• Tommy

    Tak jsem asi před hodinou projížděl přes Pezinskou babu nebo jak se to tam jmenuje-prostě směrem k Pezinku.Do kopce cyklisti bez helmy. Z kopce cyklisti bez helmy. Když jsem je míjel jeli oba poctivých 80 km/h.Absolutně všichni bez helem-je to frajeřina, hazard nebo na Slovensko helmy nedorazily???Jak jezdíte vy??

    0 0
    • lubos  

      Jestli se na Pezinskou dole kopcem vydrbe, tak nevim, snad jedine integrala neco zmuze :) Tam jsou horsi veci … treba motorky co jezdi do kopce 120 a podobne :( Helmy co jsem si vsiml spis maji Mtb cykliste. Cestaci moc ne.

      0 0
      • martt  

        som bol na takych mensich pretekoch cestarov. Na starte mali skoro vsetci prilbu. Vtedy padol dotaz: je teplo, je ta prilba povinna? Organizator: no vlastne ani nie. Na to si vacsina, hlavne starsich cyklistov prilbu hned dala dole.

        0 0
    • pit  

      Samozrejme ze helmy dorazili aj na Slovensko, ale kazdy jazdi sam za seba a uci sa na vlastnych chybach… A vobec,toto uz tu bolo x-krat diskutovane,takze myslim,ze treba uz tuto debatu ukoncit, skoda priestoru. Ked budes nabuduce zadavat prispevok,tak skus POUZIT vyhladavanie !!!

      0 0
    • rich  

      nakolko som z Pezinka a medzicasom v Prahe mozem prehlasit, ze „cyklokultura“ (helmy) je u nas o kus pozadu v porovnani s CR, najma co sa rekreacnych cyklistov tyka. Ani v lese pri Pezinskej baby nie je problem stretnut cyklistov bez helmy. Dodnes mam peknu jazvu na boku po pade na P.Babe smer Pernek – bez prilby, a to ma so stastim auto obislo – idiot. JE TO HAZARD, nemyslim, ze ide o frajerinu, este im to nedoslo, ako mozu dopadnut behom zlomku sekundy.A to opat zdoraznim, ze je to frkventovany usek, takze ak sa im vyhne rozdrbana lebka na sracky, zosrotuje ich v tych serpentinach nejake auto. Ako naposledy motorkara presiel chlapik co si odvazal na privese s ***** velkym 4×4 svojho veterana. Kosti lebky vytahovali z asfaltu. A chlapik takmer ani nezaregistroval, ze mu niekto zo zatacky skontroloval podvozok. Ale motorky v 120km/h v protismere do kopca, kde sutazia dvaja vedla seba su vacsia vychytavka.

      0 0
      • Tommy  

        Sedim v Senci v kanclu na zadku a čekám a budu moct vypadnout na kolo, právě chci na babu vyrazit-není to poprvé-celkem pravidelně sem jezdím už čtvrtý rok, takže vím o čem ten kopec je, ale s těma motorkama jsem docela překvapenej, žádný jsem tu zatím „závodit“ neviděl – beru to jako varování-díky.

        0 0
        • lubos  

          No posledne co jsem tam byl ja (loni), tak nez jsem vyslapal od Pezinku nahor, tak me dal nejaky manik na motorce asi 4× :-)

          0 0
        • rich  

          to vies aj ti typci maju pracovnu dobu :-) a cez vikend uz ani nevravim, ale je dost mozne, ze to uz trochu ustalo po par policajnych „dohovoreniach“ ostavas na slovensku aj cez vikendy? na buduci by som prisiel aj s bikom do PK.

          0 0
          • Tommy  

            ne na víkend jedu domů-Liberec. jezdím sem většinou tak na dva na tři dny, ale klidně se můžeme dohodnout-rád bych to kolem Sence nebo Pezinku poznal. Přes den mám docela fofry, ale kolem páté většinou už volno.Sakra to je dneska vedro!!

            0 0
            • rich  

              hmm ja som zase v prahe a 1–2× za mesiac na vikend na slovensku :-)

              0 0
              • Tommy  

                Smůla :-)) dej mail mám dotaz – tomware@atlas.cz

                0 0
                • rich  

                  poslal som Ti mail

                  0 0
                  • Tommy  

                    Sorry ale nestihl jsem odpovedet-ráno jsem smažil do N.M nad V. a pak domů – chtěl jsem se optat jen na nějaké další trasy v okolí Pezinku nebo Sence. Díky a potom jak jsi spokojen s prodejnou v Pezinku

                    0 0
                    • lubos  

                      Z Pezinku po znacce na Cernou Vodu a odsud po zelene na Velku Homolu :) Jestli mas fulla, tak zpatky po te druhe (cervena asi) zpatky. Hezka cesta nahoru, tak hodinka asi, a jeste hezci sjezd dolu .. asi tak 10 minut :)

                      0 0
                      • lubos  

                        oprava, staci na Troch Kamennych Jazdccov, Homola je ale len kusok … rozhladna.

                        0 0
                  • Palo TT  

                    Ak sa dohodnete na vikendovom vyjazde dajte vediet aj mne. By som sa pridal.

                    0 0
    •  

      no ja bych to řekl takhle v 80tce ti už nepomůže nic:), ale i tk být nimi tak jí vozím

      0 0
    •  

      no ja bych to řekl takhle v 80tce ti už nepomůže nic:), ale i tak být nimi tak jí vozím

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.