).

      0 0
    • axetom  

      je to hustej film ja sem koukal i na ty starsi dili a mam shlednute skoro vsechny amytiville horror (zemres 3:15) ten nejnovejsi jak pujde do kin je ale nejlepsi fakt porad akce a omacka skoro zadna

      0 0
    • Heky  

      Ještě jsem to neviděl,ale poslední dobou jsou horory na jedno brdo…jestli chcete vidět něco extra, tak si sežeňte Vymítače ďábla (The Exorcist) v originální verzi od Williama Friedkina nebo Věc (The Thing) od Johna Carpentera… :o)

      0 0
      • kungpao  

        Tak tak, vidno že si znalec, staré carpetnerovky majú dačo do seba. Zaujímavé je napr. to že filmy Alien (Votrelec) a Thing (Vec) vyšli približne v rovnaký čas, atmosférou aj základnou myšlienkou (stretnutie človeka a cudzozemskej potvory na opbmedzenomm priestore) sú približne podobné a Aliena pozná každý ale thing skoro nikto. Pritom by som povedal že The thing je minimálne tak dobrý ak nie lepší…

        0 0
        • Heky  

          Přesně tak! Někomu sice můžou přijít triky v The Thing trošku úsměvný,ale když si člověk uvědomí,že to je dělaný bez počítačů,tak je to prostě bomba…a kde jinde vám může ruku ukousnout hrudník…??? :o))) Prostě bomba! Jen mě trochu mrzí,že dneska jde každý do kina třeba na Kruh nebo Texaský masakr s motorovou pilou, pak vyjde ven a každýmu tvrdí že to je ten nejlepší film…a přitom neviděl ani ty největší filmový klasiky!

          0 0
          • kungpao  

            Ono je to vlastne začarovnaný kruh. Napr. ja som bol kedysi filmový fanda, potom nebolo v kine nič za čo by som bol ochotný plati? (leda tak LOTR) a tak som zmeškal aj tých pár dobrých filmov čo bolo. Ani ma nebavilo chodi? do kina, vystačil som si s videom a zistil som že kopec výborných filmov ktoré som nevidel ale do kina sa už nedostanú a v telke ich nehrajú, pre nich je lepšie opakova? tú istú pičovinu 10×. Ovšem tento rok sa to zlomilo a už som videl v kine pár super filmov (KLan lietajúcich dýk, Sin City, Ray, Pád Berlína, Krᵝovstvo nebeské…) a zase ma to začalo bavi?…

            0 0
            • Heky  

              Jo,určitě je spousta skvělých filmů,který byly natočený v posledních leech (Magnolia, Věčný svit neposkvrněné mysli, Sedm, Město bohů, Pulp Fiction, SinCity, …atd…),ale kdyby kdyby se lidi občas koukli na něco staršího,tak by to určitě nevadilo! Z hororů jsem si vzpoměl ještě na Eyes Wide Shut(spíš temný thriller) a Osvícení (The Shining)-životní role pro Jacka Nicholsona!!! :o) Oboje od S.Kubricka…

              0 0
              • grafik  

                prihodim dalsi. Ve sve dobe se mi hoodne zamlouval film Night of Living death + ve vsech moznych variacich …

                0 0
                • Lance  

                  no ona takova ICE AGE,FINDING NEMO etc. taky nejsou spatne:)

                  0 0
                  • Heky  

                    No jasně…super filmy! :o) A občas jsem se taky bál… :o)))

                    0 0
                    • Lance  

                      o Nema se bojim porad, protoze co si to pustim tak ho hledaji:)

                      0 0
                      • Heky  

                        Já mám zase strach z tý holky,která ho má v akváriu…vždy? vypadá jak Paroubkova žena s rovnátkama… :o)

                        0 0
                • Heky  

                  Taky dobrý.. :o) A teď největší cipoviny na světě…Satan a House of the Death – trezorový filmy sice už v ČR nejsou, ale občas by se to pro takovýhle případy hodilo… :o)))

