• Mamutt

    Zdravím! Zajímala by mě cena, nemůžu ji nikde zjistit. Doneslo se mi, že jsou ještě k dostání Rogue Lock-On.

    0 0
    • JohnLee  

      Cenik:

      http://www.4x.cz/…zzo_2004.xls

      Jinak ti poradi na info@razzo.cz

      0 0
      • Mamutt  

        Díky!

        0 0
        • JohnLee  

          nz…ja se snazil sehnat ODI gripy v Brne,ale maji jen jeden druh na bikezone.cz,ktery mi nesedi…tak jsem je dneska objednal rovnou u razza.Maji sice do pondeli dovolenou,ale klidne si pockam…

          0 0
          • enjoy  

            tak to jeste nemas vyhrano,protoze to je taky jeden z dovozcu nahovno.

            0 0
            • JohnLee  

              Tak to jsi me moc nepotesil,ale napsal mi mejla,ze mi je v pondeli poslou,tak uvidime

              0 0
              • enjoy  

                tak to mozna jo,jestli ti odpovedeli… ja tam jak ***** sel osobne a pan prodavac(takovej starej krypl-pardon,ale sere me dodneska) potom co si me asi 10 minut ani nevsimnul a radsi se jentak vykecaval s nejakym typkem o motorkach,mi pak s debilnim usmevem rekl ze je nemaj a ze mozna nekdy za 14 dni budou,ale modry samozrejme ne(protoze jsou to neschopny hovada).no koupil jsem je nakonec v programu,uff…

                0 0
                • JohnLee  

                  Jeste ze ten obchod je v Praze…ja s nima mam zatim dobrou zkusenost.Pokazde kdyz jim napisu,tak druhy den obratem pisou zpet…no uvidime jak to dopadne…

                  0 0
                • hanz  

                  stejná zkušenost se stejným starcem…byl jsem u nich v Praze(a to není často) se poptat na krunýř, chrániče kotníků a kolen…odpověd zněla že krunýř není, na otázku kdy bude mi odvětil že až bude tak bude…pak jsem teda ještě s mojí chodil po krámě a koukal na ty chrániče a hadry a on mi furt u ****** a hlídal mě jak bych mu chtěl odnést snad celou prodejnu.....fuc­knul jsem je a všechno nakoupil v dookie, paradoxně všechno fox takže si stejně razzo přišlo na svý i když né tolik.

                  0 0
            • Meesha  

              Co si kupoval za gripy? Ja chci Ruffiany a z Razza mi hned druhej den odpovedeli. Ale nechtej mi k tomu Bonuspacku dat modry objimky :-((

              0 0
              • Mamutt  

                Modré objímky už zřejmě vůbec nemají. Já teď objednával Rogue, 90mm k otočnému řazení. Modré objímky koupím, až je najdu někde na krámě :(

                0 0
              • Mamutt  

                Modré objímky už zřejmě vůbec nemají. Já teď objednával Rogue, 90mm k otočnému řazení. Modré objímky koupím, až je najdu někde na krámě :(

                0 0
                • Meesha  

                  Na krame? Ja videl prodavat jen cely ty Bonuspacky, ale zvlast gripy,objimky a zatky nee. :-( Ja chci modryyyy!

                  0 0
                  • Mamutt  

                    Já taky. Už mám i modré šrouby do převodníků, a teď mám objednané brzdy s modrými ještěrkami. Ty objímky by to úžasně doplňovaly.. Mělo by být k dispozici každé zvláš? (alespoň podle toho ceníku v odkazu nahoře).

                    0 0
                    • Meesha  

                      Ja vim, ze se to prodava zvlast, ale este sem to nikde nevidel. Kdyz uz maj ODI, tak Bonuspack. A kvuli modrejm skladat skladat gripy za 1100 to se mi moc nechce… :-((

                      0 0
                      • Mamutt  

                        No, je to poněkud dražší.. Se na to asi vys.., budou černý a nechám je tak.

                        0 0
                        • Meesha  

                          Ja asi vezmu Bonuspack se stribrnejma a striknu je… :-)

                          0 0
                          • blue  

                            pokud vam zalezi na designu nejak obzvlast hodne, tak jen upozornuju, ze ty original modry krouzky modry nezustanou, casem se barva osoupe

                            0 0
                          • Vilém  

                            nech je preeloxovat.Najdi nakou galvanovnu a za 20,– Ti to udelaj:)

                            0 0
                      • Seveřan  

                        Mě ty objímky v bonus packu vyměnili vloni za červený místo černejch bezproblému, dohodl jsem se s nimi telefonicky.

                        0 0
                • enjoy  

                  ne uz,nybrz je vubec nemeli.resp. je nebyli schopny ani objednat.opravdu dovozce jak ma byt.

                  0 0
                  • Mamutt  

                    Jo, prý to vede nějaký trouba.. U nás na krámě jsem musel moc prosit, aby tam zavolali. Libor se ho bojí ;)

                    0 0
                  • Gumicuk  

                    No s tim ze jsou neschopny mas pravdu… sice asi nemam az tak hroznou zkusenost ale i tak o necem vypovida… Ja si chtel koupit MTB funkcni tricko na kolo od foxe… krom toho ze vsechno obednavaj od vyrobce na destetkrat, tak samozrejme obednali jen jednu jedinou barvu ze trech moznejch… o velikostech, mnozstvi a cene snad radsi ani nemluvim… Tak mi to nedalo a zajel jsem se pozeptat do N-distribution a hle… tam meli vsechny barvy i velikosti, jen cenu tam meli stejnou a nechteli mi to prodat pac je to velkoobchod (i kdyz minulej rok by nebyl problem mi tam prodat nokiany), takze musim vydrzet az to rozdistribuujou a koupit si to v normal krame..

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    To si fakt myslis, ze je to tal jednoduchy, ze objadnaji jedny gripy pro tebe, oni jim z USA priletej a pak ti je prodaji?

                    0 0
    • blue  

      uz ste nekdo mel v ruce early od bontrageru? sem na ne koukal na kramu a nevypadaj spatne

      0 0
    • JohnLee  

      Porad nikdo nema navic jednu objimku? Fakt bych ji koupil,ale cela sada se mi kupovat nechce…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.