• KOHNY

    čau chtěl bych vědět kolik cyklistů si holí nohy, proč a jak.....

    0 0
    • Otaku  

      ja hlavne kolena a holene, pekne do krve.. Duvod? Jsem lemro no :/

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Oblečení)
    • tjuren  

      Když to tady bylo po tisící naposledy, tak z toho vyšlo číslo 5267 holících, z toho dvě děti, třicet homosexuálů a všechny ženy až na jednu, která byla lesba.

      0 0
    • dieegoo  

      Neholim a nebudu.. prijde me to docela uchylny

      0 0
    • Radek Broz  

      Hledej…

      0 0
    • Komi  

      Neholím, protože by mi to stejně zatím nepomohlo :-) a je to práce navíc …

      0 0
    • wlk  

      neeeeeeeeee,ne ne a ještě jednou ne a nikdy nebudu. Abych jel o 0,0014 km rychleji-fakt ne, taky zas tak moc nepadám-když, tak si nedodřu nohy, ale ksicht a ruce a jinej důvod pro to nevidím. Navíc když pak vlezeš na koupák nebo do sprchy v posilce, tak se stejně musíš holit celej, protože si představ, že máš voholenej ksicht, nohy a zbytek těla zarostlej..to by člověk vypadal jako úúúchyl a holit se celej odmítám.Znám lepčí zábavu než trávit hodiny v koupelně.Hrozná představa.

      0 0
    • Lister  

      za trest bychom ti měli vyholit koko.....eeee­......kokos :o)

      Hledej šmudlo, hledej.

      0 0
      • kik  

        No nevim preco by si nemohol s holenom prestat ja v tom nevidim ziadny problem

        0 0
    • sfinga  

      zkus si to vyhledat, ale když to chceš, tak já je holím i v zimě. Je to pohodlnější :-)

      0 0
    • honzarb  

      jezisi proc?? ptam se proc??? vyserte se (s dovolenim) na tenhle dotaz sakra! to uz je fakt spatenka… admin please: MAZ DOTAZY NA HOLENI NOHOU! :o)))

      0 0
    • Meedja  

      Holeni je pro uchyly!!! A proto holim :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.