• chorvat

    Jakou mate, je na brasnicce, sedlovce?

    Cervena, kdyz je vypnuta, se da uznat aji jako odrazka? bo bila s cervenyma ledkama vypada lip.

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      nejlepší je asi na sedlovce. Ale to je asi spíš věc názoru. Pokud je vypnutá, jako odrazka neslouží, pokud pro tento účel není přímo určena. Jestli bílý sklo nebo červený, to je věc vkusu.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Komponenty)
      • lubos  

        Jestli bila nebo cervena vec vkusu ? Vazne si to myslis ? Bila dopredu, cervene dozadu.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Pokud jako odrazka neslouzi, pak je to putna.

          0 0
        • aku  

          bacha na to – chtel sem si vzit v obchode dvojcata Smarty (sikovne male blikatory) jeden bily – dopredu a jeden cerveny dozadu. Az prdavac me zastavil ze ten bily ma taky cervene diody

          0 0
        • gilby  

          ja mam vzadu bilou s cervenejma diodama, je to normalne od authora. jinak puvodne byla na sedlovce, ale na brdech mi ulitla, tak jsem ji pridelal na podsedlovou brasnu (dratem) zase ulitla, ted uz ji mam bez krytu celou omotanou izolackou a pridelanou k tomu plastovymu drzaku na podsedlovou brasnu (taky izolackou) a konecne drzi a drzi. provereno na brdech:)

          0 0
    • rasto  

      blikacky nasazuji az ve tme. mam stribrny plast na spodu sedla – blikacka se od nej odrazi, jsem nasviceny jako stromecek. doporucuji koupit predni i zadni blikacku se stejnymi bateriemi. hodi se to, napr. na zahranicni dovolenou – staci vozit jen 1 par baterii…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.