• PsychoSX

    Ahoj lidi, jezdite nekdo Met Parachute? Padli ste s ni nekdy na hubu? A neulomil se nahubek? Vim ze pravoverni freeridiste mi budou doporucovat poradnou integralu, chapu to, ale tu ja proste nevyuziju. Jezdim all-mountain (fuj to skatulkovani nemam rad) a obcas se rozvasnim ve sjezdu nebo na bikrosce. Mam celopero 150/150 ale je to lehky (vzduch FOX), zadnej sjezdovej tank. Takze myslim ze by ta parachutka byla pro me idealni. dik za info

    0 0
    • madcat  

      přilbu s odmontovatelným „náhubkem“ sem taky sháněl a met parachute bych si teda určitě nekoupil, ten chránič brady vypadá že musí upadnout skoro sám… no a protože giro switchblade se už nedělá, tak sem koupil casco viper mx a su spokojenej, až na to, že je opticky dost velká a člověk v ní vypadá trochu jak alien :)

      0 0
    • b27  

      Vše záleží jak jezdíš, jestli padáš každý den, každý týden, každý měsíc, jestli jsi už rozbil pár helem tak rozbiješ i tuto, její konstrukce je stejná jako každé jiné helmy na kolo. Ale z toho plyne, že i hmotnost je v porovnání s konkurencí nízká a proto je na hlavě rozhodně nejpohodlnější, odvětraní je super. Sám ji mám dva roky, měla pár menších pádů :-) ale na pořádný test odolnosti ještě nedošlo (ani se k tomu nechystám). Je jasný, že nevydrží tolik co např. CASCO VAMOSE. Chránič brady je pevně upnutý na čtyři šrouby a pokud to chytneš do ruky a porovnáš např. s Casco viper mx, kde chránič jen nacvakáváš na západky z umělé hmoty tak máš jasno, volba padne na MET. Chránič u METu můžeš v půlce rozšroubovat a dát i do nejmenšího batohu bez problémů, já to ale nedělám.

      0 0
    • MartinXC  

      Zajímá mě jestli jsou od loňska nějaké nové zkušenosti s MET Parachute ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.