• Shamick

    Sem chtěl skouknout,co je novýho a vono prt… Todle se mí ukázalo v 15:12… (viz obr)

    0 0
    • micro  

      no, taky na to koukam… ze by jim vyprsela platnost hostingu ??

      0 0
    • dodydody  

      no mnetake : (

      0 0
    • Pi†el  

      dopoledne jeste bezel… :-((((((((((

      0 0
    • Radek Broz  

      Rozjede se tak do dvou dni, Cesky-hosting neni moc seriozni… Prisli jsme k nim s Kelim ve stejnych dnech a shodou okolnosti ja uz taky jedu ode dneska u neoho jineho.

      0 0
    • cat  

      Uz sem chtel zakladat thread a uz to nekdo udelal za me…snad to rozjedou!

      0 0
    • black.horse  

      jojo, taky se nemůžu dočkat, nemám kam dávat inzeráty:-)

      0 0
      • ddd - andy  

        Me tam nejvic bavi ty komentare 15ti letejch drsnaku co vsechno vedi.. :-))) Obcas se vazne bavim

        0 0
        • vojtechposmourny  

          Jj, a taky mají super gramatYku.

          0 0
          • ddd - andy  

            Jasne. Obcas mi to neda a napisu nekomu at se nauci cesky, ty vyplody jsou des! :-)

            0 0
            • vojtechposmourny  

              Taky jsem se o to jednou snažil, protože jsem vůbec nepochopil, na co se ptal. V jeho odpovědi byla na začátku omluva, zbytku jsem opět nerozumněl. Možná mám špatně nastavenej dekodér :-)

              0 0
            • fousmen  

              jste na ne moc zli.. oni sotva prelouskali slabikar, tak holt nemaj pro ten jazyk jeste takovej cit (((-:

              0 0
              • vojtechposmourny  

                Já osobně mám takovej pocit, že právě v patnácti jsem na tom byl s gramatikou nejlíp. Před přijímačkama na střední to totiž do nás neuvěřitelně hustili.

                0 0
                • ddd - andy  

                  V tom neco bude! Nicmene ja je budu prazit za przneni cestiny klidne dal! :-)

                  0 0
                  • vojtechposmourny  

                    Správně, tvrdě do nich. Jen jestli se to nemíjí účinkem.

                    0 0
                  • fousek  

                    Hehe, at zije flame… Cestina je plna vyjimek a jednoucelovych pravidel, takze jestlize se chce clovek zabyvat tim aby vsechno napsal spravne tak musi celej zivot studovat jen cestinu a pak kdyz uz si mysli ze se to vsechno naucil tak se vydaj novy pravidla a je to nanovo. Takze muj nazor: sr.t na cesky jazyk a zvlast na ty divny znaminka nad pismenkama

                    0 0
                    • Manas  

                      To bych zase nijak zvlast neresil. Staci kdyz bude clovek aspon psat castecne spravne a hned se to i lip cte. To lze videt strasne moc i tady. Ja nikdy gramatiku neovladal a ani neovladam v zadnem jazyku, ale staci mi to, co ma clovek nacteno.

                      PS: Fakt jsem se gramatiku nikdy neucil :-)

                      0 0
                    • ddd - andy  

                      Zadnej flame, ale pokud pan chytrej nedokaze ani formulovat vetu – to je fakt vrchol! I pani ucitelka pri diktatu, nebo slohu opravovala tvrde hrubky a pak teprv nejaky znaminka. Ale formulace vet v komentarich na dolekopu – za to bych je dal zpatky do skolky.. :-/

                      Hehe, predstava ze by byl na dolekopu automatickej kontrolor chyb a pri prekroceni urciteho poctu hrubek za mesic, by dotycnemu zablokoval ucet pro psani komantaru.. :-))))

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Minimalne interpunkci na konci vet by pouzivat mohli – vety typu „toje rbmonster chci co je to jaka barva“ jsou fakt mirne receno divny:o)

                        0 0
                      • goofy  

                        Hehe. To by tam pak nikdo neprispival… :o) Ale je uz to tam drsne no. Onehda sem neco odpovedet nejakemu typkovi, ale i kdyz sem se sebevic snazil rozlustit jeho vetu, tak jsem nakonec kapituloval…

                        0 0
        • Radek Broz  

          To me a Keliho rozhodne taky, ale asi neexistuje zpusob, jak tyhle chytry deti nejak omezit. Zvrhlo se to tou galerii – jinak bych ji uz davno mel na webu taky.

