• DW6

    Pojedete někdo tenhle závod?

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      NO jestli bude trasa stejne husna jako loni,tak urcite ne!Na to ze to mam kolem baraku… Navic znam hezci trasy nez to co se jelo loni. Napriklad kdyz se jezdilo pres Nemci a dal,tak to je pekna trasa…

      0 0
      • RUMcajs  

        Hezky dolu prucelskou, at se nam oddeli zrna od plev :)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • BikerMarius  

      Rock Machina se pojede 30.4.2006 , kudy to bude se pokusim zjistit. ale kudy navrhujete by to asi nešlo ,zkuste na němčí odstartovat 200lidi najednou! už tech dvacet bylo moc co se jelo posledni němčí. zajimalo by mně co vše se vám na trati nezamlouvalo?

      ať to šlape…

      0 0
      • DW6  

        Trasa:SKP-Radešín-Ždár-Strážiště-Čermná-H.Jílové-Javory-Český Bukov-Maškovice-Roztoky-Povrly-Mirkov-Blansko-Ryjice-Erbenova v.-SKP.....trasa se mi nezdá tak špatná,jak všichni tvrdíte,60km,1500­m..určitě pojedu,moc se těším

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • scret  

        to BikerMarius: A nechapu proc by to neslo,kdyz driv se tak Stredohori jezdilo!Ale nestartovalo se na Nemci,to je o nicem!Start byl letmej na Novosedlaku…

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • BikerMarius  

      Rock Machine Ústecký bikemarathon 30.dubna 2006 Info na www.bikebase.cz/race.php?…

      Trasa byla trochu zkrácena a zlechčena z důvodu dřívějšího termínu , ale opravdu jen trochu změněn byl ten asfaltový výjezd po startu.

      0 0
      • BikerMarius  

        Tak jsem projel větší část trati a je na co se těšit! Krutá a dlouhá zima zajistila ,že ty louky co se pojedou se nebudou muset sekat páč tráva neroste, některý useky jsou už dobře projetý, no proste trenujte trenujte trenujte at je nas tam co nejvíc. 

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.