• blue.sun

    Máte někdo zkušenosti s tlumiči DNM (dávají se na rámy Spyder)? Přemýšlím o některém ze Spyderů, jen si nejsem jistý právě tím tlumičem. Zajímalo by mě, co vydrží. Nejsem čistokrevný XC, ale občas si taky něco sem tam skočím (metřík dva, více ne…), ale spíše jezdím jen tak pro pohodu.

    0 0
    • Dumbo  

      tlumice DNM sa davaju aj na A-zone konkretne DNM st8rc ja ho planujem kupit ked nasetrim je to dobry tlmic aj na lachsie zjazdy a nejaky ten drop by to malo vydrzat urcite

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      DNM to jako firma před časem zabalila. Je proto možný, že místo toho ti tam daj jinej.

      0 0
    • Pekáček  

      Já mám DNM Hyper Air, dvoukomorovej a regulací tlumení kolečkem. První byl dobrej, ale po cca 1000km mu začala ucházet negativní komora, teď mám novej a dobrý. Pro jistotu jsem na něj navlíkl kus manžety z vidle. Zajímavý je, že tenhle kousek se při maximálním zatlumení úplně přestane hýbat, používám to na silnici. Jsou to povodňáky a dal jsem za něj 1500 kaček. Pokud vydrží, budu spokojenej.

      0 0
    • X-biker  

      Co třeba tlumič co teď dava na bike Race Bike? Menuje se........??? Jo už vim X-Fusion maj tam i cenik. Racebike.cz check it. Heinik to pres zimu testoval :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.