• vratan

    Zvazujem kupu noveho radenia LX alebo XT (v kombinacii s XT prehadovacom). Je nejaky vyrazny rozdiel medzi kvalitou a zivotnostou tychto paciek? XT sa mi zda zbytocne predrazene…

    0 0
    • Daf  

      Oboje radi dobre a take jsou dostatecne kvalitni. XT ale precijenom radi o neco lehceji a rychleji. Jinak ja mam LX-ko ctvrtou sezonu a je uplne v pohode. Asi bych si za XTcko priplatil, precijenom mezi LX a XT je vetsi rozdil v razeni jako treba mezi Deore a LX.

      0 0
    • biker007  

      vozil sem rok XT packy. pred mesicem sem pravou urazil a koupil sem misto ni LX-ko. radi to skoro stejne (kazeta +saltr XT, retez PC 59), rozdil skoro nepozoruju. mam ten stribrnej design takze to vypada jeko X-cko. jen novy LX ma stejnej vaklik jako XT s 13000km.. ale na fci to nema vliv. akorat prehodim ten ukazatel z XT, pac ten LX-ovej na asfaltu „bzuci“..

      0 0
    • Aiax  

      Mel jsem za posledni dva roky postupne packovy razeni deore a lx (obe 2003, predtim otocny sram) a musim rict, ze jsou hodne podobny – vzhledove i funkci. Ale nemam k nim pripominek. Pokud jde o XT nemuzu slouzit, ale v zasobe na pristi rok mam XT 8speed – to bude asi 5 let stary model, ale zpracovani je mnohem lepsi mez u toho lonskyho lx. Jeste jsem je ale nezkousel. Zaver → sel bych do XT!

      0 0
      • pali  

        Vozil som 3sezóny xt v kombin. s xtr bolo radenie s brzd.pákamy spolu.Teraz som riešil hydr. tak som tam musel da? sólo radenie dal som znovu xt. Som s nim velmi spokojný.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.