          0 0
        • black.horse  

          jojo, souhlasím… ty malí fakani mě serou… na tom webu mám někdy pocit, že bajky jsou pouze pro lidí 5–14let věku, 5–14 IQ a 5–14let zvláštní školy:-) málo je řezali…

          0 0
        • Meesha  

          presne muj bratr… 15ti letej pubertak co tam travi cely odpoledne. Nechapu. Fsechno je husty, kuuul, wypeceny, respekt Spejsy, diktat atd… Ale neni pomalu schopnej napsat normalni slovo bez chyby.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak ted mi to je jasny. blok.rozanek.cz/ko­mentarova-sluzba/

          0 0
          • lubos  

            … „několik zmatených jedinců se zcela off-topic příspěvky“ … „fundovaný psychorozbor Vaší osobnosti od náhodného kolemjdoucího“

            muhehehe, kde ja to jenom videl … LOL

            0 0
          • cabbage  

            fundovaný psychorozbor Vaší osobnosti od náhodného kolemjdoucího – milančíslosiuž­nepamatuju:o)

            0 0
    • Keli  

      Vec se má tak, byl nám (Dolekop.com) zrusen hosting, z duvodu pretizeni serveru, nejakou chybou se zacyklil skript a zacal posilat maily. Stalo se to celkem 4×, behem 4 dni – najednou prisel mail s tim, ze jsem porusil pravidla a konec – okamzite zruseni hostingu. Takze jsem od vcerejska lital a shanel hosting, ktery me v co nejkratsi chvili poskytne dostacujici sluzby. Behem dnesniho dne, bude web pojizdny, zalezi na rychlosti reloadu DNS zaznamu.

      0 0
    • vojtechposmourny  

      A pořád mi to nechodí :-(

      0 0
      • micro  

        zvláštní. doma v 9:30 v pohodě prohlížim fotky (Firefox) a teď v práci IE a nic, zas jako včera

        0 0
        • hanz  

          tendle problem bude mít asi hodně lidí bo tam moc fotek nepřibívá ani se tam vcelku toho moc neděje. stejnej problem jsem měl kdysi při přestěhování jine adresy…prostě mi to nejelo.

          0 0
        • goofy  

          No mne to jede nastesti doma i na kolejich…

          0 0
        • Radek Broz  

          Kdyby sis napred pozorne precetl vyse, co to zpusobuje… a prohlizec na to vliv nema.

          0 0
      • Pi†el  

        me taky ne.. :-(

        0 0
        • Pi†el  

          a porad mi to nejede.. chjo

          0 0
          • Pi†el  

            a neska mi to zas nejede.. chjo

            0 0
            • madcat  

              mně to taky furt nejede… ještě chvílu, a odvyknu si tam desetkrát za den lozit, hurá! :)))

              0 0
              • Pi†el  

                tak ja mel problem u sebe. s nastavenim DNS .. tak sem se v tom chvili vrtal a najednou to slo.. par hodin a ted to zas z niceho nic nejde..

                0 0
    • Czertbiker  

      Ty jo já mam jinej problémek, mě to jeden den jede a druhej den zase ne a odkáže mě to zase na stránku odkazující na ten hosting! To maličko nechápu, co s tim? btw: ty dětska na dolekopu jsou kapitola sama pro sebe, taky si všimněte,že spousta lidí co tam přispívalo už rezignovali a radši se zdržujou veškerých komentářů! Mám jasného kandidáta na vola roku – MAWERICK kdo souhlasí ať klikne :D

      0 0
      • Radek Broz  

        Ja myslim, ze by se jich tam naslo mnohem vic;-) JInak je to presny – vsichni normalni uz tam psat prestali. Neumim si vysvetlit, proc ti to takhle dela – zkus se podivat ve vlastnostech pripojeni do nastaveni TCP/IP protokolu, jestli tam mas u DNS nastaveno „automaticky“ (nemela by tam byt vyplnena zadna IP) prip. zkus vypnout cache v prohlizeci.

        0 0
        • Pi†el  

          mno automaticke zjsitovani DNS dat nemuzu. sem pripojenej pres mikrovlnku a abych mohl dat auto zjistovani DNS, tak nejriv musim zaskrtnou auto. zjistovani IP z DHCP servru a to nemuzu.. to se pak vubec nenakonektim. ip, branu podsite a masku tam mam a musim mit bouchlou na tvrdo..

          0 0
    • micro  

      a porad mi to v praci nefunguje . to fakt bude trvat mesic…asi

      0 0
    • Tomcat  

      Dolekop.com opet vypadnul

      0 0
    • Dijck  

      Zas to nejde…

      0 0
      • Pi†el  

        ted prave to nejede..

        0 0
      • BorisFR  

        Od té doby co to je na banánu, tak je to tak akorát na banán… Ale chápu, že sehnat kvalitní hosting narychlo není sranda. Snad s tím Keli něco udělá.

        0 0
    • black.horse  

      tak opět vytahuju tento thread… zase nejede dolekop.com Mohli by Keli napsat copak se děje? myslím, že to bude zajímat víc lidí… a nebo sem něco přehlédl?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.