• burdda

    odpružená vidlice Rock Shox Tora 318 U-Turn Poploc 2006 nebo Marzocchi MX Comp 105mm, 2006 já se spíš sklonuju k toře ale chi zjistit jaký je lepší systém pružení jestli AIR nebo pružna + U Turn .

    0 0
    • Seppy  

      no a do napsat na co to chces

      0 0
    • Marasek  

      Ja se taky rozhodoval mezi temito 2.U Tory me zaujal menitelny zdvih,32mm nohy.Taky zalezi kolik vazis,protoze Tora se dodava se standartni pruzinou,ktera ma byt pro 63–72kg jezdce.To u vzduchu(ta Marzocchi nebo Tora-Single Air) odpada-muzes si ji fouknout jak chces.Ale zase by sis mel pak dokoupit pumpicku:) U me nakonec vyhral RockShox (Recon),protoze podle me u pruziny se nema co pos… :)

      0 0
      • Martyss  

        „U me nakonec vyhral RockShox (Recon),protoze podle me u pruziny se nema co pos… :)“ Ale zase musíš kupovat pružinu, pokud nemáš úplně standrtní váhu..:-/

        0 0
        • Marasek  

          no ja mam asi 70kg,takze ja problem,ze bych se do toho rozmezi nevlezl,nemam:) Proto jsem psal,ze zalezi kolik vazi..

          0 0
          • Martyss  

            Promiň, přhlédl jsem to. Ale pumpičku kupovat nemusí. Já třeba vidli foukám u svého servisáka.Sice byla trošku otrava, když jsem jí ladil, ale bylo to jenom jednou, protože jsem tlak trefil podle tabulky celkem dobře a chtělo to jenom lehce méně.

            0 0
            • Marasek  

              Jasne,mas pravdu,ze ji kupovat nemusi,ale ja bych chtel asi svoji.. :)

              0 0
      • palladin  

        to znamená, že sis koupil olejovýho Recona s U-Turnem? dělá se i vzduchovej…taky uvažuji o olejové verzi…ale je o litr dražší…

        0 0
    • Splinter  

      2 ty samy thready?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.