• lempl

    lidi tak sem se dozvedel od kamose vysledky testu vidlic z vela(ece sem to nevidel na vlastni oci)
    talas tam prej dooost propadl v tuhosti!!!!! co si o tom mam myslet? ted sem uvazoval , ze ho koupim ale ten test?? lidi reknete ze jeste vic nezmekne, ze se nezmeni v manitou(black byl tvrdsi, tak myslim scareba…) je to zlej sen ? co si o tom mysllite? diky(shanim vidly tak do 25000(co maj na spyderu…:) ale mela by mit rregulovatelnej zdvih (80–11) vaha max 2,2kg… a kvalita takco (jeste jedna podminka, nemela by to bejt manitou:)

    0 0
    • Mamutt  

      Podle mě je to v klídku. Třeba Duka s průhybem 0,6 na začátku hodnotili jako měkkého… po testu mají stejný průběh všechny… Dukovi to zůstalo ;) akže se to u všech (lepších) vidlic asi někde ustálí. O Talase bych se určitě nebál, a už vůbec ne toho, že bys to mimo tu laborku poznal.

      0 0
      • enjoy  

        to je novy velo?dvojcislo?melo by vyjit za 5 dni,tak je mi to nejaky divny:-)

        0 0
      • lempl  

        no ja sem cekal ze se ani nehne:-) ale todle me zaskocilo az sokovalo:/ nevim jakej pruhym ma six ale ver mi ze je velkej a ze ho poznam!!!!!!!!!­!!!!! do ostry zatacky!!!!, na hrbolech! i na silnici!!!!!!!

        0 0
        • lempl  

          six je vidle na hovno a neda se to srovnat jen sem chtel rict ze uz nic tak kovyho necimit! a talas aby byl naprosto bez vadnej:-) jinak jak casto si myslite ze ma jit talas do servisu? dick:-)

          0 0
          • enjoy  

            u tebe nebo normalne?:-)))

            0 0
            • lempl  

              u mne a dal bych to do servisu:-) (pro srovnani mi rekni i jak normalne:-) BTW co matee proti memu jizdnimu stylu divokyho prasete?????????? :-)

              0 0
      • Air  

        no a myslite ze kdyz Marzocchi mela nejmin – 0,17 – tak bude u ni 3× mensi pravdepodobnost, ze budou skrtat kotouce nez u Duka, ktery mel 0,6??? Diky

        0 0
        • vlk  

          Ne a tento test z velo časopisu není ani schopen ti to říct.Si nejdřív přečti jakým způsobem to testovali-teda četl jsem 1 díl testů.Takže nepoznáš jestli je průhyb v korunce nebo v pouzdrech či jinde.kotouče- kroutí vidli do vrtule.A to tento test neměří.Ono pevnost vidle v krutu a pevnost v předozadním namáhání -to je velký rozdíl.Jinak to nevé velo jsem ještě neviděl, tak nemohu přesně soudit.

          0 0
    • enjoy  

      jak uz jsem ti rekl na icq:-),BLBOST!(musi to byt kravina…,protoze mam novyho foxe doma a tohle napadani nestrpim:-))

      0 0
      • Mamutt  

        Když vidím co se na lištičkách dává a drží a drží.. Ano, v laborce změnu průhybu naměří. Ale sám poznám prd, což jasně znamená, že v praxi je to úplně jedno.

        0 0
      • milan1  
        • Odstraneno na pozadavek usera –
        0 0
        • enjoy  

          no ja vim ze to vypovida predevsim o tuhosti pouzder.pritom by jim nedalo vic prace kdyby to merili tak aby to bylo k necemu opravdu uzitecny.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          No to je tezky. Kdyz budou merit tuhost v krutu, tak na to budou mit pouzdra taky vliv. Kdyz budou merit samostatne spodni a horni nohy a zanedbaji vliv pouzder, tak to zase nebude presne vypovidat o tuhosti vidlice jako celku. Je fakt, ze kdyz uz se s tim delaj, mohli by testovat vidlice i v krutu (necet jsem to, tagze jestli testovali, tak se omlouvam).

          0 0
        • lempl  

          nemyslim si ze ten stest byl udelanej dobre ale myslim ze je zajimavy ze se ty hodnoty zmenili a foxe celkem dosta tp me prekvapilo!

          0 0
      • Seveřan  

        ENJOY: Už ho jezdíš, jaké máš zatím skušenosti?

        0 0
        • enjoy  

          BOHUZEL se na nej zatim jenom divam,nemam jeste ram.ale zatim mi uplne staci kdyz si ho postavim vedle skareba:-).co jsem si tak zkousel chod,coz moc nerekne,tak myslim ze je velmi dobry a nastaveni utlumu je taky velmi dobre.ale zatim nic rict nemuzu.

          0 0
          • Gumicuk  

            Jo jo taky jsem si to takhle porovnaval a pripadlo mi to jako kdybych srovnaval lesenarskou trubku s paratkem :-) (tim nechci rict ze vanilla je nejaka moc tezka) V chodu mi ten skareb pripadl trosku „sametovejsi“ ale nemuzu to posuzovat protoze jsem to jako enjoy zkousel jen tak… a byly to uplne nove nezajete vidle… Koukam ze mi ten prvni prispevek zkocil nekam jinam, tak uvidim co tenhle…

            0 0
          • Mamutt  

            Jakto že nemáš? Mě dneska volal pan Bartosz (nebo vlastně včera), že ho posílá (teda ten můj ;)). Jsem si myslel, že jsi ho objedával přede mnou?

            0 0
            • Mamutt  

              He, už ho MÁÁÁM!!! 8-)))

              0 0
            • enjoy  

              clovece,objednaval jsem ho pred tydnem a pred chvili mi volal Petr Heinik(zlatej clovek:-)),ze si pro nej muzu prijit!!!ura!!!!!! a to sem si rikal kolik mam jeste casu abych sehnal sedlo,predsta­vec,presmyk a kliky,sakra!:-)

              0 0
              • Roman  

                to je prý výhoda chlapů, že se dokážou radovat z hraček až do smrti – já se takle radoval v březnu (a ještě jsem nepřestal) :-)

                0 0
                • Mamutt  

                  Tohle je totiž libová hračka.. Jsem na to zkusmo hodil ty Mrazky.. He.. Indaštry forévr ;)

                  0 0
      • Gumicuk  

        Pridavam se o foxkach tu nepadne jediny hanlivy slovo !!!

        0 0
        • kovar  

          no, budu si ji muset nekde pujcit a vyzkouset, pak tu mozna neco padne.

          0 0
        • BB  

          a proc ne, mam FOX FLOAT RL 100 uz dva roky, funkce fajn, ale stale z toho tece olej, O krouzky se musi vymenit pri kazde vymene oleje a ted mi dokonce v jednom miste z kluzaku slezl teflon. Takze shrnuto, funkce dobra, ale narocny a drahy service.

          0 0
        • MartinXC  

          Mám skoro půl roku FoxF100RLT (100mm), něco přes 1000km. Oproti původní vidli SID Race jsem na něj dal i kotouč 185mm (Avid CPS). Zopakuju,co jsem už někde tady psal:

          • docela mě překvapilo, jak je vidle měkká předo-zadně (stejně jako SID) při brždění
          • když zatočím, tak jedu tam kam namířím (u SIDa to nebylo vždycky jednoznačné)
          • při ostrém brždění (snaha o zablokování kola) se maličko kroutí, poznám to tak, že když brzdu uvolním, př.kolo udělá takovou maličkou vlnku (U V-ček nikdy)
          • ale že by byla za jízdy málo tuhá do stran – to jsem nepozoroval. V zatáčkách kotouč neškrtá. Brnká si na hrbaté rovině, ale to je tím, že se nechá rozvibrovat do strany
          • mám vidli podhuštěnou (70psi i když dle váhy bych měl mít 85psi), ještě jsem ji nadoraz nedostal, zůstává mi 1cm rezerva. Podhuštěná je velice pohodlná v kamení, na schodech, kořenech.
          • jediné co bych si představoval změnit je jinak udělané zamykání (chtělo by to sundat 2–3cm výškově a při točení páčkou se mi někdy podaří otočit i regulací odskoku)
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • vlk  

      jinak osobně si myslím, že co se týká opotřebení a tuhosti vidlic, že 500km je málo, že se to projeví až po více naježděných km.

      0 0
      • lubos  

        To ano. Tak 500km na zajeti, pak tak 1500–2500km bezny jezdeni v terenu a zavrsit to nejakymy Sudetami v bahnu, nebo Sabbath, nebo Fatran jako letos. No a pak se zjisti, co je vidlice a co (slovami kovare) drzak predniho kolesa :-)))

        0 0
        • Volf  

          A ještě by to muselo být nějakým způsobem anonymní. Já jsem přesvědčenej o tom, že podvědomě ovlivní toho kdo testuje i značka.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            kapotovany v papirovych krabicich, aby nemeli ani tuseni. A pro jistotu jeste atrapa druhe korunky :)

            0 0
          • wroum  

            souhlasim

            ale pri mereni ti muze byt znacka burt, protoze mas objektivni vysledky. jde jenom o to aby se merily takove vlastnosti ktere maji urcitou vypovidaci hodnotu.

            0 0
          • lubos  

            Jo, muze se tim co-to ovlyvnit. Ale to, ze ti z ni tece olej, nepruzi (nebot je zadrhla), pocet servisnich zasahu, cetnost servisu, cena servisu, ruzne pukani a praskani, opotrebeni noh nebo tesneni, to vsechno si myslim je neco co se da objektivne merit.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.