Imbus na štelování tlumení v MCX

18 nepřečtených
  • VAHA

    Ahoj, ztratil jsem imbus na seřízení vnitřního tlumení v Marzocchi MXC Air 2002 (je asi 30cm dlouhý).A bohužel už nevím kolikátka imbus to je. Mám takovou představu, že by mohli mít takovou tyčku ve Feroně. Nemáte nekdo zkušenosti případně typ, kde by se dal sehnat? Díky všem.

    0 0
    • Aiax  

      Mam ji doma, doufam, ze nekecam, kdyz napisu, ze je to 2,5mm. Snad me nekdo opravi :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • VAHA  

      Jo byl bych rád kdyby si někdo vzpomněl a změřil to.

      0 0
      • Fisi  

        Tak je to 3mm…

        0 0
        • VAHA  

          Díky…

          0 0
        • lidumil  

          A nevzpomeneš si, jak je ten imbus dlouhej? Já ho včera dodatečně dostal, má asi 170 mm, ale nedosáhnu s ním na dno nohy i když ji úplně stlačím, tak mám pocit, že mi poslali něci jinýho. Díky.

          0 0
          • lidumil  

            Sakra sem blbej – už v prvním dotazu to je – cca 300 mm. Tak už nic.

            0 0
          • CZiko  

            no mi dneska přišla… zkoušel jsem to štelovat, ale když se tím imbusem trefíš do té díry (ne nejsem úchylák:-) tak ten imbus propadá dál… takže jakmile se tam trefíš, už můžeš točit…

            0 0
    • lidumil  

      Já ho k MXC+ETA 05 nedostal, tak nevím, jestli není součástí balení, nebo jestli to není chyba dodejce, protože na krámě nezůstal.

      0 0
      • CZiko  

        to bych taky rád věděl… po víkendu mi má přijít MX Comp Air 05… no já doufám že jo. Zeptám se prodejce…

        0 0
      • Fisi  

        Musi bejt u vidle my davame vše (manual,štelovací jehla,naustek na foukani,nalep­ka,piloty pokud nejsou našroubované na vidli)…

        0 0
        • CZiko  

          naustek na foukani? myslíš jako nějakou redukci?

          0 0
          • Fisi  

            jasne redukce la je to jenom na par vidlic( all mountain )

            0 0
        • lidumil  

          No já dostal nejdřív jen vidli, pak poslal bartoníček čepy na V-čka a to je vše. Můžeš sem ještě napsat, co vlastně chybí? Díky.

          0 0
        • lidumil  

          teda manuál jsem dostal jak orig tak v češtině

          0 0
        • quidos  

          tohle všechno je i u 2006ky. Jen jsem moc nepochopil, jak funguje ta redukce na foukání, připadlo mi, že na ventilek ve vidli nepasuje, ale je fakt, že jsem s tím skoro vůbec nelaboroval, odpoledne to vyzkouším. Foukal jsem ji obyč pumpičkou s obyč šlaufkem, jen jsem nejdřív vykuchal ten trn uprostřed, jinak vzduch utekl. Dřív tam stejně nebýval..

          0 0
          • lidumil  

            No nějakou redukci tam mám, ale zatlačí trn uprostřed a vzduch utíká.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.