Problem s vidlou SUNTOUR XCR 120mm Prosim o RADU :) !!

12 nepřečtených
  • Francek

    Ahojte. Mam problem :(. MAM XCR-ku a „kope.“ T.J. napr. ked sa odlepim prudsie od zeme tak „kopne“ alebo ked na mieste vyskocim. Co mam ROBIT ??? :-(((. Kamarat ma taku istu ako ja a nekope mu. Mam to dat reklamovat alebo kaslat na to ??? Bike mam 3. den. DAKUJEM

    Anketa: Aké sú podla vás Suntourky ???

    0x
    0%
    1x
    13%
    1x
    13%
    6x
    75%
    0 0
    • Lister  

      ježiš já se chtěl jen podívat jak kdo hlasoval :o)))))))))

      0 0
    • gobike  

      Proboha, nebudete mi to verit, ale stalo se to same, co Listerovi :-)))

      0 0
    • Francek  

      Ale vazne! :) Potrebujem PLS pomooc lebo ma ten zvuk dost sere:)a to este neviem ci sa tym moze ****** vidla :) PLEASEE DAKUJEM

      0 0
      • gobike  

        Ta vidla je uz dost posrana od vyroby, nejlip udelas, ze koupis novou;-)

        0 0
    • Francek  

      a neda sa to nejak odstanit ?

      0 0
    • dancing dog  

      já si to fakt myslim, žádnejomyl. měl jsem jednu, brácha taky a ještě kluk od sousedů.. nespokojenost. Je to ale už pár let, možná se zlepšili :-)

      0 0
    • miťo  

      Máš levnou vidlici s plastovými pouzdry a bez tlumení zpětného chodu a bez negativních pružin. To že kope je jev v tomto provedení zcela normální. Spíš se divím, že kámošovi nekope. Leda by jí už přidřel. Lidi tu plivou na Suntoury jen proto, že jejich výrobní program sahá hodně dolů, díky tomu kola jako máš třeba ty mají odpruženku a ne pevnou vidli. Takže, nečekej zázraky od tohodle, když to stojí o málo víc než pevná vidle. Chtělo by to zamířit výše v nabídce výrobce, nebo změnit značku-ovšem mimo obyč.RST to bude taky dražší, když ovšem očekáváš kvalitu. Za Suntoury si stojím jen proto, že lepší kousky mají předpoklad fungovat bezvadně, ovšem toto se musí dotáhnout tuningem. Moje XC-Pro např.chodí jako Reba, ne-li lépe.

      0 0
    • Twister  

      Tahle vidle nemá tlumení (pokud to není XCR-LO), no tak kope, to je normální. A pak je taky na ní napsáno, že není na skákání, ale to už se tu řešilo.

      0 0
      • miťo  

        Jo, taky jsem se koukl na nick zakladatele a slovíčko DH mě zarazilo…

        0 0
        • Francek  

          S tym „DH“ to len tak resp. rad sa na to pozeram :) a dakujem za rady, z toho mi vyplyva ze si to nemam vsimat :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.