mate nekdo podobne sedlo? je to normalni?

45 nepřečtených
  • Lance

    Zase jeden z mych threadu, mate i nakres:), ale chci se zeptat: Mam nove sedlo presne takove jake jsem chtel je to takova ta tvrda nizka uzka placka no a na tom obrazku je cervene vyznacen zamek sedlovky. diky tomu,ze to sedlo se samozrejme vpredu suzuje, tak kdyz se na to sedlo podivam shora viz. obr.vlevo,tak jdou videt rohy zamku- tj. to cervene – muzu to tak nechat? Mate to taky nekdo tak? mam to tak proste upnute, nebudou se trhat kalhoty? nerad bych to zjistil casem, mozna blbej dotaz, ale proc se tady na vsevedoucim foru nezeptat

    P.S. obdiv k obrazku nemusite davat najevo, vim,ze kreslim dobre, budu rad za vyjadreni k problemu

    Anketa: Budou se kalhoty trhat?

    Ano
    2x
    5%
    Ne
    7x
    17%
    0 0
    • wroum  

      a prekazi ti to?

      PS: ten obrazek je opet spickovej, jen nevim co je ten vec nad podpisem.

      0 0
    • kubad  

      Pokud o ten zámek nebrnkáš nohama , tak to nech

      0 0
      • Lance  

        no asi si sem tam brknu, vzdyt mas stehna u sebe kdyz jedes ne? ale proste to necitim a nemuzu se furt smerem na generala divat:)

        0 0
      • Lance  

        diky

        0 0
    • ddd - andy  

      Takhle sem to mel na par kolech. Je to tim, ze je sedlo uzky a navic je posunuty v lyzinach az dozadu. Pokud ti to vadi mas problem. Ja si o tem zamek obcas skrtnu, ale je mi to uplne jedno a vubec mi to nevadi. Kalhoty se mi diky tomu neroztrhly ani jedny.

      0 0
      • Lance  

        prave,ze mi to nevadi, jinak to jsem chtel slyset=cist:) to totiz ani necitim jestli se toho dotykam a nerad bych to sedlo menil, protoze takove jsem fakt CHTEL!!! rovnez tobe diky:)

        0 0
      • TheIF  

        Nepotřebuješ aby jsi o ten zámek škrtal, stačí když se budou kalhoty lehce odírat a za nějaký týden uvidíš :-)

        0 0
        • Lance  

          ale to jsem cist nechtel!

          0 0
          • maxtor  

            Uvidíš sám. Mě stačilo, že jsem na sedle odřel tu vrchní vrstvu (vypadalo to jako nějaká gumová membrána – Ritchey Pro) a dostal jsem se na vnitřní, která je na omak trochu hrubší. A kalhoty šly po pár stech km do p…le. Vozil jsem je 3 sezóny.

            0 0
          • TheIF  

            Stačí jedna, dvě projíždky a kalhoty se začnou žmolkovat…atd no a pak budeš vědět jestli je to OK nebo budeš muset posunout sedlo/vyměnit

            PS: já odrovnal kalhoty NALINI až na kůži o podsedlovou brašničku ale trvalo to tak dva měsíce – neměl prachy na novou (nemší) nebo batoh :-)

            0 0
            • maxtor  

              Tak to se ti jistě vyplatilo. Ještě že jsou Naliny šmejdy za pár šupů:-)

              0 0
            • pepek  

              Taky tak, ale včas jsem to poznal. Nejhorčí je ten suchý zip, ten ty gatě spolehlivě rozžmoulá

              0 0
          • kubajs mtb  

            já takhle prodrbal jedny, pak sem radši vymněnil sedlo

            0 0
        • ddd - andy  

          Mne to vysvetlovat nemusis… :-)

          0 0
      • jecnak  

        Mam to na nekolika kolech (viz. foto mojich biku) uplne stejne – na Rooxu sedlovkce problem neni, na Shamanu jsem musel trochu zabrousit mechanismus zamku. Kalhoty se pak netrhaj ani v jednom pripade.

        0 0
        • Lance  

          tak presne to sedlo na tom superioru je dle meho gusta!!! to je to co se mi libi, proste placka! parada

          0 0
        • Lance  

          muzu vedet na kolik vyslo? nechce se mi to hledat:)

          0 0
          • jecnak  

            Co presne myslis? Sedlo 2300, sedlovka myslim 1600 a cely kolo nevim (neni to seriovka) a ani vedet nechci ;-)

            0 0
    • Toams  

      ja som si pred nedavnom tiez kupil sedlo – tenke, uzke a ked nanho mrknem zhora, tak zamok licuje s hranou sedle, resp. je asi bajvoko 1mm „zapusteny“ a to mam sedlo podla ukazovatela na lyzinach maximalne vzadu … toz to mas asi ultra tenke sedlo alebo ultra siroky zamok (ja mam obyc UNO ul-tralight)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Měl jsem podobný problém Nisen a sedlovka EXU, ty válečky co drží ližiny jsem ubrousil trochu pilníkem, ale tak aby tam ližiny ještě seděly.

      0 0
    • orca  

      V době digitálních foťáků + fotomobilů tohle ???

      při pohledu na obrázek musím konstatovat že i děti kreslí lépe… těžko se vyjádřit k něčemu co nevidím …

      0 0
      • Lance  

        anketa a pochvaly ostatnich soudruhu hovori jinak, ale jestli to nebude tim, ze neumis cist ve vykresech

        0 0
        • orca  

          právě naopak výkresy mě skoro živí… ale nechme toho …

          0 0
          • Lance  

            zkus byt trochu nad veci a neber vsechno tak vazne orco:)

            0 0
      • wroum  

        ses suchar a nerozumis umeni! :-)

        0 0
        • pepek  

          U umění je prý důležité, aby tomu rozuměl sám author. Ten ostatní plebs na to stejně nemá, aby to ocenil :-) (Řekl mi jeden amatérský umělec na moji skromnou stížnost, že moderní umění skoro nikdo nechápe.)

          0 0
    • ziki007  

      Mám to zrovna tak,gatě ani nic jinýho mi to zatim netrhá… Sedlovka Exu, zámek přečuhuje fakt lehce… Btw dobrá schopnost abstrakce… Picassova škola? :-)

      0 0
    • Pinocio  

      Myslím, že pokud na tom zámku nemáš nějaké ostré hrany, tak se to nemá o co trhat a kalhoty prodřeš časem tak jako tak…

      0 0
    • Lance  

      tak nastesti se netrhaji

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.