• Tomášek 21

    Jaký by jste doporučili full okolo 50.000,–kč? Co tenhle: http://www.kellysshop.cz/…pro-29–14494 ? Nebo tento: http://www.mojekolo.cz/…o-white-2013

    0 0
    • Dag  

      http://www.canyon.com/…es/bike.html?…

      Já bych bral výše uvedené. :-)

      0 0
        • Pajas04  

          O dost horší než ten Canyon – nemá pevnou osu ani vepředu, ani vzadu.

          0 0
          • mirage  

            tak má oboje, tomu věř.

            0 0
          • mirage  

            Detailní informace

            Hmotnost 11,3 kg

            Ročník 2013

            Rám UD Carbon High Modulus, Advanced Multiforming Technology, 4-Link System, superlight, 29", 12mm through axle

            Vidlice Rock Shox Reba RL, Push Lock, 100mm

            Zdvih vidlice (mm) 100

            Tlumič Rock Shox Monarch RT3

            Zdvih rámu (mm) 100

            Brzdy Magura MT Custom,hydraulic disc brake , 180mm Disc

            Řazení Shimano SLX M 670, Rapidfire

            Přehazovačka Shimano SLX M 670, 20-speed

            Přesmykač Sram X.0 High Direct Mount

            Počet rychlostí 20

            Kliky Shimano SLX M 675, 38–24 T

            Středové složení Shimano PressFit MTB

            Kazeta Sram PG 1030, 11–36 T, 10-sp

            Řetěz Shimano HG 54

            Přední náboj Shimano Deore XT M 758 Disc, 15mm through

            Zadní náboj Shimano Deore XT M 788, 142/12mm through axle

            Špice DT Swiss Competition, black 2,0/1,8/2,0mm

            Ráfky Alexrims Supver Evo Comp, Alu-double wall

            Pláště Schwalbe Racing Ralph EVO, foldable, 29×2,25

            Řídítka XLC Pro SL, Flatbar, oversize

            Představec XLC Pro SL, oversize

            Hlavové složení FSA SX-Pro, A-Head, semi-integrated, 1 1/8" – 1 1/2"

            Sedlovka Haibike Flex-Post 31,6mm, Clamp with Hexagon Clamping

            Sedlo Fizik Tundra 2

            Pedály nejsou součástí

            Barva šedá, černá, bílá mat.

            0 0
            • Pajas04  

              Dáváš tady popis úplně jiného kola, to mi věř.

              Canyon pevné osy má, ten Sting ne.

              0 0
              • mirage  

                měl jsem to před sebou a i jsem ty kola sundával.

                0 0
              • mirage  

                jestli mužu upozornit,tak nedával jsem žádného Stinga, zajed až dolu a uvidíš co jsem dával za odkaz.

                0 0
                • Pajas04  

                  A reagoval jsem snad na tebe? Podívej na co jsem reagoval!!!

                  Reagoval jsem na příspěvek od „blackboy007“, kde je kolo Sting. To že jsi někde dával jiný odkaz je zcela irelevantní, takže vůbec nechápu o co ti jde.

                  0 0
                • kubad  

                  tak se v tom případě nauč řadit příspěvky, děláš tu pak akorát bordel

                  0 0
                  • mirage  

                    ok chlapi, máte pravdu.

                    0 0
                  • mirage  

                    prvním příspěvkem jsem reagoval přímo na zakladatele vlákna, a že mě to dalo odkaz až dolu,tak mě napiš, jestli tě mužu poprosit, co jsem udělal špatně. Děkuji.

                    0 0
                • swinx  

                  trochu mimo ne? :-D

                  0 0
    • Azmir  

      Jak už padlo, koukal bych na canyon, jinak mezi cube a GT bych radši bral GT, mi se celkem líbilo, tady pokud by sedla velikost ho máš o 20 tis. levněji, jinak je tu třeba ještě radon

      0 0
    • premier  

      Kdybych uvažoval o fullovi okolo 50000 kč, nic jiného než Specialized Epic by mne nezajímalo. A z druhé ruky už ho za tyto peníze seženeš i v karbonu.