                  0 0
              • treatt  

                Nevim, Eyes Wide Shut mi prislo jenom divny…Ale vzal jsi mi The Shining z pusy, chtel jsem ho prihodit, to je zatim absolutne nejlepsi desici film, co jsem videl. Po tomhle filmu jsem se ujistil, ze Jack Nicholson je genius, ale nemuze byt normalni ;o) Je to dokonaly film!!! Jen se mi libi, ze na zacatku filmu jsme si s pritulkyni rekli, ze ten cernoch urcite umre, protoze v kazdym filmu umre vzdycky cernoch. A taky ze jo, scena se sekerou do bricha byla mooooc mnam ;o)A pak je jeste film, ktery na me velmi hluboce zapusobil, i kdyz jsem to necekal. Jedna se o Blackhawk down (Cerny jestrab sestrelen) – cekal jsem klasicky americky hrdinny valecny film, ale o to vic jsem byl prekvapen. Zcela husta, syrova, kruta valka, kde sice skvely vojaci, ale zadny nadpozemsky americky hrdinove trpi v desivy vrave. Je to velka sila a kdyz clovek vi, ze to je podle skutecnosti, je z toho uzko u srdce. Par dni jsem z toho mel spatny spani, porad jsem premyslel (da se rict nechtene, proste mi to lezelo v hlave), jak se ten a ten mohl zachranit, co mohli udelat…je to sila! A pak muzu jeste vrele dopurucit nasledujici SKVELE filmy (ale nejsou to horory ;o), nejdriv komedie: Shrek ;o) Nalevo od vytahu (Pierre Richard) Blbec k veceri

                A filmy, co nejsou ani horory, ani thrillery, ale stejne cloveka hrozne dostanou. VRELE doporuceno! Invaze barbaru Profesional (JP Belmondo) Mluv s ni (Pedro Almodovar) Amores perros (velky narez) Svaty z Fort Washingtonu (film, ktery se vryje hluboce pod kuzi) Dva muzi ve meste (Delon, Jean Gabin)

                0 0
                • Heky  

                  Z válečných filmů doporučuju Slzy slunce (Tears of the Sun) a Bratrstvo neohrožených (Band of Brothers) a z animovaných ještě doplním skvělý Slepičí úlet (Chicken run)! :o) Souhlas-Profesional je super! Viděl někdo Magnolii? Asi to nejlepší co jsem viděl…

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    Ne, nejlepsi je Tajemny hrad v Karpatech :-) Ale jinak souhlas, Magnolie je dost silena. Cruise me celkem prekvapil

                    0 0
                    • Lance  

                      a ze serialu miluju Chalupare, to je proste spicka. Jinak ceske filmy ze?No a dnes se chystam na uzasnaky a pribeh zraloka

                      0 0
                      • Heky  

                        U Příběhu žraloka si pořádně prohlížej „obličeje“ těch ryb… :o) Nejlepší je tam Seal! :o)))

                        0 0
                        • Lance  

                          vidim,ze to mas zmakly, ok dam si na ne pozor:)

                          0 0
                          • Heky  

                            Pokud umíš trochu anglicky a víš jak Seal vypadá, tak ho nemáš přehlídnout…i když tam je jen chvíli! :o)))

                            0 0
                            • davidak  

                              mně se víc líbil de niro a angelina.. nechápu, jak na to někdo může koukat s dabingem.. fůůj.

                              0 0
                              • Lance  

                                tak jo ale pokud na to koukas s deckem,ktere se jeste jazyk neuci,tak z toho moc mit asi nebude

                                0 0
                                • davidak  

                                  Jo, to máš pravdu. Ale znám spoustu dospělejch lidí, který stejně radši dabing..

                                  0 0
                              • Heky  

                                Já jsem napsal něco o dabingu…? :o)

                                0 0
                                • davidak  

                                  Já jsem napsal žes napsal něco o dabingu..? :)

                                  0 0
                                  • Heky  

                                    No něco o dabingu jsi napsal,tak jsem se chtěl ujistit jestli to není na mě… :o) Myslím že většina filmů na DVD má jak český tak i originální dabing a není problém si vybrat. Ale dám jeden zajímavý příklad…chtěl by se někdo dívat na Louise de Funese v originále…? Já teda ne! :o)

                                    0 0
                  • dalimil  

                    slzy slunce :-) to je dobrý tak akorát pro negramoty…

                    0 0
                    • Heky  

                      Ale..odborník… :o) Jednak s tebou nesouhlasím a hlavně si svoji vyčerpávající recenzí neřekl co se ti na tom vlastně nelíbí… Evidentně se ti líbí filmy kde 9/10 celýho filmu zabírá mega bitva s mega zbraněma a se spoustou mega krve! :o)))

                      0 0
                      • Lance  

                        aha takze megovy film ze vsech megovych ten nejmegovatejsi:)

                        0 0
                        • Heky  

                          Něco takovýho… :o) Netvrdím že se to musí každýmu líbit, ale takhle by to hodnotit nemusel…a jestli chce vidět film pro negramoty, tak a? se dívá hodinu a půl do zrcadla a já mu pošlu na mail závěrečný titulky… :o)

                          0 0
                          • Lance  

                            v ulohach gluvnych pan o smaku dalimilovym.......

