Sobota 17.7. - kolik jste najeli?

79 nepřečtených
  • RUMcajs

    Sluníčko nám vylezlo a jen lenoch by zůstal doma, takže kolikpa máte nakrouceno?

    Moje maličkost jen 61Km na XC, páč se šetřím na zítřek.

    0 0
    • Darkson  

      ani mi nemluv… zrovna mám koílo v servisu:-(. Kdo moh tušit, že zas nebude pršet?!

      0 0
      • Air  

        hmm, ja zrovna dokrucuju diplomku :(… kolo mam ted uz asi 3 tydny pro jistotu u mlady, abych to vubec dopsal… takze mam abstak jako prase! Zrovna dokoncuju dilko, takze pristi tyden si konecne pustim zilou :))) Jen doufam, ze bude aspon obcas solidni pocasi

        0 0
      • RUMcajs  

        Každej kdo od úterý nebo středy sledoval předpovědi na výkend :-)

        P.S. Co máš proti dešti (já oblečení a blatníky, jinak mi nevadí)?

        0 0
        • Darkson  

          já měl rezervaci od pondělí…a mimochodem, ty ještě věříš těm kozatejm rosničkám? Já už ne

          0 0
          • RUMcajs  

            Mě je jedno jak venku je. Koupil jsem si obleční? Koupil! Tak a? neleží ve skříni, ne?

            0 0
            • Darkson  

              o mě až tak nejde, já přežiju všechno:-). ale jak to kolo trpí v bahně, au au

              0 0
    • Otaku  

      ja jen 52.. ale taky se setrim na nedeli.

      0 0
    • Thomas  

      Dal jsem si 62km. Byl to vejšlap přes vojenský prostor RALSKO na Ještěd. UF zítra odpočívám, protožr v pndělí 5:00 vyjíždím :).

      0 0
      • Orbis  

        Já mám 78 na bajku pořádně jsem ho prohnal. Zajel jsem si na Javorovou skálu a pak na Monínec a teď si v klídku serfuju na netu:):):)

        0 0
    • BH  

      kolem 75 km ale na silnici, prumer kolem 26 km/hod. Stoupani na Hostyn bylo dost husty v tom vedru, ale je to skoro silnicarsky sen, pekny asfalt, minimalni provoz, cesta vede lesem tak tak to bylo ve stinu, ale kdyz se vyjelo na slunce z cloveka jen kapal pot.Dolu z kopce pak maximalka 76 km/hod. to je buchot.Ale byl jsem mrtvy,to horko prislo nahle, nestihl jsem se aklimatizovat.

      0 0
    •  

      no cca těh 50? Km xc/fr

      0 0
    • Aiax  

      80km+nejake drobne. Slunicko je jedna vec a bahno v lese druha.

      0 0
    • beetle  

      kolem 60ti po Hřebenech kolem Kytína.

      0 0
    • Jenca  

      no ja už začal včera (80km) a dnes (56km) jsem se šetřil na zejtra. ale tohle vedro me asi zabije to nemuže byt normalne? kua tak 25°C by bylo idealní

      0 0
      • RUMcajs  

        To mi povídej. Začal jsem uvažovat i o tom, že mají závodníci v profipelotonu pravdu, že se hlava pod přilbou potí a že ji tudíž nebudou vozit. Nohy v pohodě, ale 5,2Km stoupák po hodně hrubé šotolině z Přítkova na Komáří Vížku mě na sluníčku málem upeklo.

        0 0
        • Jenca  

          no to jsem zvedavej na ten zítřek to ma byt ješte o něco víc + dusno (před bouřkama) tak to bude stat zato

          0 0
    • Karaya  

      90km XC, vypil jsem 5 litru iontaku a vody a sokoval domorodce ve Vranove, kteri evidentne videli (a doplnovali mi) Camelbak poprve :-)

      0 0
    • Pekáček  

      78km, vybíral jsem si suchý cestičky. Jinak jsem si cestou kupoval krmení v takovým malým obchůdku a celou dobu koukal na kolo, no a najednou ho někdo odnášel, vyběhl jsem ven a on ten někdo tam bydlel a nemohl se dostat domů, odnesl mi kolo do stojanu. Já si ho totiž postavil tak abych na něj viděl. Adrenalín sem pak spaloval v kopci :o)

      0 0
      • Darkson  

        tos toho v obchodě vypotil víc než v kopcích:)

        0 0
        • memorex31  

          zdravim,

          tak ja mam dnes osobny rekord – 102 km, silnicka. Nesmejte sa, presiel som z xc a silnicku mam iba 3 tyzdne. Tak nemozem skoro chodit. Inac bolo krasne, pekne po kopcoch, koho to ma po rovine bavit :), priemer 31,7 km/h. Buduci vikend idem 160 km (sobota) a naspet nedela, tak to budem v spravach :) SRANDA MUSI BYT. A v auguste (srpen?) na prve zavody. Uz ked som do toho tolko penazi vrazil, tak nech to je vyuzite.

          0 0
          • Pekáček  

            To je náhoda, to já zas před třema rokama přešel ze silničky na bika :o) Na silničce jsem dal nejvíc 256km, z toho víc jak 100km závod, byl sem hotovej!

            0 0
            • AMG  

              Já dal dnes 57km na XC ale zakončil to strašnym pádem, bolí mě celý tělo a pálí všechny rány. Ale když už mluvíš o maximálkách, tak švagr dal minulý víkend 366km! Ráno ve 4 odjezd z H.Brodu a večer v 21h příjezd do Martina (SK) nemohl se druhý den posadit, ale jinak je v rodině od té doby uctíván jak bůh :-))) A to vše na silničce postavené ze starého favorita a nových komponentů (celkové náklady nepřesáhly 4000,– Kč! fakt ďábel na to, že je mu 21 let!

              0 0
              • Pekáček  

                No brácha – dvojče dal nejvíc 300km, tvůj švára je teda dobrej bejk! Na biku mám nejvíc 205km, ale chtěl bych to zas kousek posunout.

                0 0
                • lubos  

                  205 na biku ? Nebylo to Salzakamergut 205ka ?

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Jé, nebylo, bylo to v r. 2002. Viz „denní maximum km na MTB“ tady na BF. Akci o který píšeš bych nerozdejchal.

                    0 0
          • Davidow  

            Tak koukej pekne natrenovat at muzez v klidu a pohode dat dlouhyho krale Sumavy :-) 250Km neco prez 4000km prevyseni.

            0 0
    • RomanP  

      My dneska s naší čtyřčlennou partičkou dali asi 52km, ale většinu v lese a sjezdíky, takže nádhera. Začali jsme v Brdech, kam jsme se přesunuli autama a jeli a jeli…Malá, Velká Amerika, Mexiko, Karlštejn… Není to moc, ale občas to byla raubírna. Docela jsem asi přepálil to první cca 3km stoupání, až se mi pak tak zamotala hlava, že jsem s sebou málem praštil do lesa. Tam jsem asi 10 minut poležel a byl jsem dobrej, ale už jsem to vzdával.

      0 0
      • RomanP  

        Ještě jsem zapoměl dodat, že jsem s Camela vysál asi hlavně díky prvotní indispozici přes 6 litrů a při doplňování v restauračce na mě taky nějaká polská rodinka koukala jako na zjevení.

        0 0
        • Marosh  

          Vsichni jste blazni – ja bych se upekl. Pekne vecer az zkonci nejvetsi parak vyrazit ven A vracet se za tmy. A nebo rano, ale pres den? Ani napad.

          btw: Co se deje v nedeli, ze se vsichni tak setrite? ;-)

          0 0
          • Beeda  

            Cau, ja dal 125km na biku Praha-Josefuv Dul (Jizerky), no a dneska bude v Jizerakch na Smrk v kuse 700m vejkovejch metru vejslap, pak mrknu do Polska, dalsi kilo padne :-). B

            0 0
            • socka  

              kudy to jezdis ? Pha – Turnov beznadejna rovina, az vod hodkovic se to zacne zvedat

              0 0
              • náčelník  

                Z Turnova to vem přes Kopaninu, ne přes Hodkovice.

                0 0
                • socka  

                  vod turnava to uz neresim, tam je zabavy az dost, ptal sem se na PH-Turnov, jedina sance pres kokorinsko, ale…

                  0 0
                  • náčelník  

                    Pha – MB nevím, ale z MB by to šlo na Kněžmost – Drhleny – Branžež – Kost – Libošovice – Věžák – Hrubá Skála – Valdštejn – Hlavatice – Turnov. Ale je to Český ráj, takže v sezóně je „ucpáno“. Jo – a z Benátek do MB podle Jizery po turistické značce.

                    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Sem onjel 72 na bajku a přitom se mi stala věc, kterou bych zařadil mezi věci nebem a zemí. Ušlo mi přední kolo, ale jen tak do půlky, že na tom šlo trochu jet. Tak si řikám, že to teda dofouknu, páč sem byl línej to měnit. Foukám a slyšim jak to uchází. Řikám si OK, budeme lepit. Vyndám duši, nafouknu jí co to de že je jak vot traktoru a nic. Ani náznak dírky. Ventilek taky OK. Tak řikám že se mi to asi zdálo teda nejspíš. Dám jí teda spátky. Nafouknu a slyšim jak syčí. Vyndám jí teda zase a nafouknu jak vot traktoru. zase nic, žádná díra. Tak si řikám: ty blbá gumo, kdo si myslíš že seš, že si dovoluješ mě takhle *****? To? vše, záhad ahlavolamu. Úkol pro vás: kdo mi řekne, co může bejt příčinou ucházejícího vzduch, má bod. Já na to zatim nepřišel…

      0 0
      • KM  

        To je jasny, uchází Ti pláš?. :)

        0 0
        • KM  

          Ne, ale vazne, myslim si ze dusi venku nanapresujes tak jako vevnitr (i kdyz jako ke traktoru) a proto se otevre az pri vetsim tlaku. To vysvetlije ze drzela i do pulky. Ale mozno pletusise.

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Takovou dusi jsem mel taky. Uz me tak stvala, ze jsem ji vymenil za dusi na ktery nemuzu najit dirku, ale obcas ujde treba za 3 dny a jindy drzi tydny jako nova. Z blata pod okap :)

        0 0
    • giant  

      včera jen velmi turisticky asi 30km pár kopečků a dom.Obhlížel jsem terén (sucho či mokro) Zatím to vypadá dobře tu kolem Lopeníka.

      0 0
    • Bobo  

      Když jsem v pátek viděl v TV Lance, jak do toho šlape, říkal jsem si, že už je načase taky pořádně protáhnout kostru v nějakým kopci (pocit: „však já ti ukážu“, určitě znáte). Dal jsem 197 km s obrátkou na Dlouhejch stráních (na silničce), jenže nějak jsem přecenil nový sedlo. Že chodím druhej den jak pavouk, když to přepísknu na kole, to už jsem si zvykl, ale že sedím jak na horkejch kamnech, to je teda humus…

      0 0
    • Radek Broz  
      • 4× z Klinovce dolu po DH trati
      • 1× z Klinovce freeride po cerveny
      • 1× z Klinovce freeride po zeleny do Jachymova (+ vyslep z jachymova k lanovce :-( )
      • navrat domu po vlastni ose stylem „vyjedeme si jeste tohle, tam je pak pekne fr“, coz me uz absolutne odrovnalo.

      (K cemu je pocitani kilometru a nasledny porovnavani, kdyz to kazdej jede v jinym terenu?)

      0 0
      • Staenly  

        K nicemu, ale je to sranda…:) Ja sem najel jenom okolo 30, vratil sem se vcera z dovolene, ale dnes vyrazim za pul hodky, tak su zvedavej co ze sebe vyzdimam…

        0 0
        •  

          85km s kámošema: Jablonec-Harachov vlakem, potom přes Polský Jizerky na Smrk, potom na Jizerku(v Pešákovně oběd)dál na Knajpu-Hřebínek-Bedřichov-Jablonec.Pará­da. Ahoj

          0 0
    • gersa  

      125km, Pardubice – Sumpek. Na bajku. Jel jsem sam a proti vetru, takye jsem uy v Chocni posilhaval po vlaku. Pak jsem se dostal do kopcu a nejak se mi to rozjelo… Prumer jsem mel tesne nad 25km/h

      0 0
      • Pekáček  

        Človíčku asi si už opravdu budeš muset koupit silničku :o)

        0 0
        • gersa  

          To si pis, jen co se proda jedno auto a budou penise. Uz mam i vybrano, Duratec ram + Veloce

          0 0
    • Pecuchet  

      110 km z Řásné u Telče do Brna. Po silnici.

      0 0
    • McBlacky  

      asi tak 650km… stopem z Rumunska do Blavy :-)

      Doufám že Enjoy i Fousáč už mají kolo, v týdnu budu doma, tak něco pořádnýho hodíme, co?

      0 0
    • lubos  

      Nevim proc, ale kdyz je takhle teplo, lip se mi jezdi po krajine nezli v lese. V lese na mne porad utoci nejake svinstvo. Dnes mne chtela sosat nejaka moucha. To uz je drzost.

      0 0
      • lubos  

        krajina = silnice/asfalt.

        0 0
        • TinkTink  

          To by pro me byla suicide…v tehle vedrech byt na asfaltu… :)

          V sobotu 61,15 a dneska neco pres 40 (jsem se nedival…)

          0 0
          • lubos  

            No jedes klidne, nemusis se namahat do kopcu, oviva te vitr ve vlasech … nebo v prilbe :)

            0 0
    • vozejk  

      MCEZM junior tour Blovice ráno 10km rozjetí+92km etapa odpoledne 13km lehoučký projetí časovky+časovka 13km celkem je to 128km

      0 0
    • saly  

      95 km. V tom hicu to bylo az az…

      0 0
    • Marry  

      S brachou jsme dali 110 km na biku…prumer asi 30,5 km/h…vyjeli jsme rano tak v 8 h tak to s tema teplotama nebylo tak drasticky.

      0 0
    • kovar  

      no nevím kolik km, ale podvečerní výjezd-výšlap na Šerák v Jeseníkách a sjezd z něho na Ramzovou byly moc pěkné.

      0 0
    • Otto  

      :o) 38 km – na otrokovický Štěrkáč a zpět.Troška opalování, konverzace s přítelkýní,po­kukování po slečnách, dvě piva.

      0 0
    • fousac  

      0 :( ale vynahradil sem si to v nedeli – 140km

      0 0
    • Pá-dlista1  

      15km DH + 5km FR

      0 0
    • rich  

      105km sobota Brdy 95 nedela Praha – Brdy – Praha

      0 0
    • blue  

      sobota = 0 neděle = 0

      0 0
    • Wiktor  

      61 km Sumava, okoli Modravy a Kvildy, koupani v potocich, parada…

      0 0
      • MartinXC  

        Hele my se ženou a prckem z Borové Lady taky v oblasti Modravy, Kvildy, Churáňova, Filipovy huti, atd. 75km s vozíkem, koupání nad Modravou směrem na Knížecí pláně na rozcestí červené a cyklotrasy. Nastoupáno 1210m, paráda.

        0 0
        • Wiktor  

          Jo jo, par voziku jsme potkali… :-) Na tom vasem koupacim miste jsme byli uz v 10:30 a to se nam do vody jeste nechtelo… Nastoupany metry nemame, pac je Polar v Praze v oprave… :-(

          0 0
          • MartinXC  

            V 10:30 jsme si ještě hráli na písku s bábovkama :-) Nad Modravou jsme se koupali asi tak kolem 13:30.

            0 0
    • dave lister  

      sobota 50, neděle 43 km, romantické vyjížďky po Chřibech s přítelkyní…

      0 0
      • Otto  

        hm…moje přítelkyně po 50km už moc romantická není…

        0 0
        • dave lister  

          hmmm… však ona si nejspíš taky myslela, proč ji ten debil bere s sebou na trénink;-))) každopádně se kousla a zaslouží pochvalu;-)

          0 0
    • carlos  

      V sobotu nic (byl jsem s detmi na boruvkach…), ale v patek (50km) a v nedeli (70km).

      0 0
    • Tomcat  

      17.7.2004

      4× 12° 2× řízka 5× gin s tonikem 1× Raputin 60% 1× Absint 75% 1× Stroh 80%

      • nějaký nealko

      18.7.2004 (35°C ve stínu) 64,7Km XC dle GPS

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Bych po tehle smrsti taky druhej den zabloudil :)

        0 0
        • Tomcat  

          Maňas mě vyděl (14 hodin akci) byl sem v poho (prej teda na speedu řekla Romana) . Jinak sem opravdu u Starý Lysý zabloudil :-)

          BTW: 2,5" Maxxis je doce pohodovej XC pláš?

          0 0
    • Cyril  

      So 130 Ne 100 Včera posledních 20km proti jižnímu větříku bylo jak proti fénu, skoro horší něž v dešti.

      0 0
    • Geralt  

      V sobotu s babama 50 km na biku na sever od Brna. V neděli kvůlivá vedru raději na silničce na Mušov a zpět. Pohodových 118 km.

      0 0
    • senožrout  

      …sme v sobotu vyrazili ze Špičáku na Šumavě kolem Čertova jezera na Stateček pod Ostrým a dál na hraniční přechod Svatá Kateřina. Tenhle úsek byl bombovej, protože to bylo v podstetě pořád z kopce. Ze Sv Kateřiny jsme v sobotu dojeli ještě na Babylon. Tedy asi 65km. Tam jsme se okoupli v kempu a vyspali v lese pod širákem. V neděli Jsme si vyjeli na Čerchov a to tím nejdelším a nejkomplikovanějším způsobem. Takže vlastně místi 6km do kopce jsme si dali 19. No a odtud po hřebenovce na Postřekov, dál na Trhanov a odtud do Domažlic. Bylo to také okolo 65km. Bezva akce. Jedinou chybou bylo hejno klíš?at v okolí Babylonu. Každej koupil alespoň 2. No určitě budeme někdy poktačovat dál na Tachov a Mar Lázně. Při hranici je tam taková země nikoho, která stojí za prozkoumání. Dobrodružství zdar!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.