• Verdi

    Mám MTB Merida s vidlicí Suntour XC-60-M, celé kolo stálo 10, takže vidlice je asi nejzákladnější Suntour, jak se o ni mám starat, víte o ni někdo něco, moc kolům nerozumim dík.

    0 0
    • TinkTink  

      Podle toho kolik toho najezdis akorat jednou za cas rozeber a namaz…na to kolik ta vidle stoji chodi docela ok…

      0 0
    • Siddha  

      tyhle vidle za ten peniz fakt nejsou spatny, jak rikali ostatni jestli ti moc nechodi, tak se podivej co tam dal vyrobce za pruziny, nekdy to proste zvoli uplne nesmyslne, pripadne je z jedny nohy vyhod… tak jsme to provedli s vidli my devcice…

      0 0
      • Verdi  

        Chodí v poho, mám s ní najeto 100km, takže fungl, ale nevěděl jsem jestli se to toho taky leje olej či co :-) dík

        0 0
        • TinkTink  

          Tim olejem spis myslel silikonovy sprej… :)..tim postrikas vnitrni nohy :)

          0 0
          • vlk  

            a proč ne a? dole utěsní ty šrouby co drží vnitřní nohu třeba těsnění na kohoutky a naleje dovnitř trochu oleje-pak se mu to bude mazat stále.

            0 0
            • TinkTink  

              Nerikal jsem, ze to nejde…jenom nevim, proc tam obcas lit olej…dyt to z te vidlice potece ven pres stiraci krouzky…ty na tydle 60tce nejsou zrovna kdo vi jak skvely (mel jsem ji na shopu v ruce…prohlizel si ji…olej bych do ni nikdy nelil…to musi tyct ven)…kdyz tam navic nalijes olej, tak imho ztratis zaruku – neco ti na ni krupne (to na tydle vidlici neni nic nezvykleho) a co budes delat potom?

              0 0
            • TinkTink  

              Mimochodem…psal, ze poleje nohy olejem…ne ze ho lije dovnitr :))

              0 0
              • jakub  

                (((-: vidis to , to me vubec nenapadlo, Tinku ty vis jakou mam vidli, myslis, ze by se do ni dalo pro lepci chod neco nalejt ??? nebo se na to mama vykaslat…

                0 0
    • AMG  

      Jojo, tak přesně tuhle vidlici mám a taky nejsem zasvěcenej cyklista ale začátečník – na čem pracuje? Tam olej vůbec neni ne? Takže stačí silikon.olej jednou začas na vnitřní nohu nastříknout a to je celá údržba jo? Kolik tahle vidle stojí samostatně? dík

      0 0
      •  

        75 mm zdvihu, pružina v pravý a levý noze nic víc, takže jenom pruží, o tlumení se jí zdá. Cena v obchodech tak kolem 1300 Kč. Udržbu bych viděl tak na sundání prachovek, otření bordelu co se dostal pod ně, namáznutí nohou olejem, lépe asi řidkou vazelínou

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.