• pegal

    tak nam tu pres noc napadal ten hnusnej bilej bordel .. :( takze asi misto kola vezmu bezky .. jak to vypada u Vas?

    0 0
    • kamtcho  

      prsi

      0 0
    • Biker jak Pes  

      U nás to je stejné, už jsem se nemohl dočkat, ale nejhorší na tom je, že nemám zimní oblečení na kolo, takže nevím, jak budou probíhat tréninky… :(

      0 0
    • -b-n-x-  

      nerouhej se a odvolej ten „hnusnej bilej bordel“, kacíři!

      0 0
      • pelt  

        To nesmis tak prozivat, on urcite vi, ze se rika zatracenej bilej sajrajt:o)))

        0 0
    • Meesha  

      nooo, tady sviti slunicko, snih nikde a usychaj kaluze… :-)

      0 0
    • hajkis  

      V praze je v tuhle chvíli polojasno, sluníčko celkem svítí:-) vítr téměř žádnej a sníh jsem ještě letos neviděl. Prostě ideální počasí na projížďku, jen kdychych nemusel být do pěti v práci:-(

      0 0
    • CZiko  

      my tady u Opavy máme cca 4cm

      0 0
      • CZiko  

        no a to jsem šel ještě včera stavět do lesa lávky, že je dneska zprubnu:-/

        0 0
        • Lance  

          v ktere Opave bydlis? jestli v te u Ostravy,tak si vem pravitko a mrkni kolik je 4 cm,protoze kdyby bylo tolik tak je to fajn a ne ta capacka co je na ceste mokro zima hnusne,ze nejde ani vyjet ani nic:)

          0 0
    • Volf  

      Dneska bez sněhu. Včera krásně polojasno cca 3 stupně. Když jsme se se ženou vraceli z 35 km vyjížďky tak začal padat sníh, ale bylo to super.

      0 0
    • MARIN  

      Uz se nemuzu dockat sobotniho rana a projeti se v 5cm snehu a vypada to, ze jeste neco pripadne :)

      0 0
      • MARIN  

        Tak dneska 3,5h paraaaada v 5–20cm prasanu jen myslivci se nejak premnozili :)

        0 0
    •  

      akorat ze nemrzne, tak ze z toho bude akorat brecka :(

      0 0
    • rhuman  

      hradec kralove – vcera celej den snezilo, dneska se z toho stava brecka …

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      Kaiseslautern (DE) hlasi zimu jak v tuleni pr a snih nikde

      0 0
    • Tomcat  

      mokro , jinovatka , naledí … prostě hnusně pokud by byl sníh bylo by ještě hůř.

      0 0
    • Medunka  

      Moje lednicka hlasi namrazu ;-)

      0 0
    • jaski  

      skoro sucho a slunicko obcas prosvitne=) krupka

      0 0
    • Frankie  

      Jak uz nekdo psal – Praha dnes tak nejak pod mrakem, sem tam slunicko, zatim nic nepada…

      Vcera jsem mel zase jednou kliku, rano me prekvapila polojasna obloha (cekal jsem uz od rana sra.ky:), tak jsem kolem desaty hupnul rychle na kolo, v krasnych 5°C jsem si uzil skvelych 73km na silnicce, dojel jsem domu a pul hodiny na to zacalo chcat :))

      Skoda, ze zitra nebo v nedeli uz s takovou klikou nemuzu pocitat, myslim, ze jsem si vybral stesti tak na ctvrt roku dopredu … takze beh :(..

      FV

      0 0
    • petryk  

      V Olomouci byl jen takovej poprašek, ale auto už bylo festově zamrzlý. Musel jsem škrabat:)

      0 0
    • Jirik123  

      u nas vcera asi 5cm, dneska talo, blby je ze jak zem neni zmrzla tak pod tim je pekny bahynko, takze po vyjizdce sem mel cely kolo obaleny smesi bahna a snehu:-)

      0 0
    • vinca  

      Tak sem dneska otřel prach z prkna – a už stačí jen vyjet, ale u nás v jizerkách se běžkařilo, a na zejtra slibujou už upravený některý stopy.

