• sini

    cuz nemáte někdo tenhle rám nebo NS bitch a kde se dá sehnat hlavně by mě zajímalo kolik váží a kde se dá sehnat

    0 0
    • Toams  

      na mura skus www.dw-cycles.com/ … je to garazovka (nic v zlom:-), tak neviem, ci to do Ciech niekto taha …

      0 0
    • Výběr z produktů
      Přejít do shopu (Komponenty)
    • CZiko  

      mě by zajímalo, kolik to váží… právě jsem se zamiloval:))

      0 0
      • ice  

        nekde jsem cetl ze Muro ma 3,5kila.poradnej macek!ale uz je prekonanej,brzo bude na svete dalsi rada pevnaku a´la Imperial Evil

        0 0
        • CZiko  

          a kurňa… tak to není nic pro mě:))) já bych chtěl rám ve stejném designu, nejlépe aby měl lehce přes 2kg:-)

          0 0
      • Bully  

        Tobe se to fakt libi? Jestli tohle ma byt hezka prace, tak nevim, lepsi svary dokazu udelat i ja :)

        0 0
        • Veeteck  

          Ja bych tomu veril. Ty chlapi tim docela zijou, sami to testujou. Podle me jsou to takovy slovensky Frantove Mrazkove, pristup k zakaznikovi bude podle me super.

          0 0
          • Bully  

            Ale jo, proc tomu neverit, ja jenom, ze ty svary jsou doopravdy… ehm, nejsou vubec pekny. Asi jsem moc rozmazlenej, kdyz mam ram, co se nesvaruje, ale pece v troube :)))

            0 0
            • ice  

              co se vam nezda na tech svarech? moc jim nerozumim,ale neco konkretniho byste vypustit mohli.pokud vim,tak jeste zadny Muro neprasklo. je to ocel,ne hlina,ktera by krupala. to mate vsichni Cannona,ze mate lepsi svary? neni to z tovarny kde to varej stroje,proste handmade

              0 0
              • Bully  

                Jenom rikam, ze nejsou pekny. Jsem povolanim kovar- zamecnik, neco kilometru housenek uz jsem svaril. NETVRDIM, ze by nemely drzet, jenom se mi proste nelibi, soude podle fotek detailu z odkazu. Treba to umi i lip.

                0 0
                • ice  

                  no super,nekdo z povolani.jak bys je delal ty? v cem sou jiny? dokazes popsat rozdil?

                  0 0
                  • Bully  

                    pomooc :-) nechtej toho po mne toho tolik, ja uz to prestanu kritizovat :))) (ram jsem jeste nevaril)

                    0 0
        • goofy  

          Ty svary jsou fakt takove posmrkane…

          0 0
    • black.horse  

      NS Bitch vozím a jsem spokojen:-) jinak pár kousků objednává od poláků Čižmy… takže v 901bikes… cenu už si přesně nepamatuju, ale tuším kolem osmičky a hmotnost mjí na webu: www.northshore.pl

      0 0
    • Tomcat  

      Jo máme tu oba.

      NS byl koupenej v 901 bikeschop Devil je přimo od výrobce namíru

      hmotnost nevim protože na tu se nehraje

      0 0
      • sini  

        tak kterej je teda lepší NS nebo devil nějak si pořád nemůžu vybrat…poradte

        0 0
        • sini  

          když si u toho DW můžu udělat vlastní geo podle čeho se to vlasně dělá podle výšky jezdce?? atd poradte pls

          0 0
        • Tomcat  

          No to je je otázka lepší? Vo ni sou kapánek kažbej jinej.

          NS Bitch hodnotím jako lehkej uhlazenej ocelovej rám na FR.

          Naproti tomu je Muro je „PunksNotDeat“ HC za kažkdou cenu.

          Pokud nemáš potuchy jak na geomku namíru , tak si nech poradit přímo u Devilů. Nebo spíš ber standard

          0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse