• dave lister

    Na víkend jedu k Vranovské přehradě a beru s sebou kolo. Tak bych rád poprosil znalce místních poměrů o nějaký nápad, kudy se na něm vydat. Odhadem tak 50 – 70 km, čím méně asfaltu, tím lépe. Díky.

    0 0
    • Gizmo  

      Kamo…tam jsem byl na tridnim vylete ve druhaku…uz je to nejakou dobu,ale davej bacha na vyblite spagety ;-) Mozna tam jeste jsou…krom toho,ze je tam bezva oziracka nevim nic…ale vypada to tam slibne a staci otevrit oci. Nedelej tam ale moc bordel neb na nas malem volali statni prislusniky bezpecnosti ;-)

      0 0
    • bikerGT  

      Mrkni www.bikeboy.cz cyklatrasy. Jinak doporucuji: Vranov-Lesná-Horní Břečkov-Lukov- Příčky-U Milíře-vinice Šobes-Havraníky-Popice-Konice-Kraví Hora-Znojmo-Citonice-Bezkov.Horní Břečkov-Čížov a po červené do Vranova.

      0 0
    • Davig  

      Já su z Horního Břečkova, tak pokud se ozveš, můžem vyrazit společně.. Jó, podyjí je moc pěkné:)

      0 0
    • pepek  

      Hlavně nezapomen na Zadní Hamry. Než zelení fašisti zničili parádní kopec po asfaltu (vetší kopec na asfaltu jsem v životě neviděl), musí se jet lesem, není to tak prudký, ale výživný je to taky dost. Sealsfeeduv kámen je taky doooobrý (romantika)

      0 0
    • Darenius  

      Zdarec lidi, chystáme se jet do Vranova a tam pojezdit na kolech, trasu mám tak nějak naplánovanou, jen se chci zeptat, jestli ta červená z Pod Čížovem do Vranova je jetelná a hlavně, jestli tam neprudí nějací ochránci přírody a podobní.....

      trasa: http://www.cykloserver.cz/f/8b1d201777/

      0 0
      • pepek  

        Je jetelná parádně. Prudí. Tady to neřeš, číhá tady udavač

        0 0
        • Darenius  

          díky, a jinak je ta trasa OK? mám ji vedenou po ofiko cyklotrasách, případně nějaké doporučení? Jo a ještě bych potřeboval doporučit nějakou trasu cca do 50km s malým převýšením :-)

          0 0
          • RomanH  

            Uplne po ofiko cyklotrasach to nemas, viz. napr. Ledove sluje. Jak psal vyse Pepek, urcite to neres na foru. Radi zde praskac Mozzek, tak zadne terminy. Teoreticky tam mozna maji previti i fotopasti. Zeleni maji zakladnu kousek pod Podmolim (Nivky). Mrkni treba na toto vlakno. Paradni je treba sjezd po zelene z Konice Trauznickym udolim na Sealsfielduv kamen, ale opet tam ofiko nesmis.

            0 0
            • Darenius  

              ok, díky, máš SZ

              0 0
            • Karlos009  

              Jsou to ty Konice (pomnožné) a zelená u Konic začíná na cca.310m.n.m a Sealsfield je cca.370m. Sjezd je to pěkný, ale naopak. Když pojede od Konic na Sealsfield, bude zřejmě kousek tlačit. V zásadě veškeré turistické značky v Podyjí jsou sjízdné na kole.

              0 0
              • RomanH  

                Jo, ja to trosku zmotal, smer jsem mel ale dobry, takto se da na ten Sealsfielduv kamen vyjet, ten pekny sjezd je z Kamene po zlute smerem na Kamenna more.

                0 0
          • Jezevec70  

            Rovinky tam moc nejsou. Hlavně se musíš vyškrábat z údolí kolem řeky. Pěkná je třeba žlutá ze Švýcarské zátoky do Chvalatické zátoky (ke konci pěkný sjezdík), pak Oslňovice, lesní asfaltkou a polní cestou do Uherčic, po silnici do Mitrova a po zelené do Podhradí. Po silnici Podmyče a modrá a žlutá do Vranova.

            0 0
        • Darenius  

          chlape, ta červená není jetelná ani omylem! Kus jsme jeli ale pak přišly skály a tam byl problém kola i přenést

          0 0
          • pepek  

            2×10 metrů přenést kolo je problém? Navíc tazatel je mladý orlík, tak to ponese možná jen jednou

            0 0
            • Darenius  

              tazatel jsem já :-D měli jsme dvě kola a tam u těch skal do bylo místy celkem o držku :-D v tretrách se po šutrech šplhá docela špatně :-) Tlačili jsme skoro až k rozcestí na žlutou, pak už to jetelné zase bylo

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.