      0 0
    •  

      ja se tak tesim na zejtra :) sice tady uz moc shenu nezbylo protoze dneska bylo teplo, ale v noci ma mrznout a zejtra snad taky, tak by mohlo neco pripadnout, doufam, jenom aby zase neprselo

      0 0
    • Pinocio  

      bílej bordel je u nás taky a ke všemu jsou tu ještě fekálně namrzlý cesty…

      0 0
      • cube  

        Já jsem z Kobeřic cca 15 km od Opavy a sněhu tu je dost na 19.listopad 4 cm asi ne ale bílo tu teda je !

        0 0
    • johny.h  

      Tak Bedřichov asi 15cm napadaného sněhu. Dneska tam bylo i dost lyžařů a já na kole. Jízdu v těch 15cm jsem vzdal a jezdil po uježděných,kamínky posypaných silnicích.

      0 0
    • -b-n-x-  

      Takže dneska jsem byl na kopci s lyžemi. Musím konstatovat, že na kolo by mě ani nenapadlo vyrazit. Zato na lyžích to bylo hodně v pohodě. 30–40 prasaku

      0 0
      • Andrzej  

        hehe, a ja sem jeste vcera byl na javorovem na kole :) (to je takova provokace pro Radka Broze, ktery se neumi smirit se zimou a furt tady nadava, misto aby zacal provozovat nektery ze zimnich sportu, ktere jsou skoro tak dobre jako kolo, ikdyz i na kole se da v zime neco podniknout, akorat to je uplne jine nez v lete.....)

        0 0
        • -b-n-x-  

          skoro tak dobré? já vím, že každý to vidí jinak, ale u mě konkrétně se kolo nikdy nemůže vyrovnat zimnímu freeridingu. A? už na lyžích, nebo snb. Hele Andrzeji: jedna kámoška tě tam asi včera viděla. Říkala mi: „jdeme na Javorový, a najednou nějaký blázen na takovém divném kole“ :-))) Nevšim sis náhodou takové party 3 ženských a jednoho chlapa?

          0 0
          • Lister  

            Tak s lyžema souhla, jen ten freeriding poslední dobou moc neprovozuju, jsem propadl krátkým prkýnkám a na 160cm slalomkách se v prašanu fakt blbě jezdí. Musím pošetřit na nějaké allroundy a vyrazit někam do ALP :o)

            Jinak kdes našel tolik sněhu. Řeka??? Tam je moc hezká sjezdovka, ale zatím jsem ji viděl jen v létě. Kámoš tam má chatu, ale zatím zimní pobyt jen slibuje :o)

            0 0
            • -b-n-x-  

              jo Řeka. Na allrouny se vykašli. Vše co má pod nohou méně než 90mm nemá podle mě do terénu smysl. Já teď jezdím 136–106–125 v délce 180 a pro ty naše lesní freeridy to je asi ideální.

              0 0
              • goofy  

                O ZAGy… Jedine ZAGy… :o) Uz se teshim na brouzdani lesem, nebo i sjezdovkou… :o)

                0 0
            • norman  

              Tak jdi do Atomiců Metron B:5, nebo 11 Ti. Při 172cm R 11 m (pokud se nepletu) a jsou to ploutve který tě podrží i na prašanu.A kárvuje se na nich v pohodě, jezdil jsem ty bé pětky.

              0 0
              • -b-n-x-  

                ovšem ta cena :-(

                0 0
                • norman  

                  ZAGy jsou taky svinsky drahý ( ale zase jsou to kultovky).

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    jo, ale na dnesni podminky by byly super. Hlavne to jsou lyse na neco uplne jineho nez ty metrony. Jak ja si je dneska pral mit na nohach!! :-)

                    0 0
              • Toams  

                172/r11??? tak to je dost husty radius … to su allroundy alebo crossy? Ja som si zadovazil X-crossy od Blizzu a uz sa moooc tesakujem, ked ich vyskusam, a lyziarky detto, len dufam, ze X-wave pojdu k tym crossom, su tvrde jak svina, flex 90 …

                0 0
                • norman  

                  Prostě takový allmountain univerzály. http://www.atomicsnow.com/…uct_view.php?… Uvádějí r:11m pro 162cm, ale mám pocit že 172 mají trochu jiný krojení takže rádius podobnej (můžu se plést). Výpočet vhodné lyže pomocí jejich metron-indexu. Už jim nebudu dělat reklamu, stejně Atomic neni moje oblíbená firma.

