• Meveric

    Potřeboval bych helpnout. Jsem se dneska vratil z cyklaku , kde my bylo receno ze mam predni menic Deore mam mirně zohli a proto se my tedy spatne preskakuje. Potreboval bych tedy zjistit jestli je nebo neni v poradku ??

    0 0
    • kubad  

      přes co se ti teda špatně přeskkuje???

      0 0
    • enjoy  

      sice z toho absolutne nechapu,jestli mas problem v ohnutem voditku presmykace,nebo se ti proste nelibi ten prolis co tam od vyroby je:-),ale jestli ti to na nejakych prevodech skrta,tak vez,ze mne taky a moc lidi kterym by to bezchybne chodilo na vsech prevodech asi nebude. muzes si to seridit jeste tak,ze ti to bude skrat na prevodech ktere tolik nepouzivas.anebo muzes zkusit nejak priohnout to voditko sam,ale to zase riskujes ze ti to bude hur radit.

      0 0
      • Meveric  

        myslím že do toho drbat radeji nebudu , nevím právě jestli je to skřivené schválně přidávám ilustrační foto ve špatné kvalitě

        0 0
        • mechanik  

          Tak to je problém skoro všech novějších přesmyků pomůžou sikovky a v případě Sramu X-gen spíše kladivo dobře podložit a pěkným úderem to vyboulit na druhou stranu na svým kole jsem si s tím hrál skoro dvě hodiny,ale teď řadí perfektně :-))) Samosřejmě jsem to neměl při té úpravě úderem na rámu.

          0 0
    • raceman  

      se ti nedivim ze ti to dre na 2/8,9 to už je moc velký křížení řetězu. jestli ti dre i 2/7 tak zkus postelovat horní doraz.

      0 0
      • Meveric  

        Na 2/7 to jede vpoho , skace až u viších a v limitních případech při těžkém a lehkém řazení ale to věřím že je normální

        0 0
    • maark  

      Okoukni jak to vypadá na jiném kole??Na té tvé fotce toho není moc vydět.Pokud je to opravdu z ohýbané tak to srovnej pomocí hrubé síly,kleště, kladivo atd. Zkontroluj si ještě takové ty čepy jsou zajištěné jenom nějakou pružinkou,ta se mě začla povolovat,zvětšila se vůle.Vypadá tak trochu jako zmatený paragraf?U svého deorka jsem ji vyloupnul, zmáčknul v místě kde je nasazená na čep a nacvaknul zpátky,od té doby na krajních převodech řetěz už neškrtá.Jednu dobu už jsem koukal po novém.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.