• dieegoo

    Co z teto dvojice byste volili? A ne, v historii sem toho moc nehledal… to jen pro zvidavy jedicne, kteri se porad ptaji :)

    0 0
    • Meesha  

      Urcite Blacka – ikdyz 120 je uz dost resp. pro me moc :-)

      0 0
    • dieegoo  

      jeste teda pro upresneni.. ten black:dvih: 90–120 mm RTWD Pružení: pružina Tlumení: olejové FFD.

      Pri 80kg by se pruzina musela jeste menit?

      0 0
      • Meesha  

        tim padem je to jasny :-) Blacka! Zalezi jaka pruzina tam je. Jestli z vyroby, tak by to melo bejt OK.

        0 0
      • Lister  

        pokud je tam FFD tak to nebude Lockout jak píšeš v nadpisu.

        Ale i tak říkám Black.

        0 0
        • dieegoo  

          http://www.bagbike.cz/?… pisou ze jo :/

          0 0
          • dieegoo  

            Ted sem mluvil s prodavacem, vidlice ma skutecne Lock out.

            0 0
            • Lister  

              Tak to by mělo být TPC LockOut, aspoň nevím o tom že by FFD mělo lockout. V každým případě je to super cena a rozhodně bych ho bral. Já toho svojeho sehnal za podobnou a nelituju :o) Mylsel jsem že Lck nevyužiju i když jsem pohodář, ale na nudné asfaltové výjezdy je to super věc. A navíc si tím můžeš v terénu vyzkoušet jak moc vidlice funguje. Z počátku jsem měl pocti, že při jízdě do kopce to nechce moc brát malé nerovnosti, ale pak jsem to zkusil locknout a rozdíl byl sakra znatelný :o)

              0 0
        • TinkTink  

          FFD s Lockem existuje…vevnitr se to az tak drasticky proti TPC nelisi, krome stavby locku :)

          0 0
          • Lister  

            tak to se omlouvám za bludy :o) – a dělají to i pro seriovky nebo to jsou jen montážní verze

            0 0
            • dieegoo  

              sou to montazni verze… ty se prej mohou od katalogovych lisit. Tak sem se to aspon od pana dozvedel..

              0 0
            • TinkTink  

              Todle je trosku slozitejsi otazka – problem je, ze nikdo do tech vidlic nevidi, takze od sebe tydle locky nerozlisis. Da se ale rict, ze by to mely byt pouze montazni verze – coz nicemu nevadi…vsechny manitou jsou jako lego :)

              0 0
              • Lister  

                Jo s tím legem to je trefný. Mě šlo jen o to, že jsem neviděl v běžné nabídce seriovek FFD Lock Out a proto jsem předpokládal, že prostě FFD s Lockem není.

                On když člověk kupuje něco od Manitoučka na netu, tak se musí sakra důkladně přesvědčit jestli kupuje to, co je tam napsaný. Bohužel občas ani prodávající neví – moje zkušenost, když jsem se jednou ptal na vnitřnosti vidlice: v názvu bylo TPC Lockout, v popisu FFD a na obrázku Remote control :o)

                0 0
        • Lister  

          PS: rozhodoval jsem se úplně stejně, původně jsem chtěl MX Comp s 85mm, ale nakonec mi to přišlo málo, tak jsem chtěl 105mm, ale ta už byla těžko k sehnání, ještě jsem uvažoval nad Torou, ale nechtěl jsem tak moc těžkou vidlu. No a pak najednou se naskytla možnost koupit Blacka TPC za skvělý prachy a bylo rozhodnuto :o)

          0 0
    • dieegoo  

      Jde mi predevsim o komfort pri jizde, takze aby to co nejlepe zehlilo nerovnosti a stejne dulezita je zivotnost.. .abych nemusel zas za dva roky menit. Co teda bude co do citlivosti lepsi? Ta pruzina nebo vzduch?

      0 0
    • MlokCZ  

      pružinu, tedy Blacka

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.