                            0 0
                            • Heky  

                              :o)

                              0 0
                              • dalimil  

                                film je podle mě ******* a jediný,kdo to trochu zachraňuje je BW. Takovéhle filmy o neohrožených amerických vojácích se točily v 80-tých letech (Rambo,Komando…) Patosu a klišé je tam víc než je snesitelné,dialogy působí směšne.Prostě film pro děti,aby si měli s plastikovými kulomety o prázdninách na koho hrát…

                                0 0
                                • Heky  

                                  Neviděl bych to tak černě…hlavně se mně nezdá, že by vojáci ve filmu působili nějak neohroženě(spíš naopak) a taky srovnání s Rambo a Komando je nesmysl. Důvod proč se to nemusí někomu líbit je ten, že film je udělán jiným stylem než všechny ostatní. Mohli to natočit jako klasickou vyvražďovačku s litrama krve (Rambo, Komando,…),ale místo toho to pojali spíš psychologicky. Jediný co tomu můžu vytknout je trochu nepovedený konec!

                                  0 0
                                  • dalimil  

                                    psychologicky ???? to nemyslíš vážně.Je to normální náborový film pro strýčka Sama. :-)

                                    0 0
                                    • Heky  

                                      Myslíš že se dohodneme…? :o) Každý z nás má prostě jiný pohled na filmy, tak to neřeš! Netvrdím že je to nejlepší válečný film, jen jsem ho chtěl doporučit. Jen doufám že nejseš fanoušek třeba Choking Hazardu (jestli nějaký fanoušky vůbec má :o) ), protože pak bych se už musel hádat! :o))) Jo…a pozdravuj strýčka Sama a vyřiď mu, že má vkus! :o)))

                                      0 0
          • fousac  

            teda chlapi, to ste pekne vedle.. protoze nejlepsi horror vsech dob je rozhodne Braindead .. ;o)

            0 0
            • Volf  

              Já si myslím, že hororem je každý pořad na Nově.

              0 0
    • Lance  

      heled chci se jen zeptat, horory mam rad, sice si nekdy cvrknu,ale :) Je to v kine (v kine sem totiz horor jeste nevidel)stejne dobre jako doma? Jasne pominme ozvuceni,ale budu se bat kdyz tam je tolik lidi?Treba doma mam celkem problem:)

      0 0
      • grafik  

        byl jsem na Kruh-u 2 v malem kine na vesnici pobliz Olomouce kde bylo cca 50 lidi a celkem v poho … ale byt doma sam, tak bych si jej vecer urcite nepustil ;)

        0 0
        • Lance  

          takze je to lepsi doma potme co? V kine to asi fakt nebude ono, to jsou filmy kdy se z „pritElkyne“ pri sledovani stava „pritUlkyne“, taky na to asi nemam dost silne nervy,ale jak to prekonat?:):)

          0 0
          • grafik  

            mam posledni dobou stejny problem a zjistil jsem, ze nejlepsi je si dobrej h. pustit rano nez vstanes nebo odpoledne za jasneho dne. Do vecera to stravis a muzes mit tak klidny spani ;)

            0 0
            • Lance  

              :-)

              0 0
            • -b-n-x-  

              Jo, tak to ja si takhle dopoledne pustil Nenavist a cely den v prdeli :-). Ovsem pustit si ho vecer sam doma tak se z toho poseru a zblaznim

              0 0
    • Al_Bunda  

      nejvic me dostalo kdyz bylo na konci napsano ze je to natoceno podle skutecne udalosti. Amici jsou pekny paka, kdyz tomu veri.

      0 0
      • Heky  

        Když se na to koukám,tak mně to příjde jako sestřih několika hororů…Šestý smysl, Ti druzí, Vymítač ďábla a Kruh. Prostě zase to samý… :o(

        0 0
      • treatt  

        No nevim, ja u toho nebyl, ale zaklad by mel byt podle skutecne udalosti. Podle policejnich zaznamu etc. Ale co z toho pak udelal producent a reziser, to je vec druha. Ale skutecne k tomu doslo. Prej…

        0 0
        • Al_Bunda  

          nejaky zaklad to ma ze skutecnosti, ale jaky. Vydavat to za to, ze se to stalo se mi zda hodne prehnane

          0 0
    • admxx  

      Hehe…no k te omluve na konci…ne ze bych ti to nejak zazlival, ale je treba rict, ze zatimco Cerveny trpasluk je kult taktenhle film je šunt.

      0 0
      • Heky  

        Obávám se že máš mít pravdu…Červený trpaslík je vyjímečný, ale diskutovat na těhle stránkách o každým filmu s akorát dobře sestříhaným trailerem je zbytečný!

        0 0
    • Tomcat  

      No osobně sleduje stránky www.studna.net

      Tyhle vyvraždovačky a? sou paranormální nebo krimi , mě nějak neberou.

      Mindhunters počínaje po kruh konče

      Pořádnej horror byl Shining na tom se asi chodne většína.

      ..chce to hodně krve… ječící blondýny… kamera klapka jedem.. ..film kategorie F je na větě

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.