• timoty

    Co preferujete spd nebo šlehače a hlavně připojte proč:)

    0 0
    • Pekáček  

      SPD – je velice levné a přitom kvalitní. Šlehače ne, jednomu mladíkovi tady na BF se rády vyvlíkaly z osy, že Kankrlíčku? :o)

      0 0
    • pos3k  

      espede protoze emtebe

      0 0
    • Siddha  

      ja bych chtel timy, spd je podle me na hovno system, ale stejne ho mam ;)

      0 0
    • Radek Broz  

      Mimochodem – kdo ze zastancu SH SPD skutecne skousel konkurencni systemy a kdo to chvali jen proto, ze to zrovna ma na biku?

      0 0
      • ddd - andy  

        Ja. :-) Vozil jsem CB, Time, SPD(Ritchey, SH, velgo) a zustanu asi i nadale u SPD na vsech kolech, ostatni mi nesedly. Time – postupne rostouci sila az ses venku, CB blby, nebo zadny stelovani a vetsi namahani podrazky. Vyhovuje mi ta „vule“ kterou SPD maj.

        0 0
        • Radek Broz  

          Me se treba ta vule nelibi. Ale takovejhle nazor beru, kdyz jsi vsechno jezdil – vetsina lidi to videla jen na obrazku a kritizuje:o)

          0 0
          • ddd - andy  

            Jediny o cem uvazuju uz delsi dobu jsou Time. Jenze pouzivam tak 2–3pary bot a chci jasnou kompatibilitu a kupovat naraz asi ctvery padaly Time, to bych si sel skocit.. :-)

            0 0
    • Páník  

      mam jednostrany spd za 800,–…a prijdou mi stejny jako origos shimana

      0 0
    • VencaV1  

      Ja preferuju time, predtim jsem mel shimana 540 a predtim 515 ale ty 540 byly taky dobry. A proto ze maj vetsi oporu pro botu a taky nejak lip fungujou, ale to je asi tim ze jsou skoro novy. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.