• Medunka

    Hola lidi, co takhle pristi tyden udelat Bowlingovy klani? Uvitam vase navrhy kde by to slo spachat ;-)

    0 0
    • fousac  

      …teda kdyz me pozves.. ;)

      vlastne by nas moh pozvat enjoy.. :D

      0 0
      • Medunka  

        No nad Enjoyem premyslim, ze tam ;-) ale nechtela jsem to napsat tak okate ;-)

        0 0
        • Luka  

          tak to napis nejokateji, jestli to bude u enjoye, tak jdeme oba… a vydrzime tntokrat az do zaviracky :)))

          0 0
          • Luka  

            a kdyby to nakonec bylo tam, tak ja prinesu domaci satecky a udelame takovou pidi sateckovou seanci nad bowlingem :) co?

            0 0
            • Martin  

              jestli budou šátečky jdu kamkoli!!!

              0 0
              • Bulda  

                nápodobně :))) případně kdyby byly smažený kuřecí prsíčka, tak i do pekla :)))

                0 0
            • SELMIRA  

              aaaaaaaa, tak to Yá taky!!! Jdu kamkoli. Na šátečky!!!!!!! :o))))))) Ale nechcete to udělat ve Všenorech? Asi neee? :o))

              0 0
              • fousac  

                vsenory radsi nez v centrum.. jenze to si asi neprosadime.. ://

                0 0
                • SELMIRA  

                  „…jestli si to neprosadíš, tak jsi u mně mrtvej Homolka!“ © Homoláči :o)))

                  0 0
        • fousac  

          no a kdyby to neslo, tak bych to dal nejlip na zbraslavi.. ;)

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • klerik  

        Nezapomen na ten koncert:-)

        0 0
    • Hurikan_Tom  

      Dobra herna+hospoda je na rozmezi Jesenice a Vestce..ale toto misto se zrejme nesetka s hromadnym souhlasem.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Kamarádka hákuje v jedný herně u náměstí bří Synků, tak tam můžu udělat rezervaci jestli chcete. Pro bikery, poblíž Štěrby, TOVÁRNA........

      0 0
      • cabbage  

        to zní rozumě, hlavně je to poblíž metra.

        0 0
        • McBlacky  

          taky mi to neva to cab: metra voe? to bude na synkáči až ty budeš jezdit v ultra rakvích :)

          0 0
          • blue  

            na vysehrad pet minut pesky mi prijde jako pobliz metra bez problemu ;-)

            0 0
          • cabbage  

            nekibicuj, je to poblíž vinohrad, tak by ti to nemuselo tolik vadit…

            0 0
            • McBlacky  

              mě jde T11 až k baráku, pro mě neideálnější na bowling, kdyby něco v ulici Na Zámecké bydlí mamka (za rohem od Továrny)

              0 0
        • Medunka  

          Hostivar je pobliz metra taky… na A i C jsi busem do 5 min vecer

          0 0
          • cabbage  

            ano, jednou za 30minut je to 5 minut na metro. synkáč je na tom podobně+ na to metro se dá v klidu dojít…

            0 0
            • Medunka  

              No to jo, ale kdyz se bude vedet, kdy to jede, no problem… Ke vsemu vetsina BF akci se kona na druhy strane reky a dost dopravne komplikovane pro dost lidi z BF. Jednou to muze byt dostupne pro druhou stranu Prahy

              0 0
            • Hurikan_Tom  

              ma cenu resit metro, kdyz v noci stejne od pulnoci do cca 3:30 nejezdi?

              0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
      • Hurikan_Tom  

        to zni jako dobra lokalita

        0 0
      • SELMIRA  

        Továrnu znám ale tam maj nějaký zkletý koule a křivý dráhy nebo co páč mi to tam nikdy nejde! :o)

        0 0
      • wroum  

        priserny drahy, este horsi koule, zastaralej system staveni kuzelek (pomalej a este ke vsemu provazky)…jedina vyhoda je to ze se nemusis prezouvat, jinak fakt spatny. a od ty doby co zmenili soft a neukazuje to nahatoury, tak neni duvod tam jit :-)

        0 0
      • Darkson  

        v Továrně maj dobrý pivo, že jo, Chucku? :-)))

        0 0
    • enjoy  

      a jejda!:-)) no pristi tyden by to bylo fajn,nekdy o vikendu nejlip,to nepracuju a mohl bych to snad taky zkusit:-). to Namesti bri. Synku zni dobre:-D,no nechci si to vzit sam na triko no:-)). aspon bych kouknul jak to jinde funguje a mohl machrovat na mistiho bowlera:-)),no to ne,dobre.

