• PietroUL

    Někdo dojel skoro čistej, někdo zase jak kdyby válel sudy v blátě, Horák a Dítě naložili třetímu v pořadí asi 40 minut a první okruh dlouhý trasy jeli stejně rychle jako vítěz krátký, v cíli jsem slyšel výtky k občerstvovačkám, nepršelo, od poloviny závodu pálilo sluníčko, na dlouhý trase startovalo málo, odhadem jen 60 lidí, poslední policajt před cílem si stěžoval, že usměrňovánim cyklistů nenabere žádný přestupky a v červnu tak bude mít nižší prémie … Tohle jsem viděl já jako nedobrovolnej divák. Jaký to bylo z pohledu účastníků?

    0 0
    • RUMcajs  

      Bomba sjezdy a brutální výjezdy. Sice jsem dostal hlaďáka a měl 1×defekt, ale jinak to bylo výc než dobrý.

      Občerstvovačky O.K., rychlá obsluha, výběr, gely…

      Značení naprosto blbuvzdorné a časté.

      Jsem z UL, a tahle místa jsem zatím neznal – tra? se povedla. Sjezdy oddělili zrna od plev.

      0 0
      • scret  

        Ja myslel, ze to nepojedes. Bohuzel jsem propasl zaplaceni startovnyho za 300,– a 4kilka se mi uz calovat nechtelo, pak jsem stal u trati a slintal a predstavoval si jak to jedu:-(((( Jel jsi kratkou nebo dlouhou?

        0 0
        • RUMcajs  

          Krátkou. A ještě jsem měl defek a na 40Km hlaďák. Ono to asi chce k snídani i něco jiného než cca 10 piškotů :-)

          Jsem si dal 1×X Fuel na obžerstvovačce a na trati 2×Penco gel z pytlíčku. Jedu, jedu, pohoda a najednou bum, závra? a konečná…

          Kdybych se nažral, tak bych mohl bejt v 1/3.

          Jen teď nevím, jestli to chtělo víc gelů (energie), nebo jen něco do žaludku, aby nebyl prázdnej.

          0 0
          • scret  

            No tak to bys mel vedet asi ty, ja ti neporadim:-) Ja si pred zavodama nic neodepru, akorat vynechavam treba mliko, to bych asi vrhnul. Ale jinak mam proverenou kombinaci rohliky s dzemem, klidne koblihy, banan atd. Ale hlavne toho nesmi bejt malo. Radsi snidam jeste tak hodku a pul pred startem. Co vlastne mas za bike? Neco, co bych v tom davu zaregistroval?:-) Ja jsem stal jeste pred Chuderovem. Ty lidi na spici, ty to nechutne do toho kopce dreli, to ja bohuzel neumim, ja si jedu svoje tempo a spis se postupem propracovavam, jak jsou ostatni unaveny z toho, ze to prepalili:-) Ale taky vetsinou nejhur bejvam v pulce.

            0 0
            • RUMcajs  

              Bílo červenej Author Traction s bombrem. Žlutej dres a černá helma vod spešla. Němčí jsi jel?

              P.S. Začátek byl lehkej, hned sjezd a v lese hnedka špunt.

              0 0
              • scret  

                Jo pamatuju si jak tam projelo tohle kolo, bohuzel bych te asi nepoznal, ja vetsinou cucel prave na ty biky, ja mam bily KHSo softaila s Blackem.

                Nemci jsem nejel, byl jsem totiz na bikovy dovolence. (Ale nedavno jsem tam jel a videl jsem te napsanyho na ceduli zezadu. Taky si to musim nekdy zmerit a napsat). Ale pokud bude rozumne, tak to chci jet aspon na podzim. Kdy to je presne? Tusim nekdy zari?

                Ja to jednou jel s brachou, on startoval asi 5 min prede mnou, dojel do cile asi 10minut za mnou a nakonec ve vysledcich byl asi o 10 minut lepsi:-)) To mi fakt hlava nebrala.

                0 0
            • PietroUL  

              Měl jsi jet o kilometr dál, mohli jsme se poznat ;) V cíli jsem si žádnýho bílýho KHS nevšim. Veverka, vítěz krátký, to v tom „tvym“ kopci musel valit pěkně, když už od hospody do Chuderova sjížděl s asi 150 metrovym náskokem na ostatní. Kolem mýho stanoviště (vjezd do terénu) pak prosvištěl jak nic, žádný zkřivený grimasy, žádný nasilí, prostě borec.

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.