• Myska

    Čau lidi, sháním lehký návleky na ruce Etape z Lycry velikost L. Nevíte o něčem? Pv-Ol. Díky

    0 0
    • kámen úrazu1  

      Od Etape mám bundu, dres a vestu. Vše koupeno jednotlivě a to na netu přímo od Viva Lanškroun. I když na stránkách nenabízejí internetový obchod, funguje to. První dvě věc jsem platila dobírkou, u vesty jsem si už troufla převodem, vše bez problémů. http://www.viva-sport.cz/index.php

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • Myska  

        Díky moc, nějak se mi to nedařilo na netu najít, asi máš lepší metody :) čau

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Pokud si hledal něco jako internetový obchod, opravdu si ho nemohl najít. :-) Já jim prvně napsala, jestli si to můžu koupit na dobírku. A další dvě koupě jsem jim už rovnou poslala mejlík, co potřebuju, i s adresou, kam mně to mají poslat. :-)

          0 0
          • Myska  

            Hledal jsem i jenom název Etape, ale nic moc, pořád to házelo etapy ze závodů a tak, z cyklistyky nic moc. Díky za tipa, už se to zpracovává. Jinak pozdravuj na Dukle a v Polabinách, mám tam kus rodiny. Hoj

            0 0
    • Lister  

      A seš si jistý, že potřebuješ lehké návleky na ruce. Já jsem po jejich nákupu zjistil, že mi jsou na nic a leží už asi 2 roky ve skříni. Proti zatepleným ani slovo, ale tyhle fakt nevyužiju.

      0 0
      • Myska  

        Jo, jsem si jistej. Po pravdě je to pro kamoša na Slovensko, sehnal kolínka, ale rukávky nemaj. Občas mu tady sháním i Nalini nebo něco na kolo, i s poštovným ho to vychází levnějc. Já osobně mám zateplený rukávky i kolena Atex. Není to super střih, ale mě slouží už 3 roky bez problémů. Ale díky

        0 0
      • ada  

        Noo, práve ich mám na rukách a sú v pohode. Bohvieako nehrejú, veď sú to tenké návleky, žejo?. Kúpila som ich v Brne u Pavku.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.