• corse1
    1. Jakej jezdíte krunýř,nějaká špatná zkušenost?
    2. co Zandona Turtle X8 ?
    0 0
    • Pá-dlista1  

      Dainese: snad jen cena, po padech se krapek pare… ale proti jejich kolenum zlaty. Jinak dobre sedi, prijemny, dobre vetra… a jina pozitiva a socialni jistoty. Zase na druhou stranu jsou i tezsi a neprodysnejsi chranice co vic ochrani.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • corse1  

        ..teda zrovna neprodyšnější bych mooc nemusel.Na Dainese jsem koukal jako první(mám nějaký věci na motocykl a jsem spokojenej),ale cena neni nic moc pěknýho. Jsou tak dobrý,nebo jen drahý,párat po pádech se budou asi všechny,nebo?Měl jsi nějakej od jiný značky?

        0 0
        • Manas  

          Nejsou spatny Harness krunyre. Mel jsem ho na zavod a docela dosti dobre. A je za 4500.- Jsou tu i dalsi, ale tenhle skutecne je dobrej. Vozi ho i Vrbic – uz 2 sezony a ok. Zadny vytahani nebo tak neco.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jako jo, ale proti Dainese chybi dukladnejsi ochrana patere hlinikovou plastvi, ty plasty jsou nejaky mekky a ten nosnej matros je taky nejakej divnej :)

            0 0
            • Manas  

              U tech novejch mi to prijde stejny. A pokud resi cenu tak tohle mi prijde zatim nejfunkcnejsi.

              0 0
          • corse1  

            koukal jsem na něj v 901,moc se mi nelíbil ten pošitej mirelon(nebo co to je za pěnu),jinak nevypadal zle

            0 0
    • BUCEW  

      jeden zrovna prodávám…

      0 0
    • BorisFR  

      Tady u nás hodně lidí vozí tohle www.padana.cz/index.php?… Je to za rozumné peníze, a zatím si nikdo nestěžoval na nějakou nedostatečnou ochranu. Akotát ta sí?ovina má tendenci se párat.

      0 0
      • corse1  

        ten se mi za ty peníze líbí,alespoň je trochu oplastovanej i zepředu.Je ten páteřák dost dlouhej?

        0 0
        • BorisFR  

          Co vím, tak s tou délkou nikdo problém nemá. A to se tady občas hustě válí sudy. :-) Já si ho taky hodlám objednat, ale to musí ještě nějakou dobu počkat.

          0 0
          • corse1  

            vypadá to že přibudu do rodiny

            0 0
            • BorisFR  

              Hlavně si vyber dobrou velikost, a? na tobě neplandá ;-) Přeju a? dobře slouží. Jo, a voz ho pod něčím, a? se ti ta sí?ovina netrhá.

              0 0
      • JohnLee  

        hmmmm,vypada pekne,akorat ta velikost bude trochu problem…

        0 0
    • black.horse  

      Vozím Hoots a sem s ním spokojenej:-) Předtím sem měl lehkou vestu ProGrip a pak nějakej motorkovej, ale Hoots je z nich nej…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        …těžší ?

        0 0
      • corse1  

        ten páteřák je plastovej?vypadá to jako když je to měkký

        0 0
        • black.horse  

          jak to má na sobě ty jednotlivé dílce a výztuhy, polštářky nebo jak tomu chceš říkat:-) tak sou všechny tvrdý s plasten navrchu… a sou na měkkým podkladu jako třeba Dainese a spol, na takovým to tričku ala Moira ze sí?oviny…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.