• Prazak

    Mám problém že mi při jízdě za chladného počasí a ještě např. v protivětru začnou promrzat lícní kosti tak , že mě za cvíli dost rozbolí hlava. Chtěl jsem si už pod helmu nasadit motorkářskou kuklu ale myslím že jakmile vjedu od nás z vesnice do Prahy, tak budu za magora. Máte taky někdo tenhle problém?

    0 0
    • Andrzej  

      ja mam hlavu celkem choulostivou, takze v teplotach pod 15 stupnu cyklistiku skoro neprovozuju(hlavne silnicni, kde se jezdi rychle a fouka vetsi vitr…)

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Oblečení)
    • enjoy  

      tak ja mam jedinej problem,ze me v chldnejsim pocasi(ale mam klidne jeste kratkej rukav) boli v usich.je to studenym vetrem..,mam windstopperku od moiry ale ta je hodne k nicemu,jak neprofoukne,tak se v ni poti hlava:-).

      0 0
    • fousac  

      doporucuju Fousy.. ;o)

      • moira cepicka a windstop celenka… odzkouseno do –15st.

      P.S. co na sebe pod –20st.?? jednou sem jel pri –23st. a zivotnost cca 3km.. pak sem se zacal lamat a opadavaly mi koliky z rukou…

      0 0
      • McBlacky  

        možná kdybys neměl 20 piv tak bys nevyjel :))

        můj rekord je v noci za větru v –16 dojezd 20km od Pigiho domů. No přežil jsem, ale od pasu nahoru goretex i s kapucou totál utaženou, dole tři vrstvy, troje ponožky + návleky a milion piv a panáků uvnitř :)

        0 0
      • black.horse  

        souhlas, pořádný porost zahřeje:-) koukni se na medvědy, jak je jim teploučko:-)

        0 0
    • Elwing  

      si namaž obličej hřejivkou, jednou sem si mazala uši!

      0 0
      • gummo  

        :) dobra hloupost nevim jakou hrejivku mas ale hrejivku kterou si mazem nohy pred zapasama krapet paly! nedokazu si predstavit ze bych ji mel na obliceji…

        0 0
        • Elwing  

          jo dost to palí, ale bikeři jsou tvrdí chlapi né? :)

          0 0
        • Beeda  

          ja bych se toho nebal a mazl to i do kalhot :-)B

          0 0
          • Elwing  

            si nedělej srandu, jeden můj známý to udělal, aby podpořil svou sexuální výkonnost a nechtěj vědět jak to dopadlo…

            0 0
    • Beeda  

      za magora jsi stejne pokud jezdis od podzima do jara, takze nasad kuklu a beranici a kasli na ostatni:-) B

      0 0
    • pali  

      nie ak mi je zima a riesenim je kukla tak si ju nasadim a co kdo mysli je mi fuk, to je ten vychodoeuropsky komplex co si o mne pomyslia ostatny ,sused a pod.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.