• BB

    Vcera vecer jsem poprve zkusil nocni jizdu se svitilnou Cateye (3 LED). Zadny tezky teren, 8 km okruh po polnich cestach (jsme vesnickej kluk). Dal jsem to dvakrat, nahradilo to trenažer a je to mnohem vetsi zabava. Sranda je, ze to svetlo zplosti teren, takze clovek nemuze hledat nejrovnejsi cestu, takze jsem byl prekvapeny, jak si fullik ty polnacky uzil. Takze letos koncim s trenazerem, koupim si jeste jedno svetlo (novy Cateye HL 500) a pokud zmrzne blato, tak budu hoblovat tenhle polnackovej okruh. Vrele doporucuji.

    0 0
    • biker007  

      ja (pokud to nestihnu za svetla) jezdim po 1 km asfaltovem ovalu. ma to vyhodu ze je castecne osvicenej lampama z nedalekeho zeleznicniho prekladiste a ze silnice co je pres reku. daji se dobre hlidat tepy, jen po 20 kolech mesim menit smer, jinac by se me asi tocila hlava. 2 hodky to de vydrzet, okruh neni nastesti ulpne jako oval, je tam i mensi kopecek. jen minule me prekvapil pobihajici pes:) nevim kdo se vic leknul:))

      0 0
      • BB  

        a vozis nejaky svetlo, nebo uplne bez ?

        0 0
      • Seadat  

        No at zije Lopatarna!

        0 0
      • orca  

        jasně Lopatárna je super :-)) už jsi někdy tesnul po cyklokrosu se projet po jejich trati ??

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.