      0 0
    • jonas  

      Samozrejme jsem pro. Tovarna by byla ok Jen doufam ze to nenaplanujete na patek/sobotu…

      0 0
    • Thidney  

      nevim jestli jsem se jiz vzpamatoval z posledni koulariny, ktere jsem se ucastnil .-)) ale za pokus a nove zazitky to stoji. jen prosim o hernu dostatecne vzdalenou od redakci vyznacnych deniku i internetovych .-)

      0 0
    • enjoy  

      tak me jeste ted napadlo. kolik kdo nahazel nejvic pri minulym bowlingovym srazu? jenom me to tak zajima:-)

      0 0
    • lubos  

      A muzu se pridat taky ?

      0 0
    • Radek Broz  

      Kdyz uz jsme v tom, tak se zeptam – vas nekoho ta hra jako takova vazne bavi? Jako je to urcita zaminka, proc se setkat, pokecat a popit, coz je ok, ale ta hra jako takova mi prijde neskutecne nudna. Jen chci vedet, jestli nekoho bavi to samotny kouleni, kdmyz si odmyslite to vysedavani mezi tim;-)

      0 0
      • enjoy  

        no chvilema docela i jo:-).kdyz treba das dokonalej strike,tak je to takova pecka,ze to potesi:-)). anebo sestkou,to uz je mistrovsky:-)) anebo naucit se s excentrem,nebo to aspon zkouset..,taky docela zabavny.

        0 0
      • fousac  

        me to bavi..

        0 0
      • wroum  

        me to bavi :-) teda kazdej den to hrat nemusim, ale jednou za cas to je sranda

        0 0
      • SavaH  

        Uz si to moc nematuju, ale byls to ty nebo Padlista, kdo loni na Milade predvadel tech 360° :o)))

        0 0
    • Medunka  

      Tak mladazi, napiste dolu, kdo z vas ma cas ve CT 25. tak kolem 18:00 na Bowling u Enjoye… Slevy se konat nemusi, nemyslim, ze jsme nejake velke socky co nemaji ani na to se slozit na pronajem drahy… Enjoy by mohl predbezne rezervovat nejakou tu drahu na ten dany cas

      0 0
      • Luka  

        JA + Habib… ale trochu pozdejc, bo mam v praci ponekud delsi smenu, ale snad to zvladnu na kole domu, to by pak slo. A jelikoz mam hned v sobotu krasne 23.narozeniny, ocekavam od prichozich darecky. Na oplatku donesu neco z vlastni zahradky… :)

        ENJOY: ZARIDIS PROSIM MOZNOST KONZUMACE VLASTNICH UPECENYCH SATECKU O DONESU? NEBO KAZDY KDO BUDE CHTIT JIST MUSI ODBEHNOUT MIMO AREAL? …NEBUDE TOHO NA NAJEDENI, JEN NA OCHUTNANI… CO?

        0 0
      • Bulda  

        hír (tady), mimopražští se krom dopravy ptají: co ubytování :))??

        0 0
        • Luka  

          muzes prespat u nas v garazi :)))) … 3*4metry v kryté 1400m garazi…co? je to cca 300m od bowlingu :D

          0 0
        • fousac  

          nejakej nonstop snad najdem, aby sme preckali do rana.. ;)

          0 0
          • enjoy  

            nonstop mame hned dvere vedle:-)),delal jsem tam.

            0 0
          • Bulda  

            nesmis soudit ostatni podle sebe, sice ujedu maraton na kole, ale pivni maraton s tebou, na to nemam, to se verejne priznam a necham se dobrovolne potupne porazit :))

            0 0
        • Medunka  

          mno, to nevim, nevim s ubytovanim ;(

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • cabbage  

        přijdu.

