• Ivoch

    Poraďte mi někdo prosím, kde se dají sehnat tretry Merida v týmových barvách. Dle 2 prodejců (Zlín a Kroměříž) je Merida prostě není schopna dodat ve velikosti 44. Tak nevím. Mám veškerý oblečení Merida Team, ale chybí mi tretry. Loňský model byl myslím Athens Silver. Ten je prej doprodanej. A letošní není. Nevíte prosím o tom někdo něco víc?

    0 0
    • lubos  

      A co zkusit napsat primo zastoupeni Meridy v CZ/SK ?

      0 0
    • Vilém  

      Kolik Ti plati za reklamu?

      0 0
    • orca  

      jezdíš tak dobře aby se oni za tebe nemuseli stydět ???

      0 0
    • Meesha  

      maj je na www.bagbike.cz

      0 0
    • Ivoch  

      Odpověď Merida:

      Dobrý den,

      tyto tretry jsou bohužel ve velikostech 43 a 44 již vyprodané a letos již další nepřijdou.

      S pozdravem

      Marek Doležal

      Merida Czech

      Nechápu, jak můžou být tretry před začátkem sezony vyprodaný! prčo neobjednají nový?

      0 0
      • Meesha  

        ja jen nechapu proc trvas na tech meridach… Byly by posledni od koho bych koupil tretry…

        0 0
        • Ivoch  

          Mám v plánu ještě Shimano tretry. SH-M180. Ty se dají sehnat. Chtěl jsem původně Meridy, protože mám oblečení Merida. Ale asi to neklapne :-(

          0 0
      • orca  

        Dobrej obchodník je ti to ochoten přivézt z venku – věta nemáme pro dobrého obchodníka NEEXISTUJE !!!!!

        0 0
        • Ivoch  

          No to by měl. Ale na tak dobrýho obchodníka jsem nenarazil. Každej se bojí něco brát. Zvlášť boty. Třeba mi budou malý a budu potřebovat 45. Může se bát, že by mu zůstaly na skladě. U nás (v ČR) stejně nikdo nic nebre na sklad a řeší se vše na objednávku. Blbej systém.

          0 0
          • Orbis  

            největší problém je v meridě ten, že tak nějak vytváří hlad po kolech když si někdo chtěl koupit letošní Pro-D, tak bylo snad jediný ve 20" v ČR a snad už ani tyto kola letos nebudou…:-/ potřebuju dlouhej dres, tak doufám, že nějakej seženu:-/ btw: tyhle tretry jsem mohl mít (teda loni) za vynikající cenu, ale když jsem je viděl live, tak jsem si radši zaplati za SIDI a nelituju:-)

            0 0
          • kafac  

            Kamos ty tretry ma a je to teda bida..... to bych na nohy nedal

            0 0
            • Ivoch  

              V čem se mu nezdají? Co je na nich špatně?

              0 0
              • kafac  

                Asi jako kdyz koupis boty v Adidasu nebo u ťamana, jsou takovy jakysi kozenkovy, lepeny, proste od pohledu takovej lagric.....

                0 0
      • lubos  

        Asi musi dovezt celej kontainer. To pak problem je docela velkej :(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.