      0 0
      • Jetson  

        +1

        0 0
      • hs74  

        To je hodně originální názor…

        0 0
          • Azmir  

            Asi nečteš a nevíš, že se jedná o 29" co? Ty dycky jenom někde něco plácneš a je ti jedno kdo co chce.

            0 0
            • Edwin  

              Podle vidle a kol v popisu by to 29 být měla.

              0 0
              • Azmir  

                Tak potom moje chyba, většinou to bývá v názvu a jak to tam není, beru hned automaticky za 26ku.

                0 0
                • Edwin  

                  Nejsi sám, taky jsem si nejdřív mysle, že je to 26, tak jsem se podíval pečlivějc a ono ejhle :o)

                  0 0
        • premier  

          V čem je originální ? Jsem objektivně přesvědčen, že Specialized dělá top kola ze všech, právě u těch drahých, u levných čert to vem, tam jsou všechny stejné… A pokud bych dával padesát tisíc za kolo, což rozhodně není málo, tak kdybych koupil cokoli jinýho než Epica, tak i kdybych byl spokojený, tak bych měl výčitky protože Epic je vrchol :-)

          0 0
          • pepek  

            Jsem objektivně přesvědčen – není to nelogické?

            0 0
          • Dorsiflex  

            A já bych třeba Epica nebral ani zadarmo, protože mě tenhle typ kola vůbec, ale vůbec nezajímá. O tom jsem objektivně přesvědčen.

            Tolik k tvému originálnímu názoru.

            0 0
            • premier  

              Já si myslím Dorsiflexi, že to jsou jen silácké řeči :-) Kdyby ti dal někdo Epica zadarmo, tak by jsi vyskočil metr nad zem radostí… Netvrdím v žádném případě, že je to jediný dobrý full na světě, tvrdím jen že je nejlepší. Jak ergonomií rámu, tak zadní stavbou, Brain nemá konkurenci. Epic je top full.

              0 0
              • hs74  

                Ty jsi hustej. Takže podle tebe je Epic prostě nejlepší a proto je to ideální kolo na freeride nebo sjezd. Všichni nejezdí jenom po cyklostezkách, víš?

                0 0
              • Dorsiflex  

                To víš že jsou. Bral bych ho zadarmo všemi deseti, ale jen proto, abych ho mohl vzápětí prodat.

                Jinak ty ho nemáš, že? Seděl jsi na něm možná někde na test akci.

                0 0
              • kliiima  

                Tvůj názor mě rozesmál:) Prvně se na tom kole projeď, pak to porovnej s jinýma a potom už takovou blbost nikdy nenapíšeš. Je to stejný, jako bys napsal, že nejlepší auto je např. Mercedes. Ale jo, marketing funguje a lidi se strašně rádi nechají zblbnout a i když potom to kolo pro ně není pohodlný, tak budou tvrdit, že je to nejlepší kolo…

                0 0
          • Mr.Dawe  

            Škoda jen že na ofiko stránkách Spešlu začíná Epic na ceně 69900 Kč, teda pokud se za pade nebudeme bavit o bazarovce nebo nějakém starším modelu. Osobně nevidim v Epicu nic tak exkluzivního než velmi povedenou marketingovou masírku.

            0 0
    • mirage  

      a co tady toto za 55000.- http://www.online-sport.cz/…-29–2013.jpg

      0 0
      • mirage  

        bylo by v 17".

        0 0
      • mirage  

        pro zakladatele vlákna. tady by se dalo jít z tou cenou i možná o něco níž. Kdybys měl zájem tak se ozvi, ale jinak nic nenutím, je to jen na Tobě.

        0 0
      • Vilém  

        A to ty kola opravdu maji?

        Kdyz nekde vidim nabidku rok starych modelu kol vehlasnych znacek, ve vsech velikostech, tak bych si dostupnosti vubec jisty nebyl.

        0 0
        • Azmir  

          I kdyby byly všechny tak mi to přijde vysolit 50 tis za takhle vybavená kola jako nehoráznost, hold nová doba :(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.