                  0 0
                • Lister  

                  flex 90 je čajíček :o)

                  Měkčí boty bych rozhodně nechtěl. Moje 12 let starý Lange mají těch 90 a je to pro mě tak akorát, pro svůj styl ježdění potřebuju hodně tvrdý boty. Bráchy si te´d koupil 3 nejvišší Nordiky a ty mají 110 a to je fakt síla – ideální bota pro mě, ale jsou mi malý tak si je ani nemůžu půjčovat :o)

                  0 0
                  • Toams  

                    caj to nie je, ale je to akurat … doteraz nechapem, ako som mohol lyzovat gumakoch:-)))

                    0 0
                  • -b-n-x-  

                    12 let stare?!!! tak to uz tech 90 nebude ani omylem. Snad jen kdyz postojis par desitek minut v hodne studenem snehu :-)

                    0 0
                    • Toams  

                      v tom pripade to uz moc „flex“ nebude a rupnu pri prvom pohybe:-)

                      0 0
                      • Lister  

                        hele nesmějte se já si je 5 let tvaroval na nohu a teď na ně nedám dopusit :o))))))

                        0 0
                        • -b-n-x-  

                          5 let tvaroval? To musely byt muka! I kdyz 90 flex jeste neni takove strasne :-)

                          0 0
                          • Lister  

                            Ono to šlo, jen to chtělo po každé jízdě rozepnout a bylo to v pohodě, teď v nich vydržím celý den bez potíží, proto se mi nechce měnit. Ale s tím stářím jsem to přehnal, jsem to přepočítal a zjistil jsem, že je letos jezdím „teprve“ jedenáctou sezonu :o)

                            0 0
                            • -b-n-x-  

                              Taky jsem mel sve prvni lange hodne dlouho. Poprve kdyz jsem je sundaval z nohy, tak to trvalo minimalne 20 minut. Uvazoval jsem jestli je nemam nejak rozrezat nebo co. Pozdeji jsem si zvyknul a pohoda. Ovsem ted, co mam poslednich 5 roku Salomony, nedam na ne dopustit. Nejdrive teda Xwave 8.0 (flex100) – ty byly vynikajici. A tedka mam Promodel (flex110) a ty mi uz tak presne nesedi. Jsem jiz na ne zvykly takze ok, ale xwave bych hodnotil jako lepsi botky

                              0 0
              • Lister  

                a víš že možná jo. Jsem koukal na Metrony M10 moc hezká lyž ( až teda na celkovou váhu setu), hodně zajímavý parametry, taková dobrá univerzálka, bral bych asi délku 171cm s poloměrem 13m. Už mám přislíbený testování a pokud vydrží na krámě do konce zimy tak bych je mohl mít za velmi příjemno cenu, která by rozhodně nezačínala jedničkou jako ta oficiální :).

                0 0
                • Lister  

                  tak jsem se právě vrátil z testování, měl jsem na 4 hodiny půjčené ty Metrony M10 v délce 157 cm, poloměr něco přes 11m a musím říct, že jako teda jooooooo :o)

                  Skvělá lyže, je to hezká lopata, takže v delší variantě (třeba 174cm) bude dobrá i do prašanu, ale já jsem tyhle krátký proháněl samozřejmě po upravené široké sjezdovce a byla to bomba. Předtím jsem tak řezané lyže na nohách nidky neměl, takže z počátku respekt a i trochu strach, ale po dvou seznamovací jízdách, jsem byli kamarádi a začal jsem to hezky řezat. Je to hodně poslušná lyže a pokud máte dost síly, tak vám toho dost dovolí, je pravda, že mě jednou pařádně kopla a myslel jsem že to odnesou moje kolena, ale to byla moje chyba – šel jsem moc dozadu. V téhle délce byla skvělá na krátké a střední oblouky, ale ani na mojí osobní rychlostní hranici mi nepřišla výrazně neklidná. Takže celkově můžu říct, že zatím asi to nejlepší co jsem jezdil, ani se mi nechce zase stoupat na svoje staré lyže :)

                  0 0
          • Radek Broz  

            No vidis, ja to treba vidim uplne obracene. Biku se nemuze vyrovnat nic.

            0 0
            • norman  

              To se divim, že Tě ještě nechytily prkna. Co udělat něco takovýho v Hamrech, jako je: http://www.freestyle-dm.cz/php/ Vleky tam v létě zahálejí, v zimě to zas nebaví Tebe…

              0 0
              • Radek Broz  

                Tam to patri nejaky telovychovny jednote a podle me to vedou takovym stylem jako za starejch casu… Urcite by do neceho takovyho nesli. Navic kotvy na leto sundavaj a kvuli nam by je tam urcite nenechavali:o( Nicmene nejaky zabradli a box na zimu tam Kralyk chysta.

                0 0
              • Radek Broz  

                BTW: Prkno jsem zatim nezkousel – vzdy, kdyz jsem do toho chtel jit, byla misto toho nova vidlice nebo neco takovyho;-) Kolu by to stejne nesahalo ani po prevodnik a to mi zadnej z tech mistnich zimnich nadsencu, co se obcas svezou o vikendu na biku, nenamluvi.

                0 0
          • Andrzej  

            no, nejake lidi sem potkal hlavne v chate(tam mohli byt i oni), pak uz asi jenom jednoho skialpinistu a par bezkaru. a na lyzich jezdim samozrejme rad, snad uz o vikendu nekde pusti vleky(mimo sjezdovky bych zatim mel strach o lyze, dokud toho nebude vic)

            0 0
            • -b-n-x-  

              Tak jo. Byls to ty :-). Identifikovala tě podle Nicolaie. Sice se v tom vůbec nevyzná, ale možná ji upoutala ta nesourodost komponentů k tomuto rámu :-) Hele, co se týče toho ježdění mimo sjezdovky, máš pravdu. Sněhu je sice fakt hodně, ale jak to nemá žádný základ, tak vlastně jedeš skoro po zemi. Na širokých lyžích je to trochu lepší, ale musíš mít rychlost a moc nezatáčet. V neděli jsem furt o něco škrtal, naštěstí skluznice vypadá v pohodě :-)

              0 0
              • goofy  

                Ted si mi pripomnel, ze si musim nechat servisnout lyze pred sezonou… Loni sem si totiz na zakonceni sezony udelal peknou dirku do skluznice…

                0 0
    • R.1  

      A je to snih, sviňa!

      0 0
    • Martin  

      Teď jsem 4 dny jezdil v kráááásným snížku kousek nad Českou Lípou. Paráda.

      0 0
    • Corbett  

      V sobotu jsem s kámošem vyjel na Okluk a jel po hřebenu přes Ondřejovsko na Hrubou Malíkovou a musím říct fantazie. Na dvaceticentime­trovou peřinu z listí napadalo 5 cm suchého sněhu, to vše na suchém podloží, nikde ani stopa, prostě paráda. Dnes už by to asi nebylo vončo. Sněhu je tam určitě už třikrát tolik a je to také mokré. I když se občas projedu i v zimě, nezbývá než se těšit na jaro.

      0 0
    • jihra  

      Jakej hnusnej bílej bordel??? Dal jsem si v neděli 15 po lese, klídek, sluníčko sem tam svítilo, ani živáčka, no nádhera. Na druhou stranu jsem kolo tak zasra.., že mi nefungoval přesmyk, řetěz přeskakoval, nešlo pořádně řadit – prostě jedna koule ledového bláta. Ale vodovodní hadice to na dvoře spravila.

      0 0
    • frof  

      Bud rad,ze mas tu moznost jit na kolo nebo bezky.Tady mame vetsinou akorat v zime ten bordel.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.