        0 0
      • enjoy  

        takze tedy dobra:-).ve ctvrtek delam,sice se na vas budu jenom koukat,ale to nevadi,pac mam stejne prostrednicek v dlaze takze hrat nemuzu:-). jedna draha je max pro 8 lidi(coz uz teda ale neni idealni pocet:-)),tak kolik a na jak dlouho to mam rezervovat? jo a s tou bastou,to nebude problem:-))

        0 0
      • Bulda  

        ted koukam, ono je zrovna khamoro www.khamoro.cz, nechces to presunout? zrovna ve ctvrtek je to nej: 25.5.2006 čtvrtek 12.00 – centrum Prahy – Můstek – Defilé účinkujících 18.00 – Slovenský institut v Praze – Promítání filmu Deti vetra (Slovenská republika) 19.00 – klub ROXY – Koncert tradiční romské hudby: Kek Lang (Maďarsko) Gitans (ČR) Nadara (Rumunsko) Ilo (Rusko)

        nebo ze bych dorazil pozdeji? .....ale to uz nebudou satecky :(( …kdyztak schovat, jo?

        0 0
        • Peslezedirou  

          Taky na to … tohle je daleko lepší akce. Jinak Khamoro znamená morgošsky SLUNÍČKO…těším se, těším. A pak o víkendu mezi ploty…:o)

          0 0
        • Martin  

          Nejen – taky jsou tu POLEMICI!!! Tuším, že někde na Pze 6. Co se dá dělat, dám jim přednost před bowlingem (čti koláčkama:-)

          0 0
      • jonas  

        Zrovna jsem chtel napsat ctvrtek taky neee ..

        0 0
    • enjoy  

      zatim jsem preventivne rezervoval 2 drahy na 3 hodiny.od 18:00.zmeny jsou jeste asi dobre mozny,zatim tam moc rezervaci neni..

      0 0
      • Medunka  

        Diky.. myslim, ze 2 drahy na 2 hodky budou stacit. Znas lidi z BF. Dnes tu budou tvrdit, ze na 100% dojdou a pak kulove

        0 0
        • Bulda  

          JEN tu jeste nepadlo, kde to vlastne je to u enjoye? khamoro je i v patek :))

          0 0
          • Luka  

            www.nagrosi.cz … vyborna pizzoshka a pivo ujde :)

            0 0
            • zirecek  

              Zkuste někdy i termín akce o víkendu, :-).

              0 0
              • Luka  

                prijed a zajdem, to neni problem :)

                0 0
                • zirecek  

                  Teď o víku jsem měl v plánu Mezi Ploty, ale spíš to padne. Někdy se ozvu, třeba se projet na bikách, :-).

                  0 0
                  • Luka  

                    fuuuuuuj chrtiiii! navrhuji zapoleni v jidle nebo popijeni piva,ale S TEBOU na bike nejedu. nejsem blazen! ;)

                    0 0
                    • mawerick  

                      V pití piva?;) Já nevím kdo u pigiho protestoval že po druhým už další neee;) :D

                      0 0
                      • kámen úrazu1  

                        v POPÍJENÍ piva To vidím tak, že se jedná o to, kdo bude pít jedno pivo nejdýl. :-) V tom případě bych si taky zasoutěžila. :-)

                        0 0
                      • Luka  

                        a kdo vdecne koulel ocima, ze ho vezmem ssebou dom a nebude muset zustat jako posledni mohykan u pigiho s fousacem, aby byl opit do bezvedomi???

                        tseeeeeeeee… a nebylo prvni. dle mych vypoctu od nejake ctvrte hodiny to bylo 6ty a to jsem se na kole drzela tak tak. nejsem zvykla v takovym podrousenym stavu ridit… ale vzhledem k ty tme a k tomu desti to bylo uplne jedno, i kdybych s tim kolem valela sudy, nikdo by si toho stejne nevsiml :)

                        0 0
                        • mawerick  

                          Ale já měl po deseti (nebo dvanácti – vím já kdo to má s fousáčem počítat;)) nárok;) :D

                          no tma a déšt teda byly dobrodružný to je pravda:)

                          0 0
                          • Luka  

                            vy chlapi vic vydrzite… a navic… ale je fakt, ze to mas horsi. protoze my vsichni pijeme nejdriv do jedny nohy a pak do druhy nohy, abysme se nemotali…jenze ty s tim nemocnym stribrnakem to mas tezky… tat 15piv jen to jedny nozicky, tak me to asi pekne tahne na pravo…:)

                            0 0
                            • mawerick  

                              No právě;) Ná s nemocný musíte šetčit;) Navíc jsem měl o dost překročenej limit dojezdu:) Takže všechny okolnosti pracovaly proti maximálnímu výkonu:) Jak si přišla na to že zrovna napravo?;)

                              0 0
                              • Luka  

                                sakra! vedle? …tu nohu mas napravo… nebo se pletu?…

                                0 0
                                • mawerick  

                                  eeeeee;) Ne e:) Nalevo;) :D proto je to lefty přece;) :D

                                  0 0
                                  • Luka  

                                    shit!.......se vomlouvam. boze. ted jsem za TOTALNIHO ****** :D Nemuzete me rovnou zabit?.. Nebo podat pomocnyho panaka? … to mam z ty prace.. clovek dela 50veci najednou a pak to takhle vypada :D … no, to budu mit zase dlouho na triku, ze je lefty vpravo :D… bych nejradsi zalezla pod zem :D

                                    0 0
                                    • mawerick  

                                      zabit? tak to ne;) takovou radost ti neuděláme;) Ale PP zní dobře;) jo a stou prácí to znám… Dělát 50 věcí najednou není dobrý… zvlášť když je člověk chlap:) My na to narozdíl odvás nejsme uzpůsobený;) :D

                                      0 0
                                      • Luka  

                                        mnojo, jenze panaka tu nemam. chjo, tak jsem ukradla aspon jeden bonbon pro zakazniky :) je dobrej. Uz se tesim na cestu dom… beru to velikou oklikou a mam slibeny jedno pivo az potkam muzskyho v hospode na hrazi… huraaaaa..se nemuzu dockat.

                                        0 0
                                        • mawerick  

                                          Jo tak to jsme na tom skoro stejně:) ale já panáka nahradil žvejkačkou a domů jdu po svejch páč tu nemám kde nechat kolo:( A pivo mě taky asi nečeká:( Ty si teda ale potvora provokatérská;)

                                          0 0
                                          • Luka  

                                            no, ahaaa..tak pockeeeej, ja ti to popisu mnoooohem lakaveji… taaaak teda: kolo mam zaparkovany v praci primo pod schodama v kartotece, zamceny ke schodum, aby mi ho nekdo necmajznul, obcas se na tom mistecku sejde jeste s jednou pleckou od kluka z technickyho, kterej si mysli ze mit XT dualy na kole za par svestek je ta nejfajnovejsi vec na svete.. tak ho u toho nechaam a strasne ho chvalim :))

                                            A dneska jsem pekne v pul jedenacty vyrazila „prorazit“ novou cestu do prace. Takovou jednu z rychlejsich a pohodlnejsich. Jde mi o to eliminovat cestu po hlavnich silnicich. To se mi vydarilo a v totalnim paraku jsem si to jeste prodlouzila o par kilacku navic prujezdem kolem krasnych rybniku a novou obytnou ctvrti, vyfunela jsem si takovej peknej kopecek na me dost slusnym tempem a zakotvila za pc. Vybalila obidek a do 12:30 se krmila. Mno, pak nejaka ta prace, semtam pokec se sefkou o nejakych novych konspiracnich teoriich o webu. A za hodinku osedlam opet vizlone a pojedu prorvat novou trasu, ktera je uplne epes rades… pekne tady vlitnu do xaverovskyho lesa, projedu ho, drapnu se modry, projedu kus klanovickeho lesa a pak zpet po turistarnach polem nepolem pres Bechovice do Kralovic a Pitkovic a pak hezouckej singlicek podel Boticskyho potoka, mozna zabrodit jentak pro radost, a opet singlicek az k hostivari. Tam to bude trochu opruz, bo tam bude spousta lidu, ale po nejakym kilometru, dvou me ceka orosena uuuuzasna plzen, v pullitriku s ouskem, hezky na zahradce, pod stromy…uaaaaaaaaa

                                            0 0
                                            • zirecek  

                                              Ty mě vážně štveš. Za takový popis, návnadu bys zasloužila, :-).

                                              0 0
                                            • mawerick  

                                              Tak a dost;) Já teeda zásadně protestuju… Já tady sedím už od osmi… A budu tak ještě hodinu… Kolo se mi houpe doma na zdi páč tady není kam dát (ono by asi možná teda i bylo, ale není tu sprcha:( a nechávat ho v openspacu se mi taky moc nechce) tak mě laskavě moc neprovokuj nebo ti to příště spočítám;) :D

                                              0 0
                                              • Luka  

                                                ja uz to mam spocitany… minimalne 40tisic po sleve…

                                                mno… jasne, no…ale zase jsem se nezminovala o tom, ze mam k dispozici parking kola i v garazi, ale protoze neverim spolehlivosti garazovych vrat, tak ho mam radsi tady, vzdysnou carou 2–3 metry ode me…mnooo

                                                jo my sprchu mame… jenze bez teply vody. Takze to je mazzzzzzzzeeec… :D (nesnasim ledovou vodu)

                                                to ja taky normalne od osmi do peti, jenze dneska 1/2dne dovci kvuli zubarum, tak jsem to vyuzila a rano se trochu projela… a ted uz se nemuzu dockat. Nove ponozticky z transbrd s lebkama uz mi skubou s nohama jak by chtely ven

                                                0 0
                                                • mawerick  

                                                  a nenechá toho a nenechá;) Ty si prostě nepoučitelná;) jestli on ten habib nebude krapet podpantofelník;) :D

                                                  0 0
                                                  • Luka  

                                                    jak si na to prisel? (a mam zase prusvih… ti pekne dekuju!)

                                                    uz toho necham. jsou tu i jini. treba ten co jsem ho potkala rano (dopoledne) v hostivari, vypadal ze jede na vejlet. jak ja mu zavidela…

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Unterpantoffel, :-).

                                                    0 0
                                                  • mawerick  

                                                    Promíň;) Ale musel jsem tě v tom rozletu nějak přibrzdit;) A u koho průšvih?;)

                                                    0 0
                                                  • Luka  

                                                    u koho? no haaaadej.. jasne ze u habiba. a to budu mit narozeniny. no takhle mi nic neda…

                                                    0 0
                                                  • mawerick  

                                                    Bych to neviděl tak černě;) Já myslím že už někde pobíhá po praze a shání rám;)

                                                    0 0
                                                  • Luka  

                                                    .DDDDDDD no, to urcite…

                                                    0 0
                                                  • mawerick  

                                                    No co ty víš;) Nepodceňuj ho:)

                                                    0 0
                                                  • Luka  

                                                    nepodcenuju, ale mame limit na darky, takze… nevim kde by vyskrab z prasatka takovejch penez :) mnojo, tak ja si jdu prohlidnout jeste jednou mapu, abych trefila :)

                                                    0 0
                                                  • mawerick  

                                                    :) never say never;)

                                                    0 0
                              • Luka  

                                Menim vypoved: tahlo by me to vpravo… do Berounky :) tak… ta uz je v pravo… byla… myslim… :D

                                0 0
                    • zirecek  

                      Dobrá, soutěž v pivu. Dovezu ještě slivovicu, :-)).

                      0 0
                      • Luka  

                        máme specielni slivovicu… cervenou… tzv. Blanka.. je to slivka ve ktery se pak louhujou visne, takze ma nadhernou fialovorudou barvu, poctivejch hodne pres 40 a je neuveritelne vyborna :)

                        0 0
                        • zirecek  

                          Ty lákáš, moc, :-). Tu vyjížďku bych dal, bude sranda, lala někam za Prah všedních dní.

                          0 0
                          • Luka  

                            videls nekde v tom povidani o slivovici nejakou minizminku o vyjizdce??? :))) ja ne..... mno, mozna ze to i pred sebou shifruju …

                            vyjizdku? no.. se mnou si moc nezajezdis. takze kdyz te chrti protahnou, rada te prevezmu v dostatecne znicenem stavu tak akorat zralem na obcerstveni v nejake dobre hospudce :)

                            Za prah vsednich moznosti povazuji prave sobotni cestu od pigiho :)

                            0 0
                            • zirecek  

                              To je samá ženská šifra, :-). Umím jezdit pomalu, za koho mě máš. Nejsem chrt, kde jsi na to přišla, to mě zajímá? :-))

                              0 0
                  • kámen úrazu1  

                    A co hned příští víkend? V sobotu dát něco např. v Brdech a v neděli si projet trať Berounskýho. Pojeeď. :-)

                    0 0
                    • Luka  

                      s kym pojede ty brdy? me v sobotu na brdy nevytahnete, ja budu za lenocha… :)

                      0 0
                    • zirecek  

                      Bohužel jedem Sulov u bratrů… .

                      0 0
                      • lubos  

                        Tak to se s nejvetsi pravdepodobnosti potkame :) Ale asi jenom na startu a pak v cili … chrte :P

                        0 0
                        • zirecek  

                          Nejsem chrt, jezdím pro potěšení. Dojedu na křeče. Jak vypadá trasa, jel jsi někdy, spíše kámen, hlína, šotoliny, co převažuje. Budu rád, když napíšeš něco, :-).

                          0 0
                          • lubos  

                            Fatran ? No, jel jsem ho v roce 2003. Coz jeste byli 2× kolecko po 49km a prevyseni celkem asi 3200. Soucasnou trat jsem jel v roce 2004. Coz asi vis, kamen hlina a sotolina nebyla. Jenom BLATO. Odporny hnusny BLATO. A mozna nekteri by ti mohli rict, ze pokud tam letos pojedu, ze by neco podobnyho mohlo hrozit. Ale never jim ani slovo! :o))) Jinak je tam vsechno, ale neni to nejak tezky teren. Za sucha asi Fast Fredy v pohode. Tedy, ja ne, ja ne nich jezdit neumim. Jinak je to hodne rychla trat. Zadne dlouhe stoupani a celkove prevyseni male. Akorat je fakt problem, ze si moc nepamatuju. 2003 to jsem mel upal, a 2004 .. no, to uz jsem psal :)

                            0 0
                            • zirecek  

                              Fredku jsem jel i teď na částečně bahnité Silesii a vážně spokojenost.

                              0 0
                              • lubos  

                                V bahne je asi jedno co mas. Hlavne umet jet ve smyku :P. A kdyz je mazlave blato, tak co nejuzsi plast. Treba na Salzkammergut bych FF moc nedoporucil. Ale je fakt, ze nevim jak na tom je ten guard a 2.25". Nekdy budu muset zkusit. Zachrtit :)

                                0 0
            • mawerick  

              a celkem dobře tam i vařej;)

              0 0
        • Bulda  

          mas pravdu, ted mi kamos poslal propozice na Praha-Doksy a hadej, kdy se to jede:(? Ledaze by si vykouzlila hnusny pocasi ci dotlacila tu kožkohruškovici (či jakekoli jine lakadlo :))) toz nejspis bud pozde nebo vubec …stejne ty koule uz sou na me kulaty az moc (oproti kolu, tj. do vsech stran) a asi by me neposlouchaly :))

          0 0
          • Bulda  

            jo a khamoro je i v sobotu, sem si nevsim, ze to hrajou v lucerne vsechny ty kapely zpredtim naraz .....a to se vyplati, pote .....poustej tam i zboulovany :)) listky jeste sou

            0 0
    • Manas  

      ASi dorazim pokud me nezklati depka :-)

      0 0
    • Manas  

      Jeste me tak napadlo k hlasovani .. pokud Bajkr odleti s kouli tak ja s tema betonovejma nehraju :-) Kdy by platil opravu drahy :-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Pokud nahodou budu v Pze, tak si asi exkurzi primo do enjoyova teritoria nenecham ujit;-)

      0 0
      • enjoy  

        cha chaa:-))

        0 0
        • Radek Broz  

          Zas tak bych se neradoval, i kdyz se na me urcite narame tesis, mozna pristi tejden nepojedu do Phy vubec a budu radsi jezdit;-)

          0 0
    • Medunka  

      Nazdar mladezi, nejak mi do toho neco vlezlo a nebudu se moci ve CT zucastnit (hold dulezitejsi veci nez je parba) ;-( Takze pokud to chcete nadale spachat, tak si to vem te nekdo pod kridla

      0 0
      • Bulda  

        tak to je teda (ne)slusny ale vyhovuje mi to :)) a kdo z „truchlicich“ pujde v so na to khamoro do lucerny, co? cikani (ehm …romove) to bude toco, a pak by se dalo i dat par kousku .....uz bez tech kulatejch veci samozrejme (memyslim pulitry :))))

        0 0
        • Medunka  

          Jak jako ti to vyhovuje? No ty si teda podlej a skaredej

          0 0
          • Bulda  

            to ne jako ze ty tam nebudes, dyt sem tam chtel jit jen kvuli tobe, prece ;((, ale ze se tam nebudu muset z Doks hnat .....kdyz se muze neucastnit dokonce hlavni organizatorka, tak me to bude snad taky prominuto :)), prestoze sem to slibil, Praha-Doksy je sice silnice, ale pekne rozbita a kolo je porat kolo, staci jako omluva :))???

            0 0
            • Medunka  

              Beru ;-) Ja taky nemuzu kvuli kolu. Si to uzij, loni sem to chtela taky otestovat ;-( ale mam ctvrtky v praci az moc narvany praci a nemuzu si jen tak vzit volno

              0 0
              • Bulda  

                ja si zadny volno teda neberu, ted su v praci, start je az 15:30, takze v poho, navic to jede i sef, spolecny odjezd na strat, cas stanovil on :)))

                0 0
              • Bulda  

                ty mas silnicku?

                0 0
                • Medunka  

                  to mas dobryho sefa. mam ;-) takoveho kostistraska

                  0 0
                  • Bulda  

                    tak si pis 2.7. Drtikol www.uac.cz povinne ;))!!!

                    0 0
                    • Medunka  

                      ale ale, jakapak to je kontaktni osoba tam ;-) 1.7. budu jako loni prudit na Drasalovi a 2.7. jsem u rodicu ;-(

                      0 0
                      • Bulda  

                        taky prudit :))?? jo, to rodice obcas potrebujou …tak to holt zas vyhraje Sava :)) copak kontaktni osoba …odted jedine paaaane reeediteeeeli, si vyprosuju :))

                        0 0
        • Luka  

          ale on bowling bude. tos si jen Medunku spatne pochopil… bowling je, a satecky taky budou… dneska se na ne chystam az prijdu z prace.. takze vy vopicaci, jestli se neukazete, tak mebudete mit na svedomi, protoze puknem, jestli to budeme muset snist sami

          0 0
          • mawerick  

            Myslím že všichni dorazej už kvůli těm šátečkům;) když je tady tak do nebe vychvaluješ;) :D

            0 0
          • cabbage  

            klid, bowling nebude(resp. bude), aspoň na mě (a kibice:) zbyde víc šátečků:)

            0 0
          • enjoy  

            to se nejak sikovne rozproda:-)

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • cabbage  

      dobrá akce, sice slabší účast, ale bez kuřáků:) k šátečkům: moc dobrý, ale možná míň sladit;)

      0 0
      • Luka  

        ja vim, misto pojidel dat tvaroh… budeeee

        0 0
      • enjoy  

        jo kdybys prisel driv,zbyly by na tebe ty uzasny slany spenatovy,mnaaam!

        0 0
        • Luka  

          mnojo se tu porad slibovala sateckova party… variaci je nespocet…

          ja ty spenatovy delala uz po treti, a nikdy jsem je neochutnala… az vcera… ty co doma zbyly (8kousku jmenovite), sezrala jsem je jednim vrzem, bozinku, to byla dobrota!!!! kam se hrabou ty sladky! …

          0 0
        • Luka  

          mnojo se tu porad slibovala sateckova party… variaci je nespocet…

          ja ty spenatovy delala uz po treti, a nikdy jsem je neochutnala… az vcera… ty co doma zbyly (8kousku jmenovite), sezrala jsem je jednim vrzem, bozinku, to byla dobrota!!!! kam se hrabou ty sladky! …

          0 0
    • Tomahomo  

      200 :o)

      0 0
    • Elwing  

      Nikdo nic? tak já :)

      Jelikož na kolo moc s vámi nejezdím, tak už jsem vás dlouho neviděla. Navrhuji tedy bowling zde v Holešovicích. Ráda bych středu nebo čtvrtek, ale příští týden to tam už mají zarezervované, takže další týden, tj. 9. 11. nebo 10. 11. od 19.00?

      Co myslíte?

      Dejte vědět, budu se těšit

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.