Miguel s kotoučem = konec diskusí :-)

52 nepřečtených
  • Coyote

    Jestli jsem dobre videl ve zpravodajskem sotu, tak vcera na Prazskych schodech jezdil Martinez s kotoucem (minimalne vpredu). Myslim, ze neni lepsiho dukazu o kvalitach brzdeni kotoucem, kdyz ho vozi i tenhle manik, kterej kvuli vyssi vaze odmital vozit vecka a jezdil klasicky cantilevry… (urcite to muze byt diktovano sponzorem, ale tak tomu asi bylo i u tech vecek).

    0 0
    • Pá-dlista1  

      A nevozil cantilevery Ritchey v dobe, kdy jeste Ritchey vecka nedelal (delal je dost pozde) nebo kdy jeste frcel kseft s cantikama?

      0 0
    • dave lister  

      a? koukám jak koukám na fotku na iDnes, kotouče nevidím…

      0 0
    • pos3k  

      CO si pamatuji a jestli jsem postrehl dobre tak zadne kotouce nevezl.

      0 0
    • RomanH  

      No aby to nebyla jako anti-reklama.

      Martinez vozil cantiky proto, ze se mu zdale sila V-cek az moc velka :o))

      0 0
      • biker007  

        no kdyz ma 50 kilo i s bikem tak mu staci na brzdeni odpor vzduchu a valivej odpor plastu;)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Se divim, ze vubec jede :)

          0 0
          • ravo  

            No tyď taky když zjistil, že na silnici nemá, tak se chtěl dát na DH, ale vůbec se mu to z kopce dolů nerozjelo:-)

            0 0
            • Vojtíšek  

              44. místo celkově na Tour ti přijde, že na to nemá?

              0 0
              • Včelda  

                …a čtvrtý jako vrchař.

                0 0
              • RomanH  

                Z naseho pohledu je asi dobrej, ale on byl zvyknutej vyhravat. Otazka, co je pro neho vice ? Zlato v MTB nebo prvni padesatka na Tour…

                0 0
            • ravo  

              Kdyby na to měl, tak by na silnici zůstal. Je nějaký rozdíl být 44 nebo 144 na TdF? Prostě si to musel zkusit aby pochopil, že na to nemá fyzické předpoklady.

              A pokud někdo nechápe význam smajlíku, tak nevím, co na to napsat…

              0 0
              • Vojtíšek  

                Tak to tedy není vůbec, ale vůbec žádný rozdíl, když to tak chceš slyšet, ty chytrolíne :-))

                0 0
          • Včelda  

            Koutouče měl na obou kolech. Včera jel dost zostra. Chtěl bych „trápit“ jako on :-)

            0 0
          • blue  

            sem se spis divil, ze nahoru jel o tridu rychlejs, nez ostatni a dolu po schodech se s tim taky moc nemazlil… bud musel bejt zdrogovanej, neba ta nase ceska profesionalni zavodni spicka je spis pseudospicka :-)

            0 0
      • TinkTink  

        takze tim chces naznacit, ze Mig ma spatne brzdici kotouce? :) – se divim, ze nema 140mm kotouce… :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nema nahodou B4ky? :)

          0 0
          • TinkTink  

            Mne se na tech fotkach zda, ze tam vidim jednu velmi znamou znacku :)…a hlavne dobrou :)…ale docela tezkou?

            0 0
            • Jenda  

              myslis vidli?:-) zajimavy je ze se tam posralo nekolik vidlic ale neslysel jsem ze by to byla marcoska nebo foxka:-)

              0 0
              • MARIN  

                mozna to bude tim ze zadna marzocka ani foxka nema pod 1,5kg a taky co pomer zastoupeni jednotlivych znacek :)

                0 0
                • Jenda  

                  a sme zase u vidli:-) marcosek bych rekl ze tam zas tak malo nebylo ale porad si rikam jestli neni lepsi 300g navic a dojet zavod nez odstoupit pro nefunkcni vidli?:-) (ale o zrusenejch sidech taky nikdo nic nerikal)

                  0 0
                • lubos  

                  Kdyz si dam dolu cepy na Vcka, tak moje marzoska bude mit pod 1.5kg.

                  0 0
                  • scret  

                    Jo ale bez oleje:-) Hele neber me vazne, jen si tak rypam:-)

                    0 0
                    • lubos  

                      Muzes, ale nepomuzes si :) Skutecne ma tolik. Kdyz neveris, mrkni se treba na weightweenies­.starbike.com. Nebo do galerie nejlehcich fullu s kotoucemi. Bohuzel ale to byl posledni model, co byl tak lehkej. A neni uplne bez problemu. I kdyz, neni to zas nic co by se nedalo prezit.

                      0 0
              • TinkTink  

                Hele…o radek nademnou se pise o kotoucich…vsude tu se pise o kotoucich…o cem myslis, ze mluvim (napoveda – odpoved VIDLICE je spatne :o)))) )

                0 0
    • Jenca  

      pro ty co si myslí že tam kotouč neměl

      http://fcbeton.wz.cz/…DSCF0151.JPG

      0 0
      • kovar  

        a to je ci kolo ?

        0 0
        • biker007  

          toho malyho, vzteklyho fratika:)

          0 0
          • kovar  

            jako toho s barevnou flekatou kosili a s papirem a mikrofonem v ruce, ktery zrovna nemluvi?

            0 0
      • Pá-dlista1  

        Hmm. Teda jako fakt pekny kolo. S takovym bych si snad taky ty schody jednou sjel.

        0 0
      • hinault  

        http://sport.idnes.cz/sporty.asp?…

        nuz, pravda je asi niekde inde :-)

        0 0
        • pos3k  

          Tak kotouce mel na obou a opravuji svuj predesly vyrok. Na zminene fotce na idnes to vypada ze je nema ale po dukladne analyze tam jsou :-) 1.Nejsou tam videt vecka (vepredu ani zadu) 2.Jde videt lanko jak vede k prednimu kotouci 3.Po ulozeni a zvetseni obrazku jde videt i vlastni kotouc (velice rozmazly v te rychlosti)

          Kotouce mel a basta fidli.

          0 0
          • Daf  

            Nelip to jde ale poznat podle diskovych crossmaxu :)

            0 0
        • Zdyn  

          No nevim,jestli jsem to blbe nepochopil,ale na tyhle fotce ja kotouce vidim.(presneji receno nevidim tam zady rafkovy brzdy)

          0 0
        • Jenda  

          bud jsem nepochopil smajlik ale at koukam jak koukam porad tam vidim kotouce:-)

          0 0
        • vlk  

          koukám, že má dost podhuštěný přední kolo.Že to ty ráfky udrží.Navíc to nechápu, ta fox by to měla brát dost slušně, tak proč tak podhuš?ovat.

          0 0
          • ddd - andy  

            i ty srandisto ;-))))

            0 0
          • lubos  

            Asi ten rafek vyhodi po zavode. Jinak to nebude asi pohustenim, ale tim ze jel rychle. Taky jsem si myslel, ze kdyz mam vzadu 8cm zdvih a pomerne tvrde nafoukanout zadni gumu ze se nic nemuze stat pri normalnim jezdeni. Az jsem vcera prejel nejakou diru v asfalte. A vysledek je vykrivenej kousek rafku.

            0 0
    • ddd - andy  

      Pro vsechny diskutujici o Martinezovych kotoucich: Stal sem na startu, koukam na Martineze a kotouce tam ma.

      0 0
      • jakub  

        ted sem se na chvilku i ja zamyslel (((-:, necham si vecka

        0 0
    • Volf  

      Co jsem o něm kdy četl, tak všude uváděl, že cantiky vozí z toho důvodu, že díky své nízké hmotnosti mu klasický véčka přebrždují. Jinak ale nechápu o co jde tak měl na kole kotouče. Asi to na těch schodech považoval za nejvhodnější.

      0 0
      • Žanek  

        Spíš bych řekl že to sponzoři považovali za nejvhodnější…

        0 0
        • lubos  

          tez si myslim.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Nebo je hlavne vubec nemohl pouzit. Jestli jste si vsimli, nema navarky na ramu, nema rafky s brzdnejma plochama… Ony na tom kotoucovky nejsou vahove tak zle, jak se zda. Da se usetrit na ramu (nejen cepy, ale i konstrukce zadni stavby) a navarku na kotouc ma stejne kazdej, na rafkach, na vidlici…

          0 0
      • KM  

        Jestli to nebyly UFO kotouče ?

        0 0
    • zirecek  

      Chlapi, ja vas proste nechapu. Martinez nevozi kotouce, protoze je chce, ale protoze je ma na kole. Zavodnik jezdi z 90% to co dava sponzor.

      Neodsuzuju kotouce, ale tenhle argument je ujety, :-). Ja na sve Vcka na muj styl jizdy nedam dopustit, :-).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.