• Olin

    Varuji před tímto pláštěm, prakticky týdně = každých 150 až 200 km píchnu (trn, ostřejší kamínek, neostrý střep – vše zůstává zabořeno v plášti a proniká „kordem“ dovnitř) Už celkem pětkrát. Minulý rok jsem najezdil 6000 km na Continental Escape PROTECTION bez jediného defektu až do skoro úplného sjetí vzorku. Guma s přívlastkem PROTECTION je na rozdíl od výše uvedené náhražky s drátem kevlar 170 tpi a je skvělá! Bohužel nelze v ČR sehnat, a tak jsem sáhl po té s....., kterou obchody objednávají (nevím proč) a strašně jsem se napálil. Kdyby mi někdo poradil, kde pláště Continental Escape PROTECTION prodávají, udělal by mi radost.

    0 0
    • biker007  

      ty teda nadavas na verzi PRO(tzn. kevlar)? jam mam Escapy v dratu na kole od srpna 2003 a za tu dobu ani jeden defekt (pokud nepocitam utrzenej ventylek pri foukani..). ale kamos ten samej skoro novej plast prorizl tak ze je na odpis(ten plast, ale on byl na odpis taky, stalo se mu to v poslednim kole zavodu kdyz jel celkem vepredu..)

      0 0
      • Olin  

        Pozor: nenadávám ani na PRO, ani na PROTECTION! S tím jak píšu jsem měl ty nejlepší zkušenosti. NADÁVÁM NA TU DRÁTĚNOU NÁHRAŽKU BEZ PŘÍVLASTKU = Continental Escape.

        0 0
        • biker007  

          tak to je asi fakt o stesti.. teda ja mam ty strarsi, rozmer 2.0. tedka se delaji asi jen 2.1-ky. a jak sem rekl- vozim je 3/4 roku a bez defektu.

          0 0
    • lubos  

      Jezdim kevlar Escape Pro, tez bez problemu. Koupit to muzes v Bratislave, Zanzo bike kuprikladu, ale je s podivem, ze misto toho aby zlevnili, kdyz uz tedy jsme v EU, tak zdrazeli asi o 100Sk. No a tenhle plast u nich stoji asi tak 1600,– Sk. Hruza a des.

      0 0
    • Paja  

      Vsechny 3 verze ma v nabidce www.bikezone.cz je ale maji skutecne si uz musis zjistit sam:)

      0 0
      • Paja  

        Jo, ale kdyz otevres sekci plaste.MTB, tak se to z neznamych duvodu zobrazi bez nabidky continentalu a michelinu, staci kliknout na nekterou se znacek v bocni nabidce a zobrazi se vsechny.

        0 0
        • ravo  

          Takhle „vtipně“ to funguje snad u všech položek…

          0 0
        • sousedovicmalymirek  

          nevim, jestli jsem tak nechapavej, ale ty continentaly proste nemuzu dohledat…odkud se zobrazi vsechny?

          0 0
          • Paja  

            Dovedli to k dokonalosti, ted uz se nabidka continentalu nezobrazi ani tim vyse uvedenym zpusobem, ale porad tam je…zkus vyhledavani continenal;)

            0 0
    • blue  

      pokud jsi z prahy, zkus programcycle

      0 0
    • MartinXC  

      To máš asi jen smůlu, při které bys píchnul i zahradní hadici :-) Escapa Protection jsem dal vloni ženě na bika dozadu v zimě na uježděný sníh, po 2km jej rozřízla 3cm v obvodu běhounu…

      Já jezdím na Airlightech a defekty skoro nemám, i když je těmto pláš?ům všichni prorokují. Tož tak.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.