• BB

    pokud to s ním bude pořád takhle, tak asi dojde k definitivnímu přesunu sem ? nebylo to tam špatné, je ještě nějaké diskusní fórum, které stojí za to omrknout. Já občas kouknu na iVelo, ale nevyhovuje mi tam organizace toho fóra.

    0 0
    • Nego  

      nabizel jsem jim sve sluzby, ale na posledni mail jsem nedostal od stredy odpoved, takze tezko rict jak to bude …

      0 0
    • Žanek  

      Na tomhla fóru je fajn, že se o něj Admin stará. Což se o starém BF říct nedalo… Zamlouvá se mi nejvíc z všech cyklistickejch diskuzí, co znám.

      0 0
    • Cyril  

      Pomalu začínám šetřit na věnec. :( Podle mě už doklepalo. Nicméně. Král je mrtev, a? žije král! Většina uživatelů se, jak vidím, už přesunula sem, docela slušně se to tu rozhýbalo a mám pocit, že kdyby to staré začalo zase chodit tak to bude mít hóódně těžké. Dvě fóra u nás vzhledem k počtu potencionálních návštěvníků nemají větší šanci, takže … Zdar!

      0 0
      • Radek Broz  

        Asi vymenim ikonku na nasem webu za ikonku noveho fora…

        0 0
        • jakub  

          no jo ale co bude stema recenzema, je jich skoda

          0 0
          • lubos  

            No, zatim jeste pres Google v archivu.

            0 0
          • Radek Broz  

            to jo, i kdyz uz toho dost bylo neaktualniho. Admin stareho BF by mohl poskytnout databazi k uverejneni jinde, pokud uz v tom nechce pokracovat.

            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • winetou  

      …to uz akože stare Bikeforum načisto skončilo??!! Ja som z toho odkazu čo tam bol pochopil že len na čas prerušilo svoju funkčnos? z nejakého dovodu (hladali iný server či čo,do toho sa ja nevyznám) a bude pokračova? dalej…

      0 0
      • Nego  

        tezko rict jak to bude … server jsem jim nabizel a presto se nic nedeje …

        0 0
    • Lance  

      tohle asi neskonci